uzun süre hamile kalamayıp soğan suyu uygulayıp hamile kalan var mı

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

canım belki yardımı olur uygulaması böyle

arkadaşlar siz veya çevrenizde,soğan suyu kullanıp hamile kalan var mı?bide zarar faydayla ilgili ne düşünüyorsunuz

Merhaba arkadaşlar bende kasım ayında dr gittiğimde kistin var hamile kalamazsın dedi kist eridikten sonra hamilelik olur dedi
Bende kist için soğan kürü yaptım 12 gün kullandım ve aralık ayında hasta olmayı beklerken olmadım idrar tahlili yaptım negatif 5 gün geçince kan tahlili yaptım o da negatif dr kistin erimiş dedi bu arada
Ve bana tarlusal adet söktürücü kullan 5 gün ilaç bittikten 10 gün içinde de hasta olursun dedi
Ve ben adet olmadım forumda bi araştırdım birsürü hamile olan varmış benim gibi ve tahlil yaptım hamileyim
Dr gittim 4 haftalık hamile sin ama bu ilacı kullandığın için 9 ay boyunca düşük riskin var dedi.işte hem soğan kürü hemde adet söktürücü maceram ve şaşkınım

Merhaba arkadaşlar bende kasım ayında dr gittiğimde kistin var hamile kalamazsın dedi kist eridikten sonra hamilelik olur dedi
Bende kist için soğan kürü yaptım 12 gün kullandım ve aralık ayında hasta olmayı beklerken olmadım idrar tahlili yaptım negatif 5 gün geçince kan tahlili yaptım o da negatif dr kistin erimiş dedi bu arada
Ve bana tarlusal adet söktürücü kullan 5 gün ilaç bittikten 10 gün içinde de hasta olursun dedi
Ve ben adet olmadım forumda bi araştırdım birsürü hamile olan varmış benim gibi ve tahlil yaptım hamileyim
Dr gittim 4 haftalık hamile sin ama bu ilacı kullandığın için 9 ay boyunca düşük riskin var dedi.işte hem soğan kürü hemde adet söktürücü maceram ve şaşkınım
zeynep hanim yazinizi okudum ve merak ettim hamileliginiz nasil gidiyor sen ve bebegin sagliklisinizdir insallah

Bende başladım soğan suyuna ama adetim 4 gün erken oldu önce leke geldi ve çok ağır geciriyorum ve normalden az ve iltihaplı kendimi hamile gibi hissediyorum ama her yerim agriyo kramp giriyor migdem eksio :KK43: acaba napsam

Bende başladım soğan suyuna ama adetim 4 gün erken oldu önce leke geldi ve çok ağır geciriyorum ve normalden az ve iltihaplı kendimi hamile gibi hissediyorum ama her yerim agriyo kramp giriyor migdem eksio :KK43: acaba napsam
Gamzecann merhaba enson durum nedir soğan suyu kürüne devammı yoksa bıraktınmı...
Bende adet günüme 1 hafta kala başlamıştım 7 gün geçti adetim çok kararsızım test yapmakta istemiyoru. Hamilelik belirtir si yok

Gamzecann merhaba enson durum nedir soğan suyu kürüne devammı yoksa bıraktınmı...
Bende adet günüme 1 hafta kala başlamıştım 7 gün geçti adetim çok kararsızım test yapmakta istemiyoru. Hamilelik belirtir si yok

Yok canım stresten erken adet olmuşum ben hatta geçen ayki adetimde 6 gün önce oldu çok üzülmüştüm ondan oda artık takip etmiyor bile boşverdim ben canım

Ben de 6 aydir deniyordum olmuyordu. Sogan suyunu 10 gün kullandigim ay hamile kaldim. Hem de pcoluyum. Daha once ilac tedavisi gorup sonuc alamadim. İlaca ara verdigim ay soğanla sonuc aldim arkadaslar. Tavsiye ederim herkese şifa olsun..

Ben de 6 aydir deniyordum olmuyordu. Sogan suyunu 10 gün kullandigim ay hamile kaldim. Hem de pcoluyum. Daha once ilac tedavisi gorup sonuc alamadim. İlaca ara verdigim ay soğanla sonuc aldim arkadaslar. Tavsiye ederim herkese şifa olsun..
Maşallah yaa sizin için çok sevindim.adetten hemen sonra başlayıp 10 gün içicem bende

Bende polikistik over hastasiyim aşılama ile hamile kaldım 14 aylık bi kızım var şimdi soğan kürünü ben de uyguluycam belki hamile kalabilirim kendiliğinden kilo da verdirdigini de söylüyorlar bakalım deneyip bakıcaz buraya da yazarım sonuçları

ben kullandım sayesinde ameliyat edilmeli denilen kistim yok oldu ...doktor şaştı kaldı :KK12:nasıl oldu bu patlamış olmasın falan dedi sancı kanama oldumu dedi yani anlamaya çalıştı baya tabi ki patlama falan olmamıştı bende söylemedim soğan suyu içtiğimi dalga geçer falan diye :KK36: ama hamile kalmadım:KK17: kalan var diye biliyorum soğan ve incir kürüyle konusu vardı oku istersen ...şimdi yeniden bir kistim olmuş tekrar başlıycam içmeye :KK31:
BEnzer bişi de benim olmuştu küçülmüştü benim kistim sonra başka doktora gittim ilaç verdi kistim geçti şimdi klomen verdi onu kullanıyorum

X