uzun süre hamile kalamayıp soğan suyu uygulayıp hamile kalan var mı

ben kullandım sayesinde ameliyat edilmeli denilen kistim yok oldu ...doktor şaştı kaldı :KK12:nasıl oldu bu patlamış olmasın falan dedi sancı kanama oldumu dedi yani anlamaya çalıştı baya tabi ki patlama falan olmamıştı bende söylemedim soğan suyu içtiğimi dalga geçer falan diye :KK36: ama hamile kalmadım:KK17: kalan var diye biliyorum soğan ve incir kürüyle konusu vardı oku istersen ...şimdi yeniden bir kistim olmuş tekrar başlıycam içmeye :KK31:

ben kullandım sayesinde ameliyat edilmeli denilen kistim yok oldu ...doktor şaştı kaldı :KK12:nasıl oldu bu patlamış olmasın falan dedi sancı kanama oldumu dedi yani anlamaya çalıştı baya tabi ki patlama falan olmamıştı bende söylemedim soğan suyu içtiğimi dalga geçer falan diye :KK36: ama hamile kalmadım:KK17: kalan var diye biliyorum soğan ve incir kürüyle konusu vardı oku istersen ...şimdi yeniden bir kistim olmuş tekrar başlıycam içmeye :KK31:

teşekkür ederim cevap verdiğin için.bende kist yok ama pko var onun için veçocuk için içiyorum inşallah faydalı olur.

bende soğan suyuyla hamile kalanlardanım..pko falan yoktu bende adetlerimde düzenliydi ama çocuğum olmuyordu..2 sene uğraştım neler neler yaşadım...2 negatif aşılama ardından tüp bebek için hazırlıklara başladığımız ay soğan suyu içtim ve oldu mucizem.Allahıma çok şükür.:nazar::nazar:bence dene derim..

bende soğan suyuyla hamile kalanlardanım..pko falan yoktu bende adetlerimde düzenliydi ama çocuğum olmuyordu..2 sene uğraştım neler neler yaşadım...2 negatif aşılama ardından tüp bebek için hazırlıklara başladığımız ay soğan suyu içtim ve oldu mucizem.Allahıma çok şükür.:nazar::nazar:bence dene derim..

mrb canım biraz önce arkadaşım soğan suyundan bahsetti mutlaka dene faydası olur belki diye.bende umutlandım bendede kist falan yok sadece çocuk düşünüyorum nasıl uyguladın anlatırmısın denemek istiyorum uzun süremi kullandın yoksa 1 ay mı denedin........

mrb canım biraz önce arkadaşım soğan suyundan bahsetti mutlaka dene faydası olur belki diye.bende umutlandım bendede kist falan yok sadece çocuk düşünüyorum nasıl uyguladın anlatırmısın denemek istiyorum uzun süremi kullandın yoksa 1 ay mı denedin........[/QUOTE

15 gün boyunca uyguladım canım..internette soğan kürü yazarsan nasıl yapacağın detaylı çıkıyor..hiç aksatmadan uyguladım..uyguladığım ay da çok şükür kavuştum mucizeme..

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

canım belki yardımı olur uygulaması böyle

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

canım belki yardımı olur uygulaması böyle

teşekkürler canım mutlaka uygulicam..

teşekkürler canım mutlaka uygulicam..

aralık ayında açmıştım konuyu.o ay ben soğan suyunu yaptım ve ocak ayındı ağrılı bir şekilde adet gördüm.ve allahımın izniyle çok şükür bu ay hamile olduğumu öğrendim allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bu arada 5 yıldır olmuyordu çocuğum.

Hayırlısı olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin. Bende bu ay soğan suyunu deniyorum bakalım işe yarıcakmı. Çok umutluyum. Sizlerden böyle olumlu haberler aldıkça daha da umutlanıyorum. Allah ım isteyen herkese versin inşallah

aralık ayında açmıştım konuyu.o ay ben soğan suyunu yaptım ve ocak ayındı ağrılı bir şekilde adet gördüm.ve allahımın izniyle çok şükür bu ay hamile olduğumu öğrendim allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bu arada 5 yıldır olmuyordu çocuğum.

canım senin adına çok sevindim.ben uygulamaya başlamıştım kesmek zorunda kaldım laparoskopiden dolayı ama tekrar başlicam inşallah şimdi başka bi karışım deniyorum kayınvaldem hazırlatmış kedi otu fındık ve nöbet şekeri :KK1::KK1::KK1::KK1:.

Hayırlısı olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin. Bende bu ay soğan suyunu deniyorum bakalım işe yarıcakmı. Çok umutluyum. Sizlerden böyle olumlu haberler aldıkça daha da umutlanıyorum. Allah ım isteyen herkese versin inşallah

hadi bakalım inşallah sende diğer arkadaş gibi tez zamanda sonucunu güzel bir şekilde görürsün.bu ay sonuç alamazsam diğer karışımı bırakıp soğan suyuna başlicam bende

Ben de bu ay var gücümle soğan kürü yapıyorum, ılaç kullanmama ragmen yumurtam oluşmamıştı bi ay, ama sogan kuru uyguladıgım ay yumurtam vardı. Sımdı 7 yada 8 martta doktora gıdecegız, oluşup oluşmadıgını gorecegız :KK31:

bu ay bende sogan kuru uyguladım ama 13 gunumde kan gelmeye basladı baslarda azdı sonra baya gelmeye basladı noldu anlamadım normal adetıme 15 gun vardı daha neden böle oldu anlamadım bı bılgısı olan varmı arkadaslar once ayda adetım bır ay atlamıstı acaba ıcımı temızlıyorken oncekı adetımı oldum var mı bı bılgısı olan

allahım saglıklı sıhhatlı kucagına almayı nasıp etsın cnm:emir_bebek:darısı basıma:emir_bebek:

çok güzel bir haber bu hayırlısıyla doğur canım benim 2 tane kzım var ben soğan kürünü adetlerim düzene girer mi acaba diye denemiştim bi de iltihap sökücü özelliği varmış sikluslarım çok uzun 35-38 oluyor soğan kürü yaptığım 2 ay 30 a kadar düştü çok yoğun akıntım olmuştu içim temizlendi hissettim yani ma bırakınca 1-2 gün derken yine eski moduna döndü çok uzun süre uygulanmıyor bu kür öyle olsaydı her ay yapacaktım valla sancısız ağrısız adet görmüştüm.....

X