Tüp Bebek Merkezleri Diyarbakır VENİ VİDİ Tüp Bebek merkezi

zyp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
9
0
selam arkadaşlar 36 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim fsh değerim 14 çıktı bu yüzden dortorlar beni tüp bebek merkzine yönlendirdiler. batmanda yaşıyorum buraya en yakın merkez diyarbakır Veni Vidi hastanesi geçen ay merkeze gittim. dr.Süleyman Akarsu ile görüştük iyi bi doktora benziyor çok ilgili .... veni vidi de tüp bebek yaptıran varmıı? biz çok acemiyiz konuşacak birilerini arıyorum teşekkürler

bende d.bakırdayım tüp bebek yaptırmadan evvel kadın doğum bölümüne gitmiştim veni vidinin ama çok faydasını görmedm ben açıkcası belki tüp bebek merkezi iyidir onun hakkında hiçbir bilgim yokk inş. tedaviniz olumlu sonuçlarr bebeğinizi alırsınız kucagınızaaa

merhaba yazını yazalı çok olmuş ama benimle tecrübelerini paylaşırmısın.
bende veni vidi de tüp bebek düşünüyorum ama temmuzda başlayacağım.
benim doktorum ilhami bey

diyarbakır veni vidi tüp bebek merkezinde şu an 2. denememiz pazartesi günü OPU yapılacak.
merkez hakkında sana şunları söyleyebilirim ; bi kere doktorum çok iyi Dr. Süleyman AKARSU tecrübeli bir doktor ona inanıyor ve güveniyorum. ikincisi embriyolog Caner Bey oda çok tecrübeli ve çok iyi merkezlerde çalışmış bir embriyolog. merkez için ise orta şeker diyebilirimm. Tüp bebek her yerde aynı uygulamaları yapıyor. Merkezlerin lüks ve kaliteli görünmesi içimizi rahatlatıyor ve güven veriyor tabiki ama bence önemli olan 3 şey var doktor embriyolog ve labaratuvar buna dikkat et bence ha birde önemli 4.şey de sensin..... bende erken yumurta yetmezliği var giderek menapoza yaklaşıyorum. yumurta kalitem çok kötü olduğu için ilk tüp bebek denememde başarısız oldum. yumurtalarım dengesiz büyüdü 4 tane yumurtam vardı. ve sadece 1 tanesi döllendi. fakat kalitesiz olduğu için embriyoda bölünme olmadı ve transver yapılmadı. şimdi 2. denememiz 1 tane yumurtam oldu ve pazartesi Opu yapılacak. gelişmelerden seni haberdar ederim. diyarbakırda 2 merkez daha var universal hastanesi ve bahçeci tüp bebek merkezi bi git görüş istersen ama bana en güven veren merkez VENİ VİDİ TÜP BEBEK merkezi.

Slm arkadaşlar bende 2 ay oldu veni vidi ye gidiyorum.Süleyman beye bize bu ay aşılama yapacağını söyledi.Fakat tereddütlerim var.Bilgilerinize ihtiyacım var..

Diyarbakır veni vidide tüp bebeğe başladık,yaptıran arkadaşlar deneyimlerimizi paylaşalım

Tüp bebeğimiz tutmadı para tuzağı bu hastane.ayrıca hakan süer de hiç hastasını önemsemeyen,patavatsız konuşan bir doktor

Tüp bebeğimiz tutmadı para tuzağı bu hastane.ayrıca hakan süer de hiç hastasını önemsemeyen,patavatsız konuşan bir doktor
Merhabalar...onumuzdeki ay ki adet olabilirsem kadin dogumcumun tavsiyesi uzerine hakan coksuer e gitmeyi dusunuyorum tüp icin.nette kendisine tup yaptiranlarla ilgili yeterli bilgi bulamadm.benm rezerv azlgim var oldukca.acaba neden memnun kalmadiniz sorabilir miyim.negatifi almak elbet kismet isi de ama ters biseyler mi oldu ilgiszlik mi vardi elbet bunlar da etkilidr.tecrubelerinizi paylasabilir misinz

Merhabalar...onumuzdeki ay ki adet olabilirsem kadin dogumcumun tavsiyesi uzerine hakan coksuer e gitmeyi dusunuyorum tüp icin.nette kendisine tup yaptiranlarla ilgili yeterli bilgi bulamadm.benm rezerv azlgim var oldukca.acaba neden memnun kalmadiniz sorabilir miyim.negatifi almak elbet kismet isi de ama ters biseyler mi oldu ilgiszlik mi vardi elbet bunlar da etkilidr.tecrubelerinizi paylasabilir misinz
doğru kısmet işi ama işi kısmete bırakmadan önce kulların elinden gelen her şeyi yapması lazım.bu merkezin labaratuvarı iyi değil bence.bu kıyaslamayı 4 ayrı yerde yaptırdıklarımla yapıyorum.ankarada genartta,Ankara ünvde,bahçecide yaptım orası hariç.en beğenmediğim venividi sonra genart,Ankara ünv.,bahçeci.En beğendiğim bahçeciydi yani.belki daha iyi yerler vardır ama benim yaptırdıklarımda teknolojiyi Full kullanan yer burasıydı.bir dahaki denemyi istanbul memorialda yaptırmayı düşünüyorum oradan da iyi bahsediyorlar.imkanın varsa oraya git derim.rezerv sorunu olan bir arkadaşım oradan hamile kaldı.

doğru kısmet işi ama işi kısmete bırakmadan önce kulların elinden gelen her şeyi yapması lazım.bu merkezin labaratuvarı iyi değil bence.bu kıyaslamayı 4 ayrı yerde yaptırdıklarımla yapıyorum.ankarada genartta,Ankara ünvde,bahçecide yaptım orası hariç.en beğenmediğim venividi sonra genart,Ankara ünv.,bahçeci.En beğendiğim bahçeciydi yani.belki daha iyi yerler vardır ama benim yaptırdıklarımda teknolojiyi Full kullanan yer burasıydı.bir dahaki denemyi istanbul memorialda yaptırmayı düşünüyorum oradan da iyi bahsediyorlar.imkanın varsa oraya git derim.rezerv sorunu olan bir arkadaşım oradan hamile kaldı.
Ankara ya gittim timur gurgan a.degerlerim cok yuksek oldugu icin baslayamadik.fsh in dusmesini bekliyolar.o da dusmuyor bir turlu aksine yukseldikce yukseldi.bahceciye genel anlamda iyi diyolar da ben zeki beyi cok sevemedim.alman hastanesindeyken gittim tup bile olmaz dedi sana.simdi bahceci de.ama bilemiyorum gidersem nasil olur diye.hakan coksuer i veni vidi deki dr hanim soyledi.iyi bir hoca dedi ama kafam karisti simdi.laboratuari iyi degil diyorsun tecrube de onemli elbet.senin problemin ne acaba

Ankara ya gittim timur gurgan a.degerlerim cok yuksek oldugu icin baslayamadik.fsh in dusmesini bekliyolar.o da dusmuyor bir turlu aksine yukseldikce yukseldi.bahceciye genel anlamda iyi diyolar da ben zeki beyi cok sevemedim.alman hastanesindeyken gittim tup bile olmaz dedi sana.simdi bahceci de.ama bilemiyorum gidersem nasil olur diye.hakan coksuer i veni vidi deki dr hanim soyledi.iyi bir hoca dedi ama kafam karisti simdi.laboratuari iyi degil diyorsun tecrube de onemli elbet.senin problemin ne acaba
fsh yi düşürmenin Bi yolu olmalı biraz araştır bence.daha sonra iyi Bi doktor ararsın diye düşünüyorum.venividinin kadın doğumcuları yönlendiriyor tabi kendi hastanesine.bizide orda Bi kadın doğumcu yönlendirmişti.gidince hakan çoksüerde soruyor zaten,sizi falancamı gönderdi diye.herhalde anlaşmışlar aralarında,kadın doğumcuyla.
zeki akkum eğer tüp bebek yapabileceğini düşünseydi para kazanma fırsatını tepmezdi diye düşünüyorum.Senin başka Bi tedaviye ihtiyacın olabilir,o yüzden boş yere yapmak istememiştir.istanbuldaki memorialı Bi arasana bak daha yeni bir yumurtası oluşabilen ve hatta eşindede sperm sorunu olan Bi arkadaş 4.denemesinde orda hamile kaldı.değişik ilaçlar kullandı yaklaşık bir ay kadar ve 3 yumurtası olmuştu hepsi de döllenmişti.telefonla doktora değerlerini söyle belki Bi ilaç falan önerir.hakanada git istersen konuş bakalım ne diyecek.ilk muayene ücretsiz nasılsa.

Ben eşim yüzünden tüp bebek yapıyorum.

fsh yi düşürmenin Bi yolu olmalı biraz araştır bence.daha sonra iyi Bi doktor ararsın diye düşünüyorum.venividinin kadın doğumcuları yönlendiriyor tabi kendi hastanesine.bizide orda Bi kadın doğumcu yönlendirmişti.gidince hakan çoksüerde soruyor zaten,sizi falancamı gönderdi diye.herhalde anlaşmışlar aralarında,kadın doğumcuyla.
zeki akkum eğer tüp bebek yapabileceğini düşünseydi para kazanma fırsatını tepmezdi diye düşünüyorum.Senin başka Bi tedaviye ihtiyacın olabilir,o yüzden boş yere yapmak istememiştir.istanbuldaki memorialı Bi arasana bak daha yeni bir yumurtası oluşabilen ve hatta eşindede sperm sorunu olan Bi arkadaş 4.denemesinde orda hamile kaldı.değişik ilaçlar kullandı yaklaşık bir ay kadar ve 3 yumurtası olmuştu hepsi de döllenmişti.telefonla doktora değerlerini söyle belki Bi ilaç falan önerir.hakanada git istersen konuş bakalım ne diyecek.ilk muayene ücretsiz nasılsa.
Fsh im dusmuyor.3.5 yildir onunla ugrasiyorm bi kac sefer dustu ama neye yarar hic yumurtaa yoktu.evet haklisin anlasmis olabilirler.ben dun aradm hastaneyi tahlil sonuclarm icin orda ki kadin dogumcu durumunuzu hakan beyle gorustum adet olunca mutlaka bekliyorz hatta siz gelin bana birlikte gideriz yanina dedi.iyi niyetli oldgunu dusundum ama boyle israr da kafami kurcalamadi degil.istanbul memoriali ararim ama biliyorm ilac vericek tahlillerm cok kotu.kimse yanasmiyo tup bebege.sorarim elbet benim gibi hastalara ne yapilir diye.aslinda havuz sistemi iyi benm icin onu da bahceci yapiyor bir tek.adet olunca gidcem bakalm ne dicek hakan bey kendi de yapiyomu.on gorusme ucretsz diyosun nasilsa.merak ettim dr hanim cok ovdu acikcasi nette videolarini filan izledm de bana pek guven vermedi isinamadim.ama bakalm ne dicek tum yollari detaylari biliyorum nasilsa.peki sen burdaki bahceciye gittin mi zeki beye? Infertilitede buranin en iyisi diyolar.benim durumum agirdi baslamadik,ama sana yarayabilir.Tup bebegin ayni ilde olmasi daha iyi daha rahat olcagini dusunuyorum ama maalesef burdaki ve Ankara -istanbul da ki doktorlar arasinda cok fark var.

Evet diyarbakırdaki bahçecide yaptırdım ve beğendim açıkçası ama tüp tutmadı yine.

Evet diyarbakırdaki bahçecide yaptırdım ve beğendim açıkçası ama tüp tutmadı yine.
Anladm cnm evet onmli olan bu.tutmasa bile memnun kalmak.ellerinden geleni yaptilar demek.pozitifi goren arkadslar olumlu negatfi gorenler olumsuz yorumlar yapiyolar cogu kez.bu biraz kafa karistiriyor.bazen hersey cok iyi olsa da olmayinca olmuyor takdiri ilahi.bazen de en beklenmedik yerden en iyi sekilde sonuc aliniyor.ama yeter ki icimize sinen isinin ehli diyebilecgmz, cok ugrasti diyebilecegmiz dr larla karsilasalimm.tez vakitte dermanimizi bulurz umarim..

Anladm cnm evet onmli olan bu.tutmasa bile memnun kalmak.ellerinden geleni yaptilar demek.pozitifi goren arkadslar olumlu negatfi gorenler olumsuz yorumlar yapiyolar cogu kez.bu biraz kafa karistiriyor.bazen hersey cok iyi olsa da olmayinca olmuyor takdiri ilahi.bazen de en beklenmedik yerden en iyi sekilde sonuc aliniyor.ama yeter ki icimize sinen isinin ehli diyebilecgmz, cok ugrasti diyebilecegmiz dr larla karsilasalimm.tez vakitte dermanimizi bulurz umarim..
Amiin rabbim hakkımızda hayırlısıysa bir an önce nasip etsin inşallah.

Arkadaslar rahim filmi çektirmekllazım, onereceginiz bir yer var mı diyarbakirda

bende venividi de hakan beye tedavi oluyorum ama memnunum herkez çok güleryüzlü her testten sonra arayıp bilgilendiriyorlar hangi saatte istersen ulaşabilecegin bi numara var ben kendimde saglıkçıyım bizzat laboratuvarların herhangi hijyen dışı bi davranışlarını görmedin bu arada benimde fsh ın 30 iken tüp bebek tedavisine başladım ve 6 tane yumurta dopladılar ilaçlar sayesinde ki biliyorsunuz fsh ın yüksek oldugu durumlarda yumurta toplayabilmek büyük başarı şuan transferimin 4. günü 29 un da test yapıcam ve umarım ikizlerim benimledir ben şahsım adına venividiyi tercih ederim öneririmde...

bende venividi de hakan beye tedavi oluyorum ama memnunum herkez çok güleryüzlü her testten sonra arayıp bilgilendiriyorlar hangi saatte istersen ulaşabilecegin bi numara var ben kendimde saglıkçıyım bizzat laboratuvarların herhangi hijyen dışı bi davranışlarını görmedin bu arada benimde fsh ın 30 iken tüp bebek tedavisine başladım ve 6 tane yumurta dopladılar ilaçlar sayesinde ki biliyorsunuz fsh ın yüksek oldugu durumlarda yumurta toplayabilmek büyük başarı şuan transferimin 4. günü 29 un da test yapıcam ve umarım ikizlerim benimledir ben şahsım adına venividiyi tercih ederim öneririmde...

X