düşük sonrası parça kalması

Arkadaşlar 5hadta 6 günlükken düşüğüm gerçekleşti düşük gününden itibaren on dört gün geçti ve bugun doktora gittimde kan testinde 37.90 çıktı gebelik değerim ama bebeğimin düştüğünü gördüm ve kanamam çoktan bitmişti acaba içerde parça kaldığından dolayı mı değer yüksek çıktı.. Ve kanamam yok bu parça kürtaj hariç Bi yolla atılır mı

Biri bana da yardımcı olursanız çok sevinirim ben hamile olduğumu öğrendiğimde Nisan başında gebelik testi silik çıkmıştı bir iki hafta bekledim sonra pembe akıntılarım oldu beta hcg iki gün iyi gitti üçüncü gün düşüşe geçti doktor keseyi göremedi ama düşük yapıyorsun dedi iki gün sonra alıntılar devam eti 4-5gün sonra iyice kanamam oldu herhalde düşük yaptım dedim beta hcg değerim 68 e kadar düştü sonra bekledim çok kanamam olmadı ilk düştüğümde daha fazlaydı herhalde küçük olduğu için öyle oldu dedim bir hafta sonra gebelik testi alıp bakayım dedim ikinci çizgi ilk öğrendiğimden daha belirgin çıktı sizce bu normal mi yoksa parçamı kaldı içimde pazartesi gidicem doktora ama baya tedirgin ve şaşkınım böyle olan veya böyle olan birini tanıyan varsa yazsın lütfen. Birde kanama bittikten 3-4gün sonra kahverengi akıntı oluyor kırmızımsı şekilde

bende bebegimi 10 haftalıkken kaybettim:KK43:
kürtaj yapılmadı ...2 haftayı geçti hala az az kanmam var..
parça kaldıgındamı böyle oluyor..gecen hafta kontrole gittiğimde rahim temiz demişti..

Düşük yaparken ağrın ve çok kanaman oldu mu ? Ben de düşük yapıyorum ama henüz hafif kanama var ağrım falan Yok ve neyle karşılaşıcam bilmiyorum

X