iğneli epilasyon yaptıranlar

supance

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
38
6
3 seneden beri yüzüm için lazer epilasyon tedavisi gördüm ama yeterli sonuç alamadım iğneli epilasyon yaptırmayı düsünüyorum yaptıranlar varmı varsa kesin sonuç aldınız mı

3 seneden beri yüzüm için lazer epilasyon tedavisi gördüm ama yeterli sonuç alamadım iğneli epilasyon yaptırmayı düsünüyorum yaptıranlar varmı varsa kesin sonuç aldınız mı
yüz için iğneli yaptııırıp bitmeyen ilk seni duydum. iğneli epilasyon yüz için %100 başarılıdır..benim yüzüm 4 ayda bitti. ama tabi düzenli gittim.birde, hiç dokunmamıştım..

pardon ya :KK9:
yanlış anlamışım:))
çok güldüm kendime. sen lazere gittim demişsin. bende iğneliye gittiğiini ama bitmediğini okumuş gibi olmuşum .yine pardon:KK42:

Bende bacaklarim için yaptırmak istiyorum ama ne yalan söyleyeyim çok korkuyorum. Çok acıyor mu?

merhaba canim, bende lazerzedeyim maalesef..toplam 10seans(alexsandrite) girdim yuzumden tuyler inceldi daha uzun araliklarla cikmaya basladi ama bitmedi.lazer bitirmiyor maalesef.zaten gittigim yer uyarmisti beni, lazer %100 bitirmez birkac seans igneli gerekir diye.ancak igneli epilasyon da riskli bir islem yuzde delik olusturuyor.arkadasim 2seans gitti.piril piril cildi vardi izelin yuzu gibi oldu.bende arastirdim diode lazer diye birsey varmis etkiliymis.bir kac seans da onu deneyecegim

X