Gebelikte cinsel ilişki kaçıncı haftaya kadar serbest?

japangirll

Guru
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
46
0
46
Merhaba arkadaşlar 19 haftalık tek yumurta ikizlerime hamileyim,sorumu mazur görün lütfen ama merak ediyorum doktorum haftada 1 e onay verdi ama benim içim rahat etmiyor çok korkuyorum,sizlerin doktorları neler söyledi sevgiler

canım bizede dr. serbest demişti ama bizimki tüp bebek olduğu için kendimiz korktuk ve ilk günden beri hiç birşey yaşamadıkk ama yaşayan kişilerde mutlaka varrr dr. sorun görmediği sürece olabilir diye biliyorum ben

vallaha ben 39 .haftada sezaryanla doğum yaptım 38 haftaya kadar ilişki vardı korkma ama tabi akrobatik hareketlerden de sakın.senin dr.neden hafta 1 dedi ki acaba cinsel ilişki doğumu da kolaylaştırıyormuş.

vallaha ben 39 .haftada sezaryanla doğum yaptım 38 haftaya kadar ilişki vardı korkma ama tabi akrobatik hareketlerden de sakın.senin dr.neden hafta 1 dedi ki acaba cinsel ilişki doğumu da kolaylaştırıyormuş.

merhaba,çok merak ettim sizinkide ikiz gebelik miydi?38.haftaya kadar ilişkiye girip 39.haftada doğum yapmışsınız da ilgimi çekti ondan sordum..

soruyu soran arkadaşım ben tüp bebekle hamile kaldım,ilk 3 ay yasaktı düşük riskine karşı.sonrada erken doğuma karşı önlem olsun diye hiç ilişkiye girmedik.

Bizim de tüp bebek tedavisiyle olduğu için son adet öncesinden beri hiç bir şey yaşamadık valla :26:
Herhangi bir doktora da sormadım, onlar da bana bişey demedi. Zaten illa ki ilişki yaşayın dese de doktor eşim assslaaaaaa kabul etmezz:KK52:

Merhaba arkadaşlar 19 haftalık tek yumurta ikizlerime hamileyim,sorumu mazur görün lütfen ama merak ediyorum doktorum haftada 1 e onay verdi ama benim içim rahat etmiyor çok korkuyorum,sizlerin doktorları neler söyledi sevgiler

bizde bıraktık. doktor başta bana da yasaklamıştı.ama sonrada biz istemedik.artık doğuma kadar da böyle gidecek.bişey olursa açıkcası kendimi hiç affetmem. o yüzden biraz sabretmek en iyisi.

canım ya ben hamile kaldım 6 haftalıkken kusmaya başladığımdan kendimden geçiyordum...ilişki milişki düşünmedik....sonuna kadarda zaten eşim dokunmadı bana....o benden fazla korkuyordu...

X