Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyensiz ve Alıştırmalık Takarak Göğüs Büyüyorr(yararı oluyor kızlar deneyin)

Bende 18 yaşındayım ve 75 takıyorum ama büyümelerini istiyorum aslında biraz daha.
Bu yöntem olabilir aslında genelde evde hiç takmam zaten.

evet duymuştum bunu gelişme zamanında sütyen kullanılmamalı yarım atlet takılmalı diye ozaman büyüyormuş göğüsler:KK6:tabi bize zamanında bunu söyleyen olmadığıu için şimdi büyütelim diye uğraşıyoruz ...yarım atlette destek vardiği için sarkma olmazmış :KK76:
aynen canım ama ben zaten sütyeni 15 yaşımda fln takmaya başladım yine büyümedi ergenliklede alakası yok sanırım:KK53:

bu konuyu ben açıcaktım canım ama gerçekten düşündüklerimi bir bir yazmışsın:) 2 haftadır alıştırmalık sütyen kullanıyordum gerçekten dolgunluk vardı.sonra 3 gündür normal bir sütyene geçtim.dün banyoya girmeden önce farkettim göğüslerim çok sönük duruyodu şaşırdım:)) bende dün akşam denemek amacıyla tekrar yarım atlet kullanmaya başladım. nasıl oluyo hiç anlamış değilim :) gerçekten büyütüyor sanırım.bir kaç gün deniycem böyle bakalım faydası olucak mı:KK43:

evet canım benimde aynı oldu 3 4 gündür bi dolgunluk hissediyorum bende:KK53::KK53:

Bir 18 yaş 75B klasiği de benden.. 45 kiloyum ya acaba kilo alsam büyürler mi?? Dolgun göğüslerim olsun isiyorum 80B ye geçmek istiyorum.. Sütyen falan takmazsam çok kötü gözüküyo yok gibi özellikle de bol kıyafetlerde.. yeni gelişen kız göğsü gibi.. ben sütyensiz büyür olayına pek inanamadım..:44:

bu işler az da genetik gibi geliyo bana. hem doğumdan sonra emzirirken büyüdüğünüde söylüyolar eğer şimdi büyük olursa doğumdan sonra sarkma filan olurmuş valla büyükler öyle diyolar :KK31: :KK31:

bu işler az da genetik gibi geliyo bana. hem doğumdan sonra emzirirken büyüdüğünüde söylüyolar eğer şimdi büyük olursa doğumdan sonra sarkma filan olurmuş valla büyükler öyle diyolar :KK31: :KK31:

kimide diyoki göğsüm küçüktü hamilelikten sonra büyüdü emzirdikten sonra söndü daha kötü bi görüntü oluştu diyo iki ucu...:KK1:

Bir 18 yaş 75B klasiği de benden.. 45 kiloyum ya acaba kilo alsam büyürler mi?? Dolgun göğüslerim olsun isiyorum 80B ye geçmek istiyorum.. Sütyen falan takmazsam çok kötü gözüküyo yok gibi özellikle de bol kıyafetlerde.. yeni gelişen kız göğsü gibi.. ben sütyensiz büyür olayına pek inanamadım..:44:

büyüsede çok fazla fark edeceğini sanmam. ben de senin yasında aynı problemi yasadım. simdi silikon dusunuyorum. ama senin ici daha erken tabi.

benimde baya küçük destekliyi zor dolduruyorum 75 beden bayadır takmıyorum sütyen dolgunlaşıp büyüdüler sadece dışarı çıkarken takıyorum sarkma falanda yok zaten küçük göğüsün neyi sarksın ki :))

banada herkes 18den sonra büyür diyor 17 oldum nerdeyse hala tık yok :KK70: çok minik 75i doldurmuyor...

yapına baglı hıc buyumeyede bılır. yada buyusede az buyur. 18ınde 90 taknlar bılıyorm:KK6:

18i geçtim arkadaşlarım 95 takıyor :KK70: ben normalde yapılı bir insandım kilo verdim vücudum tombulken bile göğsüm küçüktü şimdi 49 kiloyum boyumda 158 hala tık yok :KK70: 75i doldurmuyor yani 70 beden sütyen bulsam belki onun icine sığar :KK70::KK70::KK70::KK70:

18i geçtim arkadaşlarım 95 takıyor :KK70: ben normalde yapılı bir insandım kilo verdim vücudum tombulken bile göğsüm küçüktü şimdi 49 kiloyum boyumda 158 hala tık yok :KK70: 75i doldurmuyor yani 70 beden sütyen bulsam belki onun icine sığar :KK70::KK70::KK70::KK70:
artık pes ettim napıyım yani ucunda ölüm yok ya :KK70:

belki öyledir ama evlendiğimde iç çamaşırı bile giyemicem :KK70:D simdiden dert ettim

rahatına düşkün biri olarak uzun zamandır evde sütyen takmıyorum göğüslerim biraz büyüdü ama kilo da aldım ondan da kaynaklanıyor olabilir.arkadaşlarım böyle sarkar diyorlar ama ne yapayım takınca da rahat edemiyorum elimde değil

kızlar ben de 20 yasındayım bıldım bıleleı evde sutyensız olurum ama ole gozle gorulur bı buyukluk yok acıkcası askıden sılıkonlu 75 takıyodum cok az bol gelıyodu sımdıyse bı tane 80var onun son kopcasına taksamda sutyen buyuk gelıyo dıger penye olan 80e takınca da ılk kopcada tam ıyı duruyo sutyenın kumasıyla mı ne alakalı acaba dıgerı satendı cunku ama evet sarkma olmuyo zatn kucuk neyı sarkcaksa :)))

ergenliğe girerken yeni olusan göğüsler gibi bi görüntü çıkmasından rahatsız olduğum icin sütyenimi hic cıkarmıyorum D::KK70::KK70::KK70::KK70: aynaya bakınca moral bozuyorum cünkü....

X