hamilelikte kasık ağrısı

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar dün kontrolüm vardı ve bebeğim iyiydi şimdi hafif hafif kasık ağrılarım var bu normalmi bilen varsa lütfen yazsın çok üzülüyorum senağlama

kimse yok mu yaa hadi yardımınıza çok ihtiyacım var internetten baktım düşük belirtisi yazıyodu moralim çok bozuk

Şekercim benim de ara sıra kasık ve bel ağrılarım oluyor bugün doktorumla konuştum gayet normal olduğunu içerisinin ve bebeğin büyüdüğünü söyledi eğer çok şiddetli olursa kasık ağrıları o zaman problem olur canım için rahat olsun

canım bende 1,5 aylık hamileyim ve benimde hafif kasık ağrılarım oluyor.. inş. önümüzdeki hafta doktora gidecem.. annemin bilgisine göre rahim büyüyor ve idrar kesesine baskı yapıyor onun için hafif sancılar oluyor dedi.. inş. bir sorun yoktur canım.. ama yinede tetkiklerini yaptır..allah bebişini kucağına almayı nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sancılar çok şiddetli değilse problem etme bence. benim doktorum da normal olduğunu söylüyor ağrıların.

kızlar dün kontrolüm vardı ve bebeğim iyiydi şimdi hafif hafif kasık ağrılarım var bu normalmi bilen varsa lütfen yazsın çok üzülüyorum senağlama

canım ağrıların hafifse üzülme.doğal olarak rahmin genişliyo ve rahim kasları geriliyo.ona bağlıdır.hele ilk hamileliğinse hiç korkma.kanaman falan oluyomu.

Kanaman yoksa sorun degilmis canim. benim de kasik agriliarim hep vardi...

slm arkadaslar araniza yeni katildim allah bebek isteyen herkese versin insallah benimde 1 oglum var ama 3 kez dusuk yaptim suan en az bende sizler kadar bebek istiyorum ama malesef fazla surmuyor iki ayi doldurup dusukle sonuclaniyor umudunuzu yitirmeyin sadece sabredin allah dualarinizi kabul eder ve bebeginiz olur insallah

:emir_bebek:özlemcimm günaydınn... sana bişii sorucam eşinin kan grubu ne seninki negatif yaa kan uyuşmazlığı varmı diye soruyorum.benimkide 0 negatif çok korkuyorum problem yaşarmıyım diye:uhm: umarım yaşamam sekiz aylık ewliyiz ve artık düşünüyoruz yavaş yavaş onun için soruyorum canım neyse hoşçakal!!!:emir_bebek:

:emir_bebek:özlemcimm günaydınn... sana bişii sorucam eşinin kan grubu ne seninki negatif yaa kan uyuşmazlığı varmı diye soruyorum.benimkide 0 negatif çok korkuyorum problem yaşarmıyım diye:uhm: umarım yaşamam sekiz aylık ewliyiz ve artık düşünüyoruz yavaş yavaş onun için soruyorum canım neyse hoşçakal!!!:emir_bebek:

Canım sen içini ferah tut bir sürü insan var böyle durumda olan bunlardan birisi de benim ben de AB negatifim eşim pozitif ablamda benim gibiydi bu konuda yapılması gereken doğumdan sonraki yanlış hatırlamıyorsam 72 saat içinde bir iğne var onun yapılması gerekiyor mutlaka zaten doktora gittiğinde de durumunu söylersin hiç korkma tamam mıııı

aranıza yeni katıldım kasıklarımda agrı yok 5 haftalık hamileyim normalmi

günaydın arkadaşlar acaba hamilemiyim kasıklarımda ve belimde sürekli agrılar oluyor birde mide bulantım cok fazla bugün idrar testi yaptım ama tek cizgi sizce belirtiler ne diyor ben nasıl davranıcamı bile şaşırdım :a015:

ben 9 haftaluık hamileyim kasıklarım değil ama belim müthiş ağrıyor sonraki aylarda düşünemiyorum Allah hepimizi yardımcısı olsun kızlar

benimde belim yol yürüdügüm zaman yoruldugumda cok agrıyor sence bunlar belirtimidir:uhm:

merhaba 8 haftalık hamileydim bebegimin kalp atışı hyine durdu.moralim sıfır allah kimseye yaşatmasın.

oncelikle gözünaydin canim ins hamileligin sorunsuz gecer...Ben 1 hafta önce dis gebelikten kurtaj oldum 7 haftalikken..benim ilk haftalarda kasiklarimda ve belimde agri oluyordu dr da bebek yerlestiginden olur dedi yani bence normal ama gene de dr a sor sen cnm ihmal etme.Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin...bana nasip olmadi ama neyse...

oncelikle gözünaydin canim ins hamileligin sorunsuz gecer...Ben 1 hafta önce dis gebelikten kurtaj oldum 7 haftalikken..benim ilk haftalarda kasiklarimda ve belimde agri oluyordu dr da bebek yerlestiginden olur dedi yani bence normal ama gene de dr a sor sen cnm ihmal etme.Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin...bana nasip olmadi ama neyse...

merhaba ben yeni katıldım aranıza bende beş aylık hamileyim benimde kasık ağrılarım çok oluyor bebek kız olunca kasık ağrısı çok oluyomuş bide bebek rahime baskı yaptığı için ağrı olması çok doğal

merhaba arkadaşlar ben ev hanımıyım hamile olduğum için çalışamıyorum ama canım çok sıkılıyor bende nette bişey satmaya karar verdim ama ne satıcağımı bilmiyorum bana fikir verirmisiniz lütfeeeeen teşekkür ederim.

canım bende 3 haftalık hamişim inan benimde hafif hafif oluo.normaldir :icecream:

X