Sünnet Bebeğiniz kaç aylık sünnet oldu?

ebruecren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
14
0
18 ağustos 2011 de doğdu oğlum. 5 aralıkta sünnet oldu, 3.5 aylıktı tam.
Sünnetin üzerinden 13 gün geçti fakat dikişleri düşmedi.
normal mi?

sünnet ettirdiğin doktora sorsan daha iyi olur.

oğlum 10 aylık sünnet olmuştu. 4 gün sonra kontrole götürmüştük, herşey yolunda dendi ve bir daha götürmedik.

4.5 aylık oğlum cuma günü sünnet oldu. herşey güzel geçt bugün 5. gün henüz ipler duruyor ama yakında çürür galiba.
Sünnet kolay geçti tek sorun bandajı açarken yaşadık, inanılmaz ağladı . onun dıında sünnet anında çok rahattık..tam iyleşirse iyi ki yaptırmışım diyeceğim , galiba bir kaç güne daha ihtiyacım var bunu demek için.

canım benim bebeğimde ikibuçouk aylıkken oldu bu gün 9 cu günümüz ve hala dikişler duruyo.gayet rahatız ama zamanla düşer merak etme doktorumuz 1 ay sonra konrolünde bakarız dedi.ohh erken yaptırmak en iysi kolay gelsin allh damatlığınıda gösterirr inş..

dorayı biz 25 günlüktü ettirdiğimiz zaman hiç dikiş bile atılmadı maşallah çocuğuma 3 gündede iileşti

siz erken erken yaptırmışsınız bebeğinizi sünnet açıkçası benim hiç aklıma gelmedi şimdiye kadar acaba bendemi yaptırsan benim oğlum 11 aylık

erken sünneti bende çok istiyordum ama büyükler müsade etmiyorlar. daha çok küçükmüş. kolaymı oluyor.

Bebegimi cocuk cerrahına 11gunlukken sunnet ettirdik dikişlerin 1 aya geçmesi cok normal dedi 3 haftaya gecti

doğduktan birgün sonra daha hastaneden çıkmadan(sağlık problemi nedeniyle değil kendi isteğimizle) sünnet ettirdik,
göbeği düştüğü zaman dikişleride düşmüştü, çok rahat geçti, çocuğum büyüyünce bunun korkusu olmayacak

10aylıkken yaptırdık lokal anesteziyle.. Çok çabuk oluyor iyilesme süreci bebeklerde.. Akranlarını; aileleri ikna edip açıklama yapıyor,ama çocuk ıçın travma oluyor ..nasıl kabul görsün kı?oglum 'ne zaman oldum ki' dıyor.. Aklının ermedıgı iyı oluyor yani

9 aylıkken yaptırdık 2gün de iyileşti çok memnun kaldım keşke 6 aylıkken emeklemeden yaptırsaymışıız 2 gün kucağımızda taşıdık en güzel sünner erkekn bebeğin aklı ermeden olan bence

Bi doğsun hayırlısıyla aklı ermeden sünnet ettirecem bende
hem hızlı iyileşiyo hem de sünnet korkusu olmuyo

X