eşim boşanma davası açtı çok acı çekiyorum lütfen bana bir akıl verin....

En çok ne zoruma gidiyor biliyormusunuz ben onu o kadar çok sevdim o kadar çok değer verdimki... O bunların asla farkına varmadı.... Niye yaptı bunların hepsini ben onun annesinden ayrılmasını istemedimki... Sadece bizimde bir hayatımız bizimde bir özelimiz olsun ailellerimizde mutluluğumuza katkıda bulunsun istedim.. Ama o hep bana önce annem sonra sen ben annemsiz mutlu olamam dedi ve kayınvalidemde aynı şekilde oğlundan ayrı 3 gün geçiremezdi. Bu arada kayınvalidemin eşi ve eve bekar 3 kızı olmasına rağmen bunları yapıyorlardı.. Yani o kadın yalnız değildi yaşlı değildi eğer öyle olsa idi ben bunu anlardım fakat sırf kıskançlığından bu noktalara geldi..

merak etme gün gelir devran döner...sana yaptıklarının illa bi yerden acısı çıkar

bu insanlar hiçmi düşünmez, kendi kızları vari allahtan korkmuyorlarmı belki aynı şey onların kızlarının başına gelir diye

Son düzenleme:
eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...
BANA BİR AKIL VERİN ÇOK İHTİYACIM VAR...

Yarım kalmışlığın acısı var yüreğinizde ama kendinizi bile isteye ateşe attığınızın farkındasınızdır umarım. Şiddet, hakaret, aldatma hepsi mevcut evliliğinizde ama siz hala kocama dönücem diyorsunuz. Aklınızı başınıza alın. Hicbir erkek canınızdan ve onurunuzdan daha kıymetli değil.

Ya cnm allah aşkına şaka yapıyorum de. Üzüleceğine bir hayır yap, konu komşuya dağıt sen. Maşallah adamda yok yok!!!

En çok ne zoruma gidiyor biliyormusunuz ben onu o kadar çok sevdim o kadar çok değer verdimki... O bunların asla farkına varmadı.... Niye yaptı bunların hepsini ben onun annesinden ayrılmasını istemedimki... Sadece bizimde bir hayatımız bizimde bir özelimiz olsun ailellerimizde mutluluğumuza katkıda bulunsun istedim.. Ama o hep bana önce annem sonra sen ben annemsiz mutlu olamam dedi ve kayınvalidemde aynı şekilde oğlundan ayrı 3 gün geçiremezdi. Bu arada kayınvalidemin eşi ve eve bekar 3 kızı olmasına rağmen bunları yapıyorlardı.. Yani o kadın yalnız değildi yaşlı değildi eğer öyle olsa idi ben bunu anlardım fakat sırf kıskançlığından bu noktalara geldi..

Şaka mı yapıyorsunuz siz anlamadım ki? Adam sizi dövmüş üstüne bir güzel aldatmış. Siz hala kayınvalide falan diyorsunuz?

arkadaşım ne derseniz deyin, sevgi değil bu...
mantıklı düşünemiyorsunuz şu an, haksızlığa uğramış gibi hissediyorsunuz.
acaba diyorsunuz, mutlu olabilir miydik?
neden ben diyorsunuz...
bu kadar yaşanmışlık yalan olamaz, ne yapacağım şimdi nereden başlayacağım diyorsunuz
AMA sevmiyorsunuz....

boşanmak kolay değil, onun etkisi var üzerinizde...
geçici bir dönem ve geçecek....
kendinizi mümkün olduğunca meşgul edin, onu ve onunla yaşadıklarınızı düşünmeye fırsatınız kalmasın....
bir de ben çok seviyorum, onun için acı çekiyorum, o ise kendi havasında, nasıl oldu demeyin...
nasılı, nedeni yok...
olacakmış olmuş, önünüze bakın....

seni aldatmış ve aldatmaya devam etcek bu çok igrenç bir durum ayrıca annesinin agzına bakıyorsa devamlı ne olursa olsun evliliğin kurtuluşu yok bence Allah yardım etsin unut inş

Neden halen kayınvalide diyorum biliyomusunuz bunların hepsi kayınvalidemle eşimin birbirine bir et ve tırnak gibi bağımlı olmasında ve benim evlenmemle kayınvalidemin kıskançlıkları ve benim ona tahammmül edememem sonucu dayak aldatma şiddet gelişti... Yada kocamın içinde vardı bu da bahanesi mi oldu acaba...

arkadaşım sağlıklı düşünemediğin çok belli sana bunları yaşatan ve seni aldatmaya devam edeceğini söyleyen adama nasıl geri dönebilirim diyorsun acill tarafından bi psikologla görüş derim allah yar ve yardımcın olsun

sen şimdiden sonra yaşacaklarından korktuğun için
taa eski günlere dönmek herşeyi unutmak istiyorsun dimi
ama dönemesin önce bunu bir anlaaa
olan olmuş
adam bile olamamış adamın biri sana ihanet etmiş,dövmüş
en önemlisi bebeğinin ölümüne sebep olmuş
ben yerinde olsam onu da ailesini de ne yapardım bilemiyorum
allahından bulsun hepsi
vicdansızlarr
napcak bilmiyorum oğlunun turşusunu kurar belki
ya nasıl kadınlar var gerçekten anlam veremiyorum
arkadaşım o adamdan daha sana yar olmaz
çünkü o adam bile değil
onu bırak insan mı onu da anlamadığım cinsinden
hayır gelmeyeceği gün gibi aşikar
hala neyin peşindesin sen
kendi kendine hayal kurmakla kendine edersin
ana kuzusu diyosun zaten
kendine gel
üzüleceğin günler olacak elbet ama geçecek
hepsine şaşırarak bakacağın günler gelecek
ümidini kesme yürekli ol
kimseyee de kavuk sallama

sen şimdiden sonra yaşacaklarından korktuğun için
taa eski günlere dönmek herşeyi unutmak istiyorsun dimi
ama dönemesin önce bunu bir anlaaa
olan olmuş
adam bile olamamış adamın biri sana ihanet etmiş,dövmüş
en önemlisi bebeğinin ölümüne sebep olmuş
ben yerinde olsam onu da ailesini de ne yapardım bilemiyorum
allahından bulsun hepsi
vicdansızlarr
napcak bilmiyorum oğlunun turşusunu kurar belki
ya nasıl kadınlar var gerçekten anlam veremiyorum
arkadaşım o adamdan daha sana yar olmaz
çünkü o adam bile değil
onu bırak insan mı onu da anlamadığım cinsinden
hayır gelmeyeceği gün gibi aşikar
hala neyin peşindesin sen
kendi kendine hayal kurmakla kendine edersin
ana kuzusu diyosun zaten
kendine gel
üzüleceğin günler olacak elbet ama geçecek
hepsine şaşırarak bakacağın günler gelecek
ümidini kesme yürekli ol
kimseyee de kavuk sallama

vallaaa öpüyorum tatlım seni aklımdakileri bir bir yazmışsın:KK66:

kusura bakmayın biraz sert oldu galiba ama
gerçekten çok sinirlendim yaa
bu erkekler kendilerini ne zannediyor ya
bir genç kızın hayatı bu kadar kolaymı mahvediliyor
bu ne vicdansızlıkk
allaha havale ediyorum hepsini
sanada allahtan yardım diliyorum
çalış ayakları üzerinde sağlam duran bir kadın ol arkadaşım bence
kendine layık birini bulursun inş.birgün
öyle erkeklerde varrr

Neden halen kayınvalide diyorum biliyomusunuz bunların hepsi kayınvalidemle eşimin birbirine bir et ve tırnak gibi bağımlı olmasında ve benim evlenmemle kayınvalidemin kıskançlıkları ve benim ona tahammmül edememem sonucu dayak aldatma şiddet gelişti... Yada kocamın içinde vardı bu da bahanesi mi oldu acaba...

bak kendin ne güzel demişsin içinde varmış ve bahanesi olmuş bu kadar. anası problem olmazdı işine kafayı takardı, sana kulp takardı, hamile kalırdın kilo almana takardı, çocuğunuz olurdu onla daha ilgilisin diye derdi, ararsın çok üstüme düşüyor ters tepti der, aramazsın benle ilgilenmiyor ilgilenene gittim der.... aldatmak isteyene bahane çok. hangi kadın 4 4 lük hangi yuva 4 4 lük? öyle bir şey yok. insansan idare edersin karşılıklı saygı ile götürürsün olmuyorsa ayrılırsın aldatmak nedir yani. kaynana da kendi alabilecek sanki şimdi sen boşayınca. boşvereceksin bunun oluru yok. böyle bir adamı sevmeye devam etmeni sepmaiyle karşılayacak bir insan da yok. eşin bile şunlara rağmen onu sevdiğini bilse sana saygı duymaz. unutacaksın güzelim oluru yok.

kızım boşanma davasını sen açacaktın alooooo aldattım demiş dövmüş bebeğini düşürmüşsün babanı aramış al kızını bebeğide aldırın demiş bunları annem için yaptım dahada aldatıcam seni demiş, daha ne desin bilemedimki, acı eşiğin ne genişmiş yaa bide seviyorum diyosun bu ne arabesk bu ne acınası bir hal

amann yaa böyle kocaları okuyunca bunalımlara giriyorum hakikaten paronayak oldum resmen...
geri dönmeyi asla düşünme tamam seviyosundur belki hala. ama inanki bi zaman sonra iyiki kurtuldum diyeceksin. hey allahım bi de itiraf etmiş aldattım, öncedende aldatıyodum, yinede aldatacam bu nedir şimdi... bu aldatan adamları hadım edeceksin en iyi ceza bu!!!

Benim anlayamadığım şey, eşiniz sizi annesi için aldatmış derken annesinin oğlunu aldatmaya teşvik ettiğini mi söylüyorsunuz?
Eğer öyleyse bu insanların yatacak yerleri olacak mı çok merak ediyorum.Allah sabır versiin.Ayrıca mutlaka psikoloğa gidin, sevmeseniz de eşinizi hala sevdiğinizi zannedebilir, onu takıntı haline getirebilirsiniz, çünkü ortada hazmedilmeyecek bir durum var.Ve bu durum sizde duygu karmaşasına yol açıyor muhtemelen.

bende bilmiyorum acaba sadece bir bağımlılıkmı diyorum kendi kendime neden bu kadar acı çekiyorum ... Bir cevap bulamıyorum kendimde...

canım benim lütfen yardım al. herşeyin farkındasın ve hala o adamı seviyor olman şaşırtıcı. seni bağlayan hiç bir şey yok. bebeğini kaybetmen çok acı. ama Rabbim bizim için hayırlı olanı bizden iyi bilir. onu düşünme ve asla arama. sadece dua et. biraz da bencil ol... üzme kendini... o zaten müstehakını bulur.

bak kendin ne güzel demişsin içinde varmış ve bahanesi olmuş bu kadar. anası problem olmazdı işine kafayı takardı, sana kulp takardı, hamile kalırdın kilo almana takardı, çocuğunuz olurdu onla daha ilgilisin diye derdi, ararsın çok üstüme düşüyor ters tepti der, aramazsın benle ilgilenmiyor ilgilenene gittim der.... aldatmak isteyene bahane çok. hangi kadın 4 4 lük hangi yuva 4 4 lük? öyle bir şey yok. insansan idare edersin karşılıklı saygı ile götürürsün olmuyorsa ayrılırsın aldatmak nedir yani. kaynana da kendi alabilecek sanki şimdi sen boşayınca. boşvereceksin bunun oluru yok. böyle bir adamı sevmeye devam etmeni sepmaiyle karşılayacak bir insan da yok. eşin bile şunlara rağmen onu sevdiğini bilse sana saygı duymaz. unutacaksın güzelim oluru yok.

katılıyorum.. çok doğru yazmışsınız.

kızım boşanma davasını sen açacaktın alooooo aldattım demiş dövmüş bebeğini düşürmüşsün babanı aramış al kızını bebeğide aldırın demiş bunları annem için yaptım dahada aldatıcam seni demiş, daha ne desin bilemedimki, acı eşiğin ne genişmiş yaa bide seviyorum diyosun bu ne arabesk bu ne acınası bir hal

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
alkışlıyorrum...
ve noktasına virgülüne kadar KATILIYORUM
pes:KK45::KK45::KK45::KK45:
sevmek mi dönmek mi..

eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...
BANA BİR AKIL VERİN ÇOK İHTİYACIM VAR...

sen eşini sevmiyorsun aslında...
sadece, sana bunca çektirdiklerinden sonra bir de üstüne boşanma davasını açmasını hazmedemiyorsun o kadar... böyle hissetmen de gayet normal.
eşine dönmek istemense psikolojinin ve karar verme mekanizmalarının epey bozulduğunu gösteriyor. profesyonel yardım şart..

Canım eşinin bunları yapmasına sen izin veriyorsun.artık bir yerde bırakman gerek.olmuyorsa olmuyordur.emin ol bitirebilirsin kimse vazgecilmez değildir.biraz sakin düşün.dua et,sessiz kal.su yolunu bulur.herkes hakkettiğini yaşar.hala seviyorsan bile şuan o sevgiyi içine gömme vakti gelmiş gibi gözküyor birtanem.biraz kendini düşün kendinle ilgilen.hayatında bir olmasa da olur.herseyi zamana bırak.ama bu adamı da kendi haline bırak bence canım

X