eşim boşanma davası açtı çok acı çekiyorum lütfen bana bir akıl verin....

sezos83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
58
3
eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...
BANA BİR AKIL VERİN ÇOK İHTİYACIM VAR...

size zerre sevgi, saygı, ilgi ve şefkat göstermeyen; bunlar yetmiyormuş gibi size şiddet uygulayan, sizi aldattığını itiraf eden, onun yüzünden bebeğinizi düşürdüğünüz, sizi istemeyen bir adama neden dönmek istiyorsunuz anlayabilmiş değilim..

bende bilmiyorum acaba sadece bir bağımlılıkmı diyorum kendi kendime neden bu kadar acı çekiyorum ... Bir cevap bulamıyorum kendimde...

Ah bu ana kuzuları niye evlenir ki...
Niye gencecik hayatları mahverder ki..
Niye bu analar oğlunun evlendiğini, artık bir yuvası olduğunu kabul etmez ki...
Yazık çok yazık...
En acısı da şiddet, aldatma, hamilelik ve ardından düşük...
Lütfen seviyorum demeyin...
Böyle bir adam sevgiyi hak etmiyor, Allah bildiği gibi yapsın...Allah'a havale edin onları...
Şu an içinizde "millet ne der, yeni bir düzene nasıl alışacağım, tekrar nasıl mutlu olacağım..." gibi düşünceler var...
Bunları düşünmeyin, su aksın yatağını bulsun..
Zamana ihtiyacınız var.. Allah ve yar ve yardımcınız olsun...

Son düzenleme:
Ah canım şaşkınlıkla okudum

sevecek bir tarafımı var bu adamın..sürekli aldatmış, şiddet uygulamış, hakaret etmiş, ana kuzusu, ailesi bencil.senin gururunu defalarca kırmış, ailene karşı başını eğmiş, bebeğine bile kendi çözüm bulmamış, aldırın demiş. değersizleştikçe değersizleşmişsin..

sen bu kadar değersizleşmeyi hakediyor musun. sen çok değerlisin.. o adam ise dilim varmıyor defolup gitsin. daha fazla yazmayacağım ağzımdan o adama beddua çıkacak

lütfen canım üzülme, allah seni mutlu etsin hayırlı , iyi insanlarla karşılaştırsın.. o ise yaptığı yanına kalmaz..

eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. Ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. Haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. Evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... Sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... Bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. Ve hamile kaldım .. Birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabını ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama dediki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. Bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. Ve ben bebeğimi düşürdüm.. Aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. Yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( aldattığnı kabul etti ve bana dediki ben seni hep aldattım zaten aldatmaya da devam edeceğim bunların hepsiini annem için yaptım dedi )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. Bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. Ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
şimdi ise çok acı çekiyorum ve eşimi halen çok sevdiğimi fark ettim.. Napmalıyım bilmiyorum sürekli ağlamaktan helak oldum.. Ama beni is5temeyen eşime nasıl geri dönücem ailemde izin vermiyor ...
Bana bir akıl verin çok ihtiyacım var...

eşimi halen çok sevdiğimi fark ettim

eminmisin iyi düşün
bunca şeyden sonra

Son düzenleme:
bende bilmiyorum acaba sadece bir bağımlılıkmı diyorum kendi kendime neden bu kadar acı çekiyorum ... Bir cevap bulamıyorum kendimde...

bir psikologa gidin o zaman..

ne mutlu ki aileniz kapı gibi arkanızda.. bu adamdan kurtulduğunuza şükredip, kendinize bembeyaz bir sayfa açın..

Daha neler ya... Arkadaşım; adam seni aldatmış ve daha da aldatacağım diyor ve bunu sırf annesi için yapmış. İyi misin? Hala ona nasıl dönebilirim diyorsun. Dönemezsin. Artık seni aldatırken ve döverken de yanında istemiyor adam. Biraz kendine güven, değer ver. Sen bu kadar mı acizsin. Böyle bir adama değil geri dönmek, suratına tükürsen tükürüğüne acıman lazım.

ben yıllık flört dönemnde hiçmi annesini kızkarrdeslerini tavranıslarını anlamadın yada adamın çapkın oldugunu bide nişanlılık dönemi varr ordada mı farketmedinnnn yazık olmuş emeklerine boşanmak istiyosa yapacak vişey yok ki annesinden kopamamışş cins bi adam yürümezmiş zaten daha fazla ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN

arkadaşım sen önce kendı kıymetını degerini bil,her evlılıkte sorun olur kavga olur hatta dozaj aşılabılır ama aldatmak nedemek,aldatıp bide bunu itiraf etmek ne oluyo??
allah yardımcın olsun arkadaşım ama senin hayatın kıymetlı bukadar kolay harcama..

eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...

Size bu kadar sıkıntı yaşatan bir insanla tekrar bir arada olmayı nasıl düşnüyorsunuz ki hayret bişey!!!

Apaçık itiraf etmiş aldattığını,aynı yatağa yattığınız zaman eşinize sarıldınız hiç mi aklınıza gelmeyecek başka bir kadınla olduğu..

Bırakın düşünmeyin ağlamayın bile,ailenizide dinleyin lütfen geri dönüşü olmayan bir yolada tekrar girmeyin....

canım, insanların bir anlık sinirle eşlerinden ayrılmamalarından yanayımdır. karşılıklı idare etmek gerekir AMA senin eşinde aşırı annecilik vari şiddet var, ihanet var, ailen de arkanda... kurtar kendini. yarın çocuğun olur yakarın başını çok pişman olursun. şu dünyada hiç bir erkek unutulmaz değildir. sen, sana yapılanları hazmedemiyorsundur haklısın da ama inan çok yakında ondan nefret edeceksin sakın arkana bakma kurtar kendini.

Bu kadar utanmaz ve yakışıksız şeyler yapan bır ınsanla hala nasıl bırlıkte olmak ıstersın arkadasım. Birlikte olunca mutsuz olacagını bıle bıle nasıl olur da lades dersın. Senı ıstemedıgını ve aldattıgını kabullenmış.bırak anasıyla yaşasınlar. Uzak olsunlar. Zamanla acın dinecek, hayatta her ıste bır hayır vardır.Daha hayırlı bır ınsanla karşılaşıp mutlu olmak yerıne neden onu çekesın kı.
Senı ıstemeenı sen neden ıstıyorsun.Sevgı gelır gecer, zamanla unutulur. Hayatta senden daha degerlı kımse yok. Sen kendıne deger ver kı,başkaları da sana versın.

En çok ne zoruma gidiyor biliyormusunuz ben onu o kadar çok sevdim o kadar çok değer verdimki... O bunların asla farkına varmadı.... Niye yaptı bunların hepsini ben onun annesinden ayrılmasını istemedimki... Sadece bizimde bir hayatımız bizimde bir özelimiz olsun ailellerimizde mutluluğumuza katkıda bulunsun istedim.. Ama o hep bana önce annem sonra sen ben annemsiz mutlu olamam dedi ve kayınvalidemde aynı şekilde oğlundan ayrı 3 gün geçiremezdi. Bu arada kayınvalidemin eşi ve eve bekar 3 kızı olmasına rağmen bunları yapıyorlardı.. Yani o kadın yalnız değildi yaşlı değildi eğer öyle olsa idi ben bunu anlardım fakat sırf kıskançlığından bu noktalara geldi..

yazdıkların okadar kırıcı ve bır kadının yasayabılecegı en agır seyler olmus bence....senın sevgını haketmeyen,senı kadın gıbı gormeyen bır ınsanı sevmek sana haksızlık olur...hayatına yenıden yön vermenın zamanı gelmıs artık hayat senın ıcın gelecegıne bak ve bu cıkmazdan kurtulmaya calıs lutfen....ınan hayattakı tek ınsan esın degıl senı seven deger verecek olan bırılerı mutlaka olacaktır...ılerde pısman olmamak ıcın sakın onu sevıyorum deme ınan bırlesmıs olsan daha cok psıkolojın bozulcak ve daha cok degersız olacaksın guclu ol lutfen ayakta kal kendın ıcın...allah yardımcın olsun kolay degıl ama kendın ıcın bunu basarmalısın canım.....

En çok ne zoruma gidiyor biliyormusunuz ben onu o kadar çok sevdim o kadar çok değer verdimki... O bunların asla farkına varmadı.... Niye yaptı bunların hepsini ben onun annesinden ayrılmasını istemedimki... Sadece bizimde bir hayatımız bizimde bir özelimiz olsun ailellerimizde mutluluğumuza katkıda bulunsun istedim.. Ama o hep bana önce annem sonra sen ben annemsiz mutlu olamam dedi ve kayınvalidemde aynı şekilde oğlundan ayrı 3 gün geçiremezdi. Bu arada kayınvalidemin eşi ve eve bekar 3 kızı olmasına rağmen bunları yapıyorlardı.. Yani o kadın yalnız değildi yaşlı değildi eğer öyle olsa idi ben bunu anlardım fakat sırf kıskançlığından bu noktalara geldi..

bakın adam sizi dövmüş, aldatmış, onun yüzünden bebek düşürmüşsünüz.. bırakın şimdi anne sevgisini vs.. sizi zaten başka kadınlara tercih etmiş, anne nedir ki.. önünüze bakın bir an önce..

ne talihsiz insanlar var, boşanmak istiyolar da aileleri izin vermediği için öyle hayırsız adamlara katlanıyolar.. ya da kadın sığınma evlerinde soluğu alıyolar..

çok şükür size destek gül gibi aileniz var.. yaşınız da gençtir sanıyorum.. önünüze bakın..

cnm ALLAH yardimcin olsun ya cok zior

bence o aileden kurtuldugunuza sevinmelisiniz, eğer eşinizi hala sevebiliyorsanız psikiyatrik yardım alın. siz de saplantı haline gelmesine izin vermeyin..

X