Anksiyete yaşayanlar hadi gelin dertleşelim...

mrb canm bu ilacı dr mu verdi?daha önce kullandın mı?gerçi ben şimdi oğlumu emziriyorum.bu ilaçlar bide beni korkutur hep.bu sıralar bende saldım iyice diyet aypıyorum onu bi boşluyorum bazen.evimi temizleyesim gelmiyor kolumu bile kaldırasım yok.
bu arada nişanlın askerde sanırım Allah kavuştursun canm

mükeyyif canım merhaba nasılsın umarım iyisindir. ben ilaca baktım hamile ve emzirenler için dr tavsiyesi ile kullanılar bilir diyo sadece. şişede geldi prespektüstü yok dışında yazıyo onuda istersen bi dr danış

canım evde çiçek yetiştirebilirsin el işi yapabilirsin müzik dinleyebilirsin hobilerle uğraşmak hastalıklardan uzakmaşmaya unutmaya iyi geliyor kitapta okuyabirsin :21:
evt yakında çalışmaya başlarsam öyle bi hayalim var.evimde doğal bi ortam yapmak.çiçekler bitkiler.
mükeyyif canım merhaba nasılsın umarım iyisindir. ben ilaca baktım hamile ve emzirenler için dr tavsiyesi ile kullanılar bilir diyo sadece. şişede geldi prespektüstü yok dışında yazıyo onuda istersen bi dr danış

merhaba canm inş sende iyisindr.anladım canm teşekkür ederim.

TV8'de Muhallebi Kralı'nı izlemenizi tavsiye ederim, "kaygı ve korku" konusunu tartışıyorlar.
Kendimden birkaç parça buldum anlattıklarında. :)

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:günaydın ruhan cık naber iyimisin geldimi kayınvalidenler bakıyim :KK9::KK9:neler bişirdin beğendilermi :KK16::KK16::KK16:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:günaydın ruhan cık naber iyimisin geldimi kayınvalidenler bakıyim :KK9::KK9:neler bişirdin beğendilermi :KK16::KK16::KK16:

geldi fıstığım. pazar günü temizlik yaptım. akşam sarma sardık kıymalı ve zeytin yağlı memnun kaldılar. ama çorbadan sınıfta kaldım yiğenleri yemedi:KK19: yanında pilav ve etli nohut vardı salata yaptık aa sarmanın yanına bide kuru biber dolması yaptık biberler böyle küçücüktü oda güzel oldu ama ben yiyemedim bişi dün yedim artanlardan birazz:KK9: aslışım aşkım gidiyo en geç 24 ü demişler belli oldu.
sen ne yapıosun nasıl gidiyo

asker yolu beklemek güzeldir tadını çıkar şekerim ileride çoçuklarınıza anlatacak çok hikayeniz olur
ay ben kuru patlıcan dolmasına bayılırım acayip canım çekti insan yazarmı ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: yiyen var yiyemiyen hemen arkadaşımı arıyacağım ona benim için yapmasını söyleyeceğim yoksa sonum kötü olur
benim bu aralar binadaki komşularımla aram iyi devamlı vakit geçiriyoruz sabah kahveleri ,öğlen :KK56:kekler :KK56:,poça :KK56::KK56:,kısırlar sende çatla hııı:KK16::KK16::KK16::KK16:sen çalışırken ben keyif yapıyorum tatlım :KK54::KK54::KK54:

iyi demek adet oldu sanırım bende iyiyim diyeyim :) aslında çok zor günler yaşıyorum.atlatacak mıyım bilmiyorum ama zorlanıyorum..:KK14:

sen nasılsın canım umarım bi sorun yoktur:26:

yok ben bu aralar iyiyim maşallah:nazar: diyimde, hatta kendime bir çimdik atayım nazar değmesin
:KK16::KK16::KK76::21::21::21::KK36::KK36::KK36:kendime arkadaş edindim her gün birlikte vakit geçiriyoruz kendimi dinlemeye fırsatım bile olmuyor :KK19::nazar::nazar:
zor günler geçiriyorum demişsin özel değilse anlat rahatlarsın
her gecenin bir sabahı var unutma bende zor günler atlattım geçmiyecek dedim ama iyiyim, iyiyim derkende bozulcak diyede korkuyorum bu ankasite hakikatten zor hastalık nasıl ne zaman geçecek bilmiyorum nasıl yakalandığımıda anlamadım zaten yada böyle bir hastalık yok acaba biz mi uyduruyoruz hı ne dersin :KK15::KK15:

ne gibi korkular yaşıyorsunuz merak ettim yakınlarımdan biri anksiyete galiba soyledim ama ole bişş yok dedi:KK43::KK50:

asker yolu beklemek güzeldir tadını çıkar şekerim ileride çoçuklarınıza anlatacak çok hikayeniz olur
ay ben kuru patlıcan dolmasına bayılırım acayip canım çekti insan yazarmı ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: yiyen var yiyemiyen hemen arkadaşımı arıyacağım ona benim için yapmasını söyleyeceğim yoksa sonum kötü olur
benim bu aralar binadaki komşularımla aram iyi devamlı vakit geçiriyoruz sabah kahveleri ,öğlen :KK56:kekler :KK56:,poça :KK56::KK56:,kısırlar sende çatla hııı:KK16::KK16::KK16::KK16:sen çalışırken ben keyif yapıyorum tatlım :KK54::KK54::KK54:

asker yolu beklemek güzeldir gelde bana sor:2::2:
kendimi bi an iyi hissediyorum bi an çok kötüyüm hiç belli olmuyo aslı ne olcak böle bilmiyorum.
komşuların çok iyi olmuş sevindim ama azda kıskandım. ben burda hem hasta hem işci sen orda keyif çat ohh ne güzel.
şaka şaka tadını çıkar hatta benim yerimede kek börek ye. arkadaşın kuru biber dolması yapmazsa haber ver ben yaparım kıss sana

ne gibi korkular yaşıyorsunuz merak ettim yakınlarımdan biri anksiyete galiba soyledim ama ole bişş yok dedi:KK43::KK50:

merhaba tatlım. korkular derken herşey olabilir. olası ihtimali olan şeyler de olmayan şeylerde korkutabilir bu hastaları. ve ayrıca sıkıntı olur durduk yere fiiziksel belirtileride olur çarpıntı falan geniş bişi bu hastalık her kişide aynı görüntüyü vermez. yakının için yardım etmek istiyorsan internette anksiyete belirtileri diye araştırıp siteleri gezerek bilgi edinebilirsin. burdanda bize ortak olabilirsiniz geçmiş olsun.

asker yolu beklemek güzeldir gelde bana sor:2::2:
kendimi bi an iyi hissediyorum bi an çok kötüyüm hiç belli olmuyo aslı ne olcak böle bilmiyorum.
komşuların çok iyi olmuş sevindim ama azda kıskandım. ben burda hem hasta hem işci sen orda keyif çat ohh ne güzel.
şaka şaka tadını çıkar hatta benim yerimede kek börek ye. arkadaşın kuru biber dolması yapmazsa haber ver ben yaparım kıss sana

:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:kız ben sana ne dedim hayatımızdan kötü,kötüyüm ,kötü hissediyorum bunları hayatımızdan çıkartıyoruz demedimmi :KK20::KK20::KK20::KK20:sakın bir daha duymıyım
şimdi ben gidiyim komşuma bir orta kahvemi içiyim geliyim canımcım sen çalış daha patlıcan dolmasını unutmadım bunun acısını senden çıkartıcam ben unutana kadar yandın her gün seni sinir edicem hı :KK16::KK16::KK54:

:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:kız ben sana ne dedim hayatımızdan kötü,kötüyüm ,kötü hissediyorum bunları hayatımızdan çıkartıyoruz demedimmi :KK20::KK20::KK20::KK20:sakın bir daha duymıyım
şimdi ben gidiyim komşuma bir orta kahvemi içiyim geliyim canımcım sen çalış daha patlıcan dolmasını unutmadım bunun acısını senden çıkartıcam ben unutana kadar yandın her gün seni sinir edicem hı :KK16::KK16::KK54:

slm kızlarr :) benim en sevdiğim yemekte kuru biber ve patlıcan dolmasıdır..yaparsanız bende yemeye gelirim :KK9: bugün çok güzel kar yağıyordu..dışarı çıktım dolaştım çok güzel geldi..aksiyete iyiye gidiyor galiba:) maşalahh diyim kendime :nazar: :KK9::KK9: gerçi çok dengesizim bu günlerde bi gün iyiyim bi gün kötüyüm.ama düzelicek kızlar herşey güzel olucak inanıyorummmm :KK8:

slm kızlarr :) benim en sevdiğim yemekte kuru biber ve patlıcan dolmasıdır..yaparsanız bende yemeye gelirim :KK9: bugün çok güzel kar yağıyordu..dışarı çıktım dolaştım çok güzel geldi..aksiyete iyiye gidiyor galiba:) maşalahh diyim kendime :nazar: :KK9::KK9: gerçi çok dengesizim bu günlerde bi gün iyiyim bi gün kötüyüm.ama düzelicek kızlar herşey güzel olucak inanıyorummmm :KK8:

Sanada yaparım ben kuzucum :KK56:
bendende sana bi maşallah sana nazar değmesin hep böle ol

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12: günaydın kızlar nasılsınız
:KK9::KK9::KK9::KK9: bizim burda lapa lapa kar yağıyor çok güzel ruhan şekericim sizin orda kar yağmıyordu dimi ay burası kart postalardaki gibi kıskan hı :KK19::KK19:

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12: günaydın kızlar nasılsınız
:KK9::KK9::KK9::KK9: bizim burda lapa lapa kar yağıyor çok güzel ruhan şekericim sizin orda kar yağmıyordu dimi ay burası kart postalardaki gibi kıskan hı :KK19::KK19:

burasıda ynı şekilde her yer bembeyaz:) kar yağınca kendimi iyi hissediyorum nedense:KK9: sen nasılsın tatlım iyisindir inşAllah :)

merhaba kızlarr. bendede var rahatsızlık. ama ben tedavi olmadım. kendim yenmek isterim ama olmuyor.
bir gün iyiysem diğer gün değilim.
kafama çok takıyorum herşeyi. oluruna bırakamıyorum. herşeyin kontrolum altında olmasını istiyorum.
sürekli bir uyku halim var. bikin ve halsiz hissediyorum bugün.
iyii olmak isterdim.

X