2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

İnşallah canım hayırlı haberlerle gelirimmmmm
şimdi ben hazırlanayım
gelir gelmez haberdar ederimmmm
lütfen bana dua edinnnnn

kızlar benim adetime daha 4 gün var bekliyorum inşallah hamiş olup aranıza katılmayı ve eylül annesi olmayı çok istiyoruuummm...

bu topiği görünce çok sevindim ne güzel herkes aynı anda ilerleyecek hissettiklerini paylaşacak..

kızlar benim adetime daha 4 gün var bekliyorum inşallah hamiş olup aranıza katılmayı ve eylül annesi olmayı çok istiyoruuummm...
HEMEN HEMEN SENLE AYNIYIZ GULUM sende belirgin belirtiler varmi guzelim yoksa birsey hisetmiyormusun bir benim
sari kintim var arada beyaz bide belim agriyor kasiklarda batma var ins bebek habercisidir cok umudlu oldugm icin bu topigi actim
Ben de çok özeniyordum bu ticker'lara. Çok şükür bebişimi buradan takip edebileceğim.

cnm sanada afilli yazi yazalim istiyorsan yap olmassa ben yaparim guzelim

Son adet günüm 29 Kasım. Şu an kan tahliline göre 3,5 haftalık hamileyim. Doktor 15 gün sonra ultrasona çağırdı. İnternetten hesaplattığıma göre 4 eylül doğum günümüz. 5 yıllık evliyim. Mayıs ayında korunmayı bıraktık. Çok şükür 7. ayımda bu mutlu haberi aldım. İnşallah bebeğimiz sağlıkla doğar hanımlar :)
http://lbdf.lilypie.com/LcgHp1.png
AL bakalim annesi minigimize topik hedayesi

Teşekkür ederiz teyzesi. Ben olayı çözdüm. Dönüşümlü kullanırım senin yaptığın da çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Sanada biz yaparız İnşallah :)

ins gulum ins ya ben test yapsam cikarmi acaba varsa dabi
en son iliski sali gunu olmujstu gectigimiz hafta

aynen katiliyorummmmmmmmm

cnm burada biraz zor kan testi ustelik bide tatil bunlari yilbasi tatillleri caresiz bekliycem

O zaman ne olur ne olmaz sen folik asit haplarını ihmal etme. Kendine de dikkat et, hızlı hareketlerden kaçın. İnşallah bebeğin seninledir.

vay be 2012 eylül anneleri topiğini görünce bir garip oldum 2011 eylül annesiyim bende. burda çooook güzel arkadaşlar edindim. şimdi sizin yaşadıgınız heyecanlı bekleyişte bizde destek olduk birbirimize şimdi kızkardeşimden yakın hepsi bana. birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz herseye.allah bebişlerinizi sağlıkla kucagınıza almanızı nasip etsin insallah. okadar cabuk geciyorki hamilelik değerini bilin:)

O zaman ne olur ne olmaz sen folik asit haplarını ihmal etme. Kendine de dikkat et, hızlı hareketlerden kaçın. İnşallah bebeğin seninledir.

ah be kzum nisan dan bu yana folik asid iciyorum hic birakmadimki :KK50:insAllah emeklerimin karsiligini alicam buna inaniyorum :KK31:

vay be 2012 eylül anneleri topiğini görünce bir garip oldum 2011 eylül annesiyim bende. burda çooook güzel arkadaşlar edindim. şimdi sizin yaşadıgınız heyecanlı bekleyişte bizde destek olduk birbirimize şimdi kızkardeşimden yakın hepsi bana. birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz herseye.allah bebişlerinizi sağlıkla kucagınıza almanızı nasip etsin insallah. okadar cabuk geciyorki hamilelik değerini bilin:)

Hamilelik çok güzel bir deneyim bence de. Bir kadının hayatında belki 1 belki 2 defa yaşayabileceği bir mucize. İnşallah sağlıklı ve mutlu bir şekilde bu dönemi geçirip sizin gibi bebeklerimiz kucağımıza alırız

ah be kzum nisan dan bu yana folik asid iciyorum hic birakmadimki :KK50:insAllah emeklerimin karsiligini alicam buna inaniyorum :KK31:

Ben de mayısta başlamıştım. 2 kutu Folbiol bitirdim. Sonra kendime kızdım. Bebeğim olmuyor ben de ilacı bırakıyorum dedim. Ama şimdi 3 haftadır yine başladım tabi. :)

Slm Kızlaaaaarrrrrr
Ben geldimmmmm
Ay çok şükür rabbime bebişim meleğim 5+2 günlük çıktı
benn daha küçük hesaplıyrdm ama anlamadımmmm
neyse şimdilik her şey yolunda deddi dr.
keseyi alttan ultrasonla görebildik
inşallah haftaya bugün Allah ım nasip ederse kalp atışlarını duyucaz teyzeleriii
Darısı sizlerin başınaaaa

Ben de mayısta başlamıştım. 2 kutu Folbiol bitirdim. Sonra kendime kızdım. Bebeğim olmuyor ben de ilacı bırakıyorum dedim. Ama şimdi 3 haftadır yine başladım tabi. :)

kaybettigim bebgimden once baslamistim ve hamisliktede ictim
bebegimi kaybedince yilmadim devam edicem dedim
druma gttim 3 ay korunma surem bitmisti dedi folik aside basla
bende dedim hic birakmadimki affern sana dedi 2012 de yuzun gulerek gelceksin dedi ins ole olur Allhim hayirlisiyla yolla guzel Allhim herkesle beraberrrr

X