2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

Selaaaam ben de buralardayim kizlar 2019 eylul annesi oldum bir de🤗
Maşallah guzel denk gelmiş gerçekten
Eski mesajlara bakıp nostalji yaparken bugün yazılanları gördüm, duygulandım 😌 7 sene önce ne güzel paylaşımlar yapardık burada ,ne zaman yürüyecekler,ne zaman konuşacaklar, ah zaman nasıl hızlı geçip gidiyor
Ben de kasım 2018de 2.bebeğimi doğurdum. Şimdi kucağımda emiyor 13 aylık oldu 🤗
Hayırlı evlat olsun Ins cnm çocuklar büyüyünce koptu herkes 🧿

Yillardan sonra ilk defa girdim.Su an cocuklar 8 yasinda inanilir gibi degil dün gibi:anne:kizim 3. Sinifta.:spor: allah nice nice saglikli huzurlu mutlu basarili seneler nasip etsin hepsine:KK36:hatta akilli telefonum yokmus o zaman demkki. Su an yazarken cok zorlandim:halay:

Daha düngibi ole güzel anılarımız oldu burda .. Allah uzun sağlıklı ömürler versin yavrularımıza inşllah

Yillardan sonra ilk defa girdim.Su an cocuklar 8 yasinda inanilir gibi degil dün gibi:anne:kizim 3. Sinifta.:spor: allah nice nice saglikli huzurlu mutlu basarili seneler nasip etsin hepsine:KK36:hatta akilli telefonum yokmus o zaman demkki. Su an yazarken cok zorlandim:halay:
:)))ya ozaman ki heyecanlarimiz ne kadar uzakta kaldi

Selâm 2012nin en tatli anne ve bebekleri 😍
Topige yazdığım tüm mesajlari okudum çok duygulandım.
Ne güzel heyecanli,telaşlı bir bekleyismis..
Şimdi kocaman çocuklar oldu hepsi.
Nasilsiniz, ne var ne yok?

slm kızlar,
uzun zamandır yazamıyorum birşeyler ama sürekli telefondan okuyorum, erken doğum riskim olduğu için hep yattım bu zamana kadar. ama yarın büyük gün !!! çatım dar olduğu için yarın sezeryana giriyoruz. mutluluk, heyecan , merak , korku karışık duygular içindeyim ama en ağır basan korku sanırım şu anda, kısmetse spinal sezeryan olacağım, hepinizden dualarınızı rica ediyorum. Doğum yapan herkesin gözü aydın olsun, bekleyenleride Allah en hayırlı zamanda yavrusuna kavuştursun inşallahhhh ...
Merhaba tüm mesajlarınıza baktım aynı şeyleri yaşıyorum. Umarım doğumunuz güzel geçmiştir sağlıkla çocuğunuzu kucağınıza almışsınızdır

X