Erkeğe ne hediye alınır ki :)

MeLeZGuZeL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
4.124
41
Mrb kızlarrrr:KK3:
Önümüz yılbaşı, birçoğumuz hala erkek arkadaşımıza ne alacağımızı bulamamış durumdayız.
Yılbaşı,,, sonrasında 14 şubat,,doğum günü ,,yıldönümü vs derken en az 2-3 ayda 1 hediye
telaşına düşüyoruz. İstedim ki sürekli güncellediğimiz bir hediye topikimiz olsun ve özel
günlerde hediye seçerken bize yardımcı olsunnnn. Panik olmak yerine hediyemizi zevkle
seçelim ne dersinizzzz:KK31::KK31::KK17:

Klasik
Orjinal
Komik
Romantik her türlü hediye fikrimizi burada paylaşalım. İlla ilginç olmasına gerek yok, bize
sıradan görünen bir fikir belki başka bir arkadaşımızın çok hoşuna gidebilir, kimbilir:KK34:

Aklıma gelen fikirlerle başlıyorummmm: :KK16::KK16::KK16:

* Erkek ve hediye denince akla ilk gelen şey sanırım budur, PARFÜM:KK1:
Klasik ama benim her zaman tercih edeceğim bir hediyedir. Sonuçta
erkekler için hediyenin işlevi önemlidir daha çok, bizim gibi süsüne
püsüne kutusuna anlamına takılmazlar:KK52:

$Slayt2.jpg

* Traş makinesi bana göre erkeklerin en beğendikleri hediyeler arasındadır.
Tabi erkek arkadaşımız saç sakalı birbirine karıştırmayı sevmiyorsa:KK1:

$PHILIP~1.JPG

* Şık bir cüzdan veya kemer (çok güzel setler de var)

$ensemble_mens.jpg
$kigili-cuzdan-kemer-kart-set.jpg

* Tuttuğu takımın lisanslı ürünleri :KK9:(forma, atkı&bere, nevresim takımı, eşofman vs.)

$webaslanlari_galatasaray_forma3.jpg $TAc-Besiktas-Parlayan-Logo-Nevre_1321_1.jpg $fb.JPG

* Şık bir kazak ya da gömlek zor zamanlarda en iyi kurtarıcıdır:KK16:
$polo2.jpg $best-man-gift.jpg $2012-en-sik-erkek-kazak-modelleri-218x300.jpg

* Tarzına göre şık bir saat:KK23:

$foto.JPG $DebenhamsMensGifts.JPG $watch8a_thumb.jpg $wedding-gifts-for-men.jpg

iyiki açtın canım benım su aralar en cok düşündüğüm sey bı yılbası paketi hazırlıyorum parfüm aldım 2 tane bı deodorant bır sıhırlı kupa ısınınca resmımız cıkan sımdı bı kazak yada gomlek dusunuyorum ama cok ıcıme sınen bısey bulamadım apıcam bılemıyorum :18:

Ben eşime en son pofuduk polar sabahlık almıştım. Havalara uçmuştu, ilk defa bir hediyeye bu kadar sevinmişti. Eğer sizin de sevgülünüz/eşiniz benimki gibi evcimen bir insansa, pofuduk sabahlığına sarılıp koltuğun baş köşesinde kahvesini içmekten gazetesini okumaktan keyif alıyorsa iyi bir tercih olabilir.. Pofuduk bornozlu haliyle ona sarılmak da çok tatlı oluyor =)

Eklentiler

• $ERKEK-BORNOZ-SABAHLIK.jpg
    $ERKEK-BORNOZ-SABAHLIK.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 6.176
* Bir hediye klasiği daha:Kol düğmesi (ben henüz erkek arkadaşıma almadım, klasik giyinmediği için:KK1:)
$31.jpg $kol-dugmesi-xb82o-6949.jpg $untitled.JPG

* Spor ya da klasik ayakkabı olabilirrr:KK31:
$2010-yeni-yil-yilbasi-hediye-onerileri2.jpg

* Birçok erkek uzaktan kumandalı araba ve helikopterlere aşıklar:KK16::KK1:Eğer bunlardan biri sizin sevgilinizse:
$rustler-xl-5-2wd-batarya-sarj-aleti-dahil.jpg $2010-yeni-yil-yilbasi-hediye-onerileri2.jpg

iyiki açtın canım benım su aralar en cok düşündüğüm sey bı yılbası paketi hazırlıyorum parfüm aldım 2 tane bı deodorant bır sıhırlı kupa ısınınca resmımız cıkan sımdı bı kazak yada gomlek dusunuyorum ama cok ıcıme sınen bısey bulamadım apıcam bılemıyorum :18:

Sorma tatlım ben de ne zamandır düşünüyorum ne alsam diye ama yok yok beğenemedim gitti hediye:26:
En iyisi hep beraber düşünelim dedim:KK31: Gömlek için Polo veya Boyner e bakmanı öneririm tatlım.
Hem güzel hem de uygun fiyata gömlek bulabilirsin.:KK34:

Ben eşime en son pofuduk polar sabahlık almıştım. Havalara uçmuştu, ilk defa bir hediyeye bu kadar sevinmişti. Eğer sizin de sevgülünüz/eşiniz benimki gibi evcimen bir insansa, pofuduk sabahlığına sarılıp koltuğun baş köşesinde kahvesini içmekten gazetesini okumaktan keyif alıyorsa iyi bir tercih olabilir.. Pofuduk bornozlu haliyle ona sarılmak da çok tatlı oluyor =)

Oyyyy yumuş yumuş çok rahat olur buuuu:KK23: Sevgülüme şimdi değil de ilerde eşim olunca alim ben bunu,
mis gibi sarılırım:KK1::KK1::KK1: Saol canım önerin için:KK16:

* Resimli anahtarlık:KK31:
$krsital_anahtarlik_-_lazer_resim_isleme_312855.jpg $DijitalResimliElips.jpg $ANH1002-14-1.jpg $untitled.JPG

* Sihirli yada Kaya&Maya kupa:KK16: (Erkekler böyle şeyler sevmez düşüncesi kupada geçerli değil bence.
Ben de aşkıma aldım bunlara benzer bişey, çayını kendi kupasından içiyor hep hem de büyük bir zevkle)
$Porland_Kaya_Maya_Ask_Kupa_1_ade_2320_1.jpg $images.jpg

*Bu hediye sadece ona değillll, ikinizeeee:KK16:
$189991.jpg $20122011121142.jpg $imagesCAJ2LONO.jpg

topiğin hayırlı olsun melezim bende ikimizin resmi olan anahtarlık yaptırcam hep yanında dursunda kızlar bakamasın die:KK1:

topiğin hayırlı olsun melezim bende ikimizin resmi olan anahtarlık yaptırcam hep yanında dursunda kızlar bakamasın die:KK1:

Saol şekerimmmmm:KK54:
Kıskançççç seniiiii bana mı benziyosun neee:KK52::KK52::KK52:
Resimli takvim yaptırcam ben de yılbaşı için, işyerinde
masasına koysun da kızlar onagöre ayağınıdenk alsınnnn:21::21::21:

* Kullanıyorsa kravat alınabilirrr:KK23:
$aspjpeg.jpg ... $imagesCALDVT1M.jpg

* Fiyat konusunda sıkıntımız yoksa PS3:KK53: Tabi erkek arkadaşımızın bizi ihmal etmesini göze almalıyız:KK1:
$133819.jpg
* Erkekler elektronik her türlü hediyeyi çok beğenir:
$apple-ipods-2.jpg . $Araba-Mouse-Araba-Seklinde-FARE-GARANTILI__38955370_0.jpg . $DebenhamsMensGifts.JPG . $austinminiusbdriveyn5.jpg

hayırlı olsun topigin:KK16:
her özel günde ne alsam derdine düşenler için güzel olmuş :KK19: vakit bulduğumda yaptıklarımı anlatırım:KK17:değişik fikirleri olanlar yada önceden yaptıklarınıda yazarlarsa hoş bi topik olur :KK1::emir_bebek:

hayırlı olsun topigin:KK16:
her özel günde ne alsam derdine düşenler için güzel olmuş :KK19: vakit bulduğumda yaptıklarımı anlatırım:KK17:değişik fikirleri olanlar yada önceden yaptıklarınıda yazarlarsa hoş bi topik olur :KK1::emir_bebek:

Teşekkür ederim güzelimm:KK16:
Ben de öyle düşündüm, küçük büyük ilginç ya da klasik önemli değil, fikirlerimizi paylaşıp
birbirimize yardımcı olalım istedim:KK31: Klasik parçalarla başladım paylaşıma, sonra da kendi
yaptığım sürprizleri anlatıcam:KK17: Umarım katılım olur da özel günlerde hediye ararken ilk
durağımız burası olur:KK31::KK31:

Teşekkür ederim güzelimm:KK16:
Ben de öyle düşündüm, küçük büyük ilginç ya da klasik önemli değil, fikirlerimizi paylaşıp
birbirimize yardımcı olalım istedim:KK31: Klasik parçalarla başladım paylaşıma, sonra da kendi
yaptığım sürprizleri anlatıcam:KK17: Umarım katılım olur da özel günlerde hediye ararken ilk
durağımız burası olur:KK31::KK31:

ilk sürprizini bugün anlat bakalım devamı gelir:emir_bebek:

superr burasiii yaa cokk guzel dusunmussun walla tam benlik askima hediye almayi cokk severim walla elinden gelse ona hergun bisi almakk:KK16::KK16:

canim yaa paylastigin o eldivenlerr harika bisi yaaa. onlari nerde alabiliriz bi bilgin varmii:26: bittim o eldivenleree:KK16::KK16:

X