Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

merhaba aynilll
kilonu ögrenmekiçin sabah aç karna wc ye çıkmış halde tartılcaksın
akşam ile sabah arasında neredeyse enaz 1 kilo oynar seni yanıltmasın bu
sabah erkenden tertıl

Ben bayadır tartıyla küsmüştüm arkadaşım o nedenle dün akşam çıktım,burdaki motivasyonla birlikde.
Sabah yatakdan zor kalktığım aklıma gelmedi tekrar bakmak.
Böylesi daha iyi bir hafta sonrakinde sabah tartılırım motivasyonum yüksek olur:)
Vermiş olduğun bilgi için teşekkür ederim.

Ben en ufak başım ağrıdı desem bu sabah ki gibi eşim hemen açlıktandır diyor:)
Hem kilodan hoşlanmıyor hem yemem için teşvik ediyor.Aranızda evli arkadaşlarda var sanırım siz dengeyi nasıl koruyorsunuz acep?

Şu ana kadar 1 litre Su içtim.

Bende ya hiç su içmem içincede elimden bırakamam.
Yavaşlatmaya çalışıyorum kendimi su konusunda yoksa bana kalsa mesai saatleri içinde 3 litre su rahatlıkla biter.

Son düzenleme:
Şu ana kadar 1 litre Su içtim.

Bende ya hiç su içmem içincede elimden bırakamam.
Yavaşlatmaya çalışıyorum kendimi su konusunda yoksa bana kalsa mesai saatleri içinde 3 litre su rahatlıkla biter.

bencede cok rahatlıkla bıtıor 3 lıtre benımde bugun ıkıncı gunum
sabah lıstede ne varsa tere harıc yedım hıc sevmem tereyı... oglende bakalım bozmadan devam aksamkı spor gunduz ıctıgım su ve dıyetın bırıncı gunu sabah tartıldım bıde bu sabah tartıldım ve ınanamadım 500 gram gıtmıstı bıle odem mödem belkı ama motıve edıor ınsanı :)) bu arada ay-nil sana linkleri gonderıcem ama sanırım ozel mesaj gonderemıorum buraya yapıstırsam olurmu lınklerı acaba ?

bencede cok rahatlıkla bıtıor 3 lıtre benımde bugun ıkıncı gunum
sabah lıstede ne varsa tere harıc yedım hıc sevmem tereyı... oglende bakalım bozmadan devam aksamkı spor gunduz ıctıgım su ve dıyetın bırıncı gunu sabah tartıldım bıde bu sabah tartıldım ve ınanamadım 500 gram gıtmıstı bıle odem mödem belkı ama motıve edıor ınsanı :)) bu arada ay-nil sana linkleri gonderıcem ama sanırım ozel mesaj gonderemıorum buraya yapıstırsam olurmu lınklerı acaba ?

tere yerine domates,salatalık,maydanoz filanda yiyebilirisn bence
bu diyet güzelde tek eksigi az meyve olmasıı diyette
1 porsiyon daha eklenebilir bence

tere yerine domates,salatalık,maydanoz filanda yiyebilirisn bence
bu diyet güzelde tek eksigi az meyve olmasıı diyette
1 porsiyon daha eklenebilir bence

eft allahtan meyveyle aram pek ıyı sayılmas... cok aramıyorum ben ama dogru 1 porsıyon daha eklemek daha saglıklı olabılır. ufak değişiklikler mumkun tabı mesela salata yerıne haslanmıs sebze ,yogurt yerıne sut , yada yumurta degısımı olabılır. uzun yıllar dıyet deneyımı dıyetısyen deneyımı , alakasız ılaclar denemlerınden sonra artık dıyetısyen kıvamına geldık vallahı :))

Ebru74 54.9 ************** 53.5
Ladyyookie 62 **************
Asude 92 ************** 89**********87
2008elif 78.8 ************************79.3
Banu145145 105.5************** 105***105
Sahili 91 ************** 92***********90.6
persephonecik 67 **************
Burcu 75 ************** 75***********75
Beste 63.5 **************
Peri08 70 *************** 67
Nitroit 80 ************** 77***********76
Sevimli çirkin 80 ***************
Mpuder 68 ***************
Ahesenecem 69 *************** 67.3****67.3
Beyazbulut 66.3 ***************
Pinkvısne 59 *************** 57
Safinaz 85 *****************?*********77.1
Sezen 55 ***************
İncecik 63.5 ****************
Safinaz 85 ****************80.4********77.1
Doğa3 *******************96.2********95.3

Arkadaşlar bir çok kişi bildirim yapmamış yapanlara teşekkür ederim...
cnm bi yanlışın var ilk bildirimi ben yaptım 66 kiloyum 1 kilo vermişim ok

kızlar kusura bakmayın..

sabah 7:30 da çıktım evden ve daha yeni girdim..

gerçi bişey değişmez..zira hiç kilo verememişim:KK50::KK50:
napılacak demek ki listeye aynen uyulacak..
banucum, hala 53.500 kiloyum..:KK43::KK43:
Olsun canım artı çıkmamakta önemli.
Banucuğum 3. Mü oldum çok şükür sabah teraziye çıkıp 90 .60 görünce bende şaşırdım heralde dedim yanlış indim tekrar çıktım sonuç aynı napıyoruz yola devammmmmmmm............. Hadi kızlar daha önceki hafta 1 kiloda fazlam vardı ama yılmadım :)):KK16::KK8:
Bravo canım inşallah hep böyle devam eder ben resmen takıldım yapıyorum hemde bozmadan gitmiyor.
cnm bi yanlışın var ilk bildirimi ben yaptım 66 kiloyum 1 kilo vermişim ok
Canım görmedim kusura bakma dün çok yorgundum.

slm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum geçen sene bi diyet çalışmam oldu gayet iyi gidiyordu sonra ne oldu ben de bilmiyorum 1 er 2 şer gelsin kilolar tekrar denemek istiyorum şu an 87 kilodayım hedefim 70 olmak :KK14:

Sabah kahvaltım

09:00 09:30

Bir tutam dere otu,bir tutam maydanoz,bol limon
Bir dilim çavdar ekmek
Bir bardak çay ( Tek şeker)

ama kahvaltı yapmamışsın ki peynirin zeytinin yumurtan nerdeeeeeeeeeee
o tek şekeri çıkar yerine çayına yarım ç.kaşığı sadece kahvaltıda olmak üzere bal koy
kahvaltını iyi yapmazsan kilo versen bile bu diyeti kesince iki katı kilo alırsın :))

Ben bayadır tartıyla küsmüştüm arkadaşım o nedenle dün akşam çıktım,burdaki motivasyonla birlikde.
Sabah yatakdan zor kalktığım aklıma gelmedi tekrar bakmak.
Böylesi daha iyi bir hafta sonrakinde sabah tartılırım motivasyonum yüksek olur:)
Vermiş olduğun bilgi için teşekkür ederim.

Ben en ufak başım ağrıdı desem bu sabah ki gibi eşim hemen açlıktandır diyor:)
Hem kilodan hoşlanmıyor hem yemem için teşvik ediyor.Aranızda evli arkadaşlarda var sanırım siz dengeyi nasıl koruyorsunuz acep?

ben evliyim, valla denge bozuluyor zaten biraz ayrı ayrı hazırlamak gerekiyor yiyecekleir ondan yani, onun dışında eşim bana bu kadar kafama taktığıma çok kızıyor, step için falan sezeryanlı olduğumdan dolayı erken diyor illa yapıcam diyorum 10 ar dakka ile başla haftada bir artır diyor ama ben tamam diyorum günde 1 saate yakın yaptım dün, yemek konusunda zaten ona soruyorum bunu yesem bir şey olur mu bunu yesem bir şey olu rmu diye ondan sonra listeme alıyorum eşimin mantığına göre zaten sabah ne yersen ye vücut gün içinde eritiyor akşam da sebze yediğin için ve az da olsa spor yaptığın için hem akşamkalori almamış oluyorsun hem de yaptıığın sporla kalori harcıyorsun,ben faydasını görüyorum iki haftada 7 kilo civarı verdim belki birazı su bunların ama doğru yoldayız, sen de denge kurarken eşinin yanında fazla sızlanma bence her şeyi diyetine yorabilir canım

slm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum geçen sene bi diyet çalışmam oldu gayet iyi gidiyordu sonra ne oldu ben de bilmiyorum 1 er 2 şer gelsin kilolar tekrar denemek istiyorum şu an 87 kilodayım hedefim 70 olmak :KK14:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
hatırladınmı beni? nerelerdesinn sen

eft allahtan meyveyle aram pek ıyı sayılmas... cok aramıyorum ben ama dogru 1 porsıyon daha eklemek daha saglıklı olabılır. ufak değişiklikler mumkun tabı mesela salata yerıne haslanmıs sebze ,yogurt yerıne sut , yada yumurta degısımı olabılır. uzun yıllar dıyet deneyımı dıyetısyen deneyımı , alakasız ılaclar denemlerınden sonra artık dıyetısyen kıvamına geldık vallahı :))

aynenn valla yaaa
şimdii kalori hesabından tutup, glisemin endeksten çıkacak kadar bilgi sahibi oldumm

ben evliyim, valla denge bozuluyor zaten biraz ayrı ayrı hazırlamak gerekiyor yiyecekleir ondan yani, onun dışında eşim bana bu kadar kafama taktığıma çok kızıyor, step için falan sezeryanlı olduğumdan dolayı erken diyor illa yapıcam diyorum 10 ar dakka ile başla haftada bir artır diyor ama ben tamam diyorum günde 1 saate yakın yaptım dün, yemek konusunda zaten ona soruyorum bunu yesem bir şey olur mu bunu yesem bir şey olu rmu diye ondan sonra listeme alıyorum eşimin mantığına göre zaten sabah ne yersen ye vücut gün içinde eritiyor akşam da sebze yediğin için ve az da olsa spor yaptığın için hem akşamkalori almamış oluyorsun hem de yaptıığın sporla kalori harcıyorsun,ben faydasını görüyorum iki haftada 7 kilo civarı verdim belki birazı su bunların ama doğru yoldayız, sen de denge kurarken eşinin yanında fazla sızlanma bence her şeyi diyetine yorabilir canım

safinaz eşin dr mu?

ne ameliyatı oldun birdne ortadan kayboldunn cnmm

safra kesesi ameliyatı oldum ben ekimde ozamana kadar her şey iyiydi sonra almaya başladım tabii iştahımda acayip bi açılma oldu kendimi durduramadım genede devam ediyorda artık dur demenin zamanı geldi

X