Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

seva_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
1.143
33
[video=youtube_share;OZI3RDe0uK4][/video]
KIZLAR BEN BU LİSTEYİ KEÇEN CUMA GÜNÜ DOKTORUM PROGRAMINDAN BULDUM
VE BENCE HARİKA Bİ DİYET AMMA TEK BAŞIMA YAPAMIYACAĞIMA GÖRE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM :KK16:KIZLAR GELİN BİRLİKDE YAPALIM HEM DİYETSİYENİN VERDİYİ Bİ LİSTE O YÜZDEN ZARARI OLMAZ VİDEO LİNKİ KOYDUM KIZLAR BAKIN
VE KARARLARINIZI BANA BİLDİRİN BENİMLE AYNI GÜNDE BAŞLAMAK İSTİYEN VARMI ?VARSA BİR-BİRİMİZE DESTEK OLALIM HAFTADA 2 KİLO VERDİRİYORMİŞ LİSTE DİYETSİYEN SÖZLERİNE GÖRE 1 AYDA TAM 8 KİLO SUPER DEYİLMİ YA LÜTFEN KIZLAR BİRLİKDE DENEYELİM CEVABLARINIZI BEKLİYORUM[/B]

Ayda 8 Kilo Verdiren Beslenme Listesi

1.BESLENME LİSTESİ

SABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

ÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

İKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

AKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

2.BESLENME LİSTESİ:

SABAH: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakal

ÖĞLE: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurt

İKİNDİ: 1 bardak süt, 4 erik, 10 badem

AKŞAM: 1 kase çorba, yoğurt, salata

KIZLAR ZAYIFLAMAK İSTİYORSUNUZ EGER SUYU BAŞ TACINIZ YAPMANIZ GEREKİYOR YANİ MUTLAKA 3 LİTRE SU İÇMEMİZ LAZIM
kızlar ÖĞLEN yemeyinde doktorun dediyine göre sadece tavuk ve köfte deyil balık ve yumurta bile yiye biliriz videoyu izleseniz daha iyi anlarsınız

----------------------------------------------------------------------------------

Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
3-4 zeytin
Şekersiz çay

Ara ( Saat 10.00 gibi)
1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

Öğle
Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
1-2 dilim ekmek
Bol salata
1 bardak ayran

İkindi
1 bardak yoğurt
2 kaşık yulaf
1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

Akşam
1 kase çorba
4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
1 kase yoğurt
1 meyve

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

videoyu izlemek istiyenler için link koyuyorum

Bir haftada 3.5 kilo verdiren diyet / Zayıflama ve Diyet / Sağlıklı Beslenme /

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum güzel bir diyet, et ot her türlü şey var. Bugün yapmaya başladım umarım diğer diyetlerde yaptığım gibi 2 günde sıkılıp bozmam :)

Katılıyorum güzel bir diyet, et ot her türlü şey var. Bugün yapmaya başladım umarım diğer diyetlerde yaptığım gibi 2 günde sıkılıp bozmam :)

inş sıkılmazsın ben de yardımcı olurum 1 ay sonunda 8 deyil 5 kilo zayıflasam bile yinede çok sevinirim demek bu gün başladın bile ok bende sabahdan başlıyorum

bende izlemiştim bunu uygulayan kadın 27 kilo vermiş ve hala diyete devam ediyor. Acıktırmayacak bir diyet bence

inş sıkılmazsın ben de yardımcı olurum 1 ay sonunda 8 deyil 5 kilo zayıflasam bile yinede çok sevinirim demek bu gün başladın bile ok bende sabahdan başlıyorum

Katılıyorum benim de 5-6 kilo fazlam var zaten boyuma göre. Aslında şimdiden sıkıldım desem ne düşünürsün :) ama sıkılmamın nedeni tamamen annem, kadına bu yemekleri zorla yaptırıyorum. Sanki 3 köfte kızart demiyorum da suşi yap diyorum, yok efendim yapamam yok efendim hergün sebze yemeği olmaz biz sıkılırız benim vaktim zaten az bir de sebze yemeği yaparak vakit kaybedemem. Deli ediyor beni. Tüm isteğim kaçtı anlayacağın

herkese merhaba :)

kadınlar kulübüne çok yeni üyeyim ve ilk paylaştığım bölüm burası oldu :KK66:

programı ben de izlemiştim ve gerçekten çok etkilenmiştim. diyet te gayet doyurucu görünüyor.ben de bu sabah yapmaya başladım. yalnız benim merak ettiğim her gün aynı şekilde mi besleneceğiz. alternatif listesi var mı?

birlikte diyete başlayan arkadaşlar kilolarını da yazsınlar.ben 81,5 kilo ile diyete başlıyorum :KK43:

kızlarrr birlikten kuvvet doğar, mümkün olduğu kadar iletişim halinde olalım, böylelikle daha motive olmuş oluruz...

şimdiden hepimize başarılar :)

süper,paylaşım için ayrıca teşekkür ederim arkadaşım,
ben de geniş bir zamanımda listeyi alıp,
kilomu da yazıp burdan başlamak istiyorum,
artık korkunç bir haldeyim,
burda birbirimize destek olsak bari,ben de yalnız yapamıyorum pooofff:KK14:

bende bu diyete başlamak istiyorum 2nci beslenme listesi ni ne zaman kullanacağız anlamadım 1gün 1ni 1 gün 1nimi yoksa istediğimiz birinimi seçecez sürekli tavuk köfte baymazmı bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Kızlar yorumlarınızı okumak için girdim nete şimdi vaktim yok amma akşam girmeye çalışacam ve sorusu olana cevab yazarım her kese teş ederim bildiyim tek bi şey var mutlaka zayıflamamız lazım ve birlikde başaracağız heç kuşqunuz olmasın

Kızlar yorumlarınızı okumak için girdim nete şimdi vaktim yok amma akşam girmeye çalışacam ve sorusu olana cevab yazarım her kese teş ederim bildiyim tek bi şey var mutlaka zayıflamamız lazım ve birlikde başaracağız heç kuşqunuz olmasın

offf inşallah yaaaaa :18:

bende bu diyete başlamak istiyorum 2nci beslenme listesi ni ne zaman kullanacağız anlamadım 1gün 1ni 1 gün 1nimi yoksa istediğimiz birinimi seçecez sürekli tavuk köfte baymazmı bilen varsa cevaplarsa sevinirim

selam canım hoş geldin 2nci beslenme listesi sadece örnek liste yani 2 listeden birini seçib kulana bilirsin hem sürekli tavuk köfte deyil istersin bi gün tavuk bi gün köfte bi gün yumurta ve ya balık ola bilir video koydum istersin izle doktorun dediklerini

herkese merhaba :)

kadınlar kulübüne çok yeni üyeyim ve ilk paylaştığım bölüm burası oldu :KK66:

programı ben de izlemiştim ve gerçekten çok etkilenmiştim. diyet te gayet doyurucu görünüyor.ben de bu sabah yapmaya başladım. yalnız benim merak ettiğim her gün aynı şekilde mi besleneceğiz. alternatif listesi var mı?

birlikte diyete başlayan arkadaşlar kilolarını da yazsınlar.ben 81,5 kilo ile diyete başlıyorum :KK43:

kızlarrr birlikten kuvvet doğar, mümkün olduğu kadar iletişim halinde olalım, böylelikle daha motive olmuş oluruz...

şimdiden hepimize başarılar :)

selam canım hoş geldin 2 örnek liste var yerlerini deyişdirerek yapa bilirsin mesela bi hafta bir listeyi ikinci hafta 2 listeyi ücüncü hafta yine 1 listeyi hem videoyu izle sürekli sabah penir yemek zorunda deyilsin bi gün penir bi gün yumurta ve ya ögle yemeyinde bi gün balık bi gün köfte bi gün yumurta bi gün tavuk yiye bilirsin amma su içmeyi sakın ihmal etmeyin en çok bizi zayıflatacak olan şey sudur motalizma için yeşil çay en az 3 bardak içelim

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar ben çok çabuk kilo aldım regle günlerim düzensiz olduğundan 2 senede 10 kilo aldım ekmeği kestim 1 kilo verebildim çalışan ve evli bayanım işe yürüyerek gidiyorum yürüyüş mesafemde gidiş yarım saat dönüş yarım saat günde 1 saat yürüyorum bu kilolar gitmiyor 65 boy 63 kilodayım çok çirkin bir yağ dağılımı var göbek basen baldırlar ve yüz arkadanda çıkıntı olunca kıyafetler yakışmıyor hir birşey alasım yok mysilmmer kullanmak istiyorum zararı olurmu ne kadar güvenilir satış sitesindeki yorumlara ama korkuyorum bir bakımada ailemden gizli kullanırım böyle bir psikoloji bana da bir yardım eli atsanız :):18:

Katılıyorum benim de 5-6 kilo fazlam var zaten boyuma göre. Aslında şimdiden sıkıldım desem ne düşünürsün :) ama sıkılmamın nedeni tamamen annem, kadına bu yemekleri zorla yaptırıyorum. Sanki 3 köfte kızart demiyorum da suşi yap diyorum, yok efendim yapamam yok efendim hergün sebze yemeği olmaz biz sıkılırız benim vaktim zaten az bir de sebze yemeği yaparak vakit kaybedemem. Deli ediyor beni. Tüm isteğim kaçtı anlayacağın

böyle yapma canım böyle yaparsın sen kayb edersin şöyle düşün mesela çok hastasın mesela şeker hastasısın ve doktorunun eline verdiyi bi liste var sen de bu listeye uymak zorundasın eger şekerini kontrol altında saklamak istiyorsun allah korusun uzun ömür versin allah inş sana amma mesela hanki daha iyi sence sağlıklı olmakmı yoksa her gün daha çok kilo alarak olduğumuzdan daha yaşlı görünmekmi ?hem annen yapmıyorsa kendin yap yapamıyormusun kaç yaşındasın?

süper,paylaşım için ayrıca teşekkür ederim arkadaşım,
ben de geniş bir zamanımda listeyi alıp,
kilomu da yazıp burdan başlamak istiyorum,
artık korkunç bir haldeyim,
burda birbirimize destek olsak bari,ben de yalnız yapamıyorum pooofff:KK14:

rica ederim zaten benim gibi zayıflamak istiyen amma tek başına başaramıyanlar için koydum videoyu ve listeyi

Selam arkadaşlar ben çok çabuk kilo aldım regle günlerim düzensiz olduğundan 2 senede 10 kilo aldım ekmeği kestim 1 kilo verebildim çalışan ve evli bayanım işe yürüyerek gidiyorum yürüyüş mesafemde gidiş yarım saat dönüş yarım saat günde 1 saat yürüyorum bu kilolar gitmiyor 65 boy 63 kilodayım çok çirkin bir yağ dağılımı var göbek basen baldırlar ve yüz arkadanda çıkıntı olunca kıyafetler yakışmıyor hir birşey alasım yok mysilmmer kullanmak istiyorum zararı olurmu ne kadar güvenilir satış sitesindeki yorumlara ama korkuyorum bir bakımada ailemden gizli kullanırım böyle bir psikoloji bana da bir yardım eli atsanız :):18:

hoş geldin sakın mysilmmer felan kullanma böyle şeylerin mutlaka insan orqanizmine her hanki bi orqana zararı vardır
biliyorum çok zor geliyor insana amma inanın istersek mutlaka zayıflarız yani zayıflamayı başaranlar bizden daha akıllımıdırlar hayır deyil bizde akıllıyız sadece tek başına başaramıyoruz

Son düzenleme:
kızlar başaramıyacağız diye bi şey yok lütfen pes etmeyin liste çok kolay her kes rahatlıkla yapa bilir haftada bi 2 kilo zayıfladığınızı görürsünüz eger eminim ki daha da çok zayıflamak istiyeceksiniz haftada bi gün rapor günü elan edelim mesela ben diyorum her pazar ertesi başlanğıc kilonuzu ve bir haftada ne kadar fark etmişmi etmemişmi yazalım ne diyorsunuz pazar ertesi iyimi?
imkanı olan spor yapa bilirse işi qarantilemiş olucak kızlar
bu arada ben boy 1.64
kilo 71 pazar ertesi yazarım arada ki farkı her kese iyi zayıflamalar lutfen pes etmeyin inanın 8 deyil 5 kilo bile zayıflarsak bir aya yinede bizim için çok iyi olur

Son düzenleme:
X