Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

:21::21::21::21:

cevap yazarken alt tarafta smiley ler var ya..onlara tıklaman yeterlii:KK76::KK76:

ben goremiyorum. alinti ile cevap ver veya konuya cevap ver bolumunden yaziyorum fakat burda oyle bisey yok sadece mesaj simgeleri var onlarda soru isareti, ampul ve kalp gibi seyler

Şaşırdım açıkcası hep aç kalmaya alışmışım diyetlerde.Haftaya belli olcak yiyecekler çok mu gelmiş az mı gelmiş :KK1:
İnşallah güzel olur ama benim bugün ipin ucu kaçtı gene sinir oldum kendime.
ya ben bugün ikindideki öğünü yemedim..hiç canım istemedi..halada istemiyor..yemelimiyim acaba.?
direk akşam yemeği yiyeceğim..
Geç bir cevap ama yemelisinki akşama saldırma.
aşkolsun ama dun gece bende adımı yazmıstım:KK43:(((( 62 kıloyum demıstım:KK50: ÜSTELİK BENDEN SONRA EKLEYIN DIYENLERI BILE EKLEMISSINIZ.. BENI EKLEMEMISSINIZ.. KUSTUM..
Lütfen canım küsme ) atlamışım demekki başım ağrıyodu listeyi yaparken ama inan evdeki listede varsın buraya geçerken görmemişim hemen ekliyorum.

EBRU 74 56.5*****54.9
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69
Beyazbulut 66.3
Pinkvısne 59
Safinaz 85
Sezen 55
İncecik 63.5

Kızlar slm 6 şubatta sabah doktorum programında ayça hnm göbek yağları için tüyolar verecekmiş aynı akşam ntv de sanırım zayıflayan hastalarıyla program yapcakmış bilginiz olsun ben o gün işe başlıyorum izleyemem ama siz izleyin facede reklamda gördüm by by

ben bugün
sabah; bir dilim çavdar ekmeği, bir kibrit kutusu peynir, bir yumurta

öğle: 3 köfte bir dilim çavdar ekmeği

ve ee bir çeyrek şekerpare, 5 tane ikiye ayrılmış ceviz:78:

başka bir şey yemem artık.

selam kızlar benim diyet bugünde gitti
hiç başlayamadan hemde :KK53::KK53::KK53:
yarın sabah dan itibaren kendime geliyorum cumaya kadar sıkı tutmam lazım
aynı zamanda zayıflama takımlarındayım çünki orda cuma tartı günümüz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben bugün bişey yiyemedim..canım istemedi hiç..neden böyle olduki?
sabah
1 dilim ekmek,peynir.yarım domates.
öğlen
1 baget.yarım dilim ekmek,2 kaşık yoğurt
akşam
1 kase çorba 20 dk öncede 1 portakal..

arkadaşlar bu diyet süpermiş ben aç kalacağımı sanıyordum ama çok şükür doyuyorum:-) ama akşamazıcık bulgur pilavı da yedim inşallah bişey olmaz ama listeye birebir uymaya çalışıyorum ki vicdan muhasebesine girmeyeyim..bu arada bol bol su içiyorum ve 1 bardak yeşil çay ama çayı artırmak istiyorum...bu arada 1. 2. 3. seçmek güzel fikir yarışı severim....hadi kızlarrr hepimize kolay gelsin....

arkadaşlar bu diyet süpermiş ben aç kalacağımı sanıyordum ama çok şükür doyuyorum:-) ama akşamazıcık bulgur pilavı da yedim inşallah bişey olmaz ama listeye birebir uymaya çalışıyorum ki vicdan muhasebesine girmeyeyim..bu arada bol bol su içiyorum ve 1 bardak yeşil çay ama çayı artırmak istiyorum...bu arada 1. 2. 3. seçmek güzel fikir yarışı severim....hadi kızlarrr hepimize kolay gelsin....

cnm köfteyi nasıl kızartıyorsun sen normal sıvı yağla mı ?

ben zeytinyağı kullanıyorum sadece, ve emzirmek en büyük avantajım, 1 hafta sonra kayda değer kilo vereceğime inanıyorum.emzirdiğimden dolayı da katı diyete girmedim aslında gece çaylabirlikte alınan kurabiyeleri bıraktım ve haşlama usulü yiyorum tüm yemekleri, nohutu ve fasülyeyi bile yağsız tuzsuz pilaki şeklinde yapmayı düşünüyorum:)))günde sadece 1 tatlı kaşığı z. yağı kullanarak

EBRU 74 56.5*****54.9
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69
Beyazbulut 66.3
Pinkvısne 59
Safinaz 85
Sezen 55
İncecik 63.5

Liste için teşekkür ederiz ama nitrat kim ki ? Nickime benziyor :KK15: Beni de eklememişsiniz 78.8'le başladım diyete şimdiden teşekkürler

Kızlar slm 6 şubatta sabah doktorum programında ayça hnm göbek yağları için tüyolar verecekmiş aynı akşam ntv de sanırım zayıflayan hastalarıyla program yapcakmış bilginiz olsun ben o gün işe başlıyorum izleyemem ama siz izleyin facede reklamda gördüm by by
Sağol canım paylaştığın için izleriz inşallah.Sen nasılsın diet nasıl gidiyor.
Liste için teşekkür ederiz ama nitrat kim ki ? Nickime benziyor :KK15: Beni de eklememişsiniz 78.8'le başladım diyete şimdiden teşekkürler
Hahaha yanlış yazmışım pardon canım ama olsun sen anlamışsın ya önemli olan o:))

Kızlar 1 Şubat itibariyle bu diyete başlıyorum ay sonunda bakalım ne kadar kilo vermiş olucam 8 kilo versem zaten bana yetecek :KK16: İlk kez diye yapıcam umarım başarılı olabilirim yemek yapmayı ve yemeyi çok seven biriyim Allah yardımcım olsun bu diyet listesiyle kilo veren arkadaşlar yazsınlar lütfeennn :26:

sabah kahvaltımı menüme sadece

portakalı dahil ettim 1 saat sonrasında
meyve suyu içtim sadece
pek listeye uyamıorum ama yinede kötü gitmiorum heraldi kızlar diyet yapanlar yokmu sık sık biraz fikir önerisi yapsınlar bizlere

mesela akşamda haşlanmış bezelye ve çorba içtim 1 dilim ekmekle birlikte tabiki saat 6:15 de yedim akşam yemegimi..

saat 7:00den sonrada hiç bi yiyicek tüketmedimm..

kızlar bende 65 kiloyum bende pazartesi başlıcrm bu diyete birlikte başlıcak arkadaşlar hadi birbirimize destek olalım kimler benimle başlayacak diyate?hadi beni yanlız bırakmayın nolur :KK9: :KK9: :KK9:

kızlar bugün hastalandım ne yapıcam aynen devam edeyımmı? ne güzel 3cu gunumdu bi el atın bana:KK43:((((((:-)26:

X