Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

bende braunun satin hairi aldım çok guzel çok memnunum saça çok güzel parlaklık verıyor

walla kızlar bne öle çok para werip de philips falan almadım sinbo aldım 14 ytl ye dier ürünler gibi 2 yıl garantisi war ütü tabanlı hatta tost da yapabiliyorum saçlarıma çok memnunum bi de arkadaşımdan philips kullanmıştım ama saçlarımı yeterince düzleştiremedi benim aldığımda direk tarak da war çok rahat oluyor bu arada saçlarım çok uzun we dalgalı

benim saçlarım çok kıvırcık philips salon straight pro xl kullanıorum we dümdüs yapıo saçlarımı 2-3 kes geçiorum we harika oluo we usun süre gidio snn saçlarını düsleştirmemesine şaşırdım doorusu genevieve..

bne de çok şaşırmıştım gerçekten ama dedim ya simbodan memnunum

Bende fiyatı uygun diye simbo alacaktım fakat son anda vazgeçtim.şimdi BABYLISS 2025CRE SERAMİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ yi kullanıyorum.şimdilik memnunum elektriklenme falan yapmıyor.tavsyie edebilirim.

braun satin liner
149ytl
inanılmaz memnunum elimden dusmuyor ve saclarımı parlak yapıyor mat durmuyo harika hict bozulmuyo ve kolay sekil alıyoo
harika yaniii
:KK70:

Kimse yardımcı olmadı bana neyse sağlık olsun:a015:

slm
seni anlıyorum bende daha önce yazmıştım yardımcı olmaları için rica etmiştim ama kimse soruma cvp vermedi oysa buranın paylaşım yeri oldugunu düşünmüştüm.neyse..ben elimden geldigince yardımcı olmaya çalışacam,bende philips kullanıyorum benimde saçlarım ilk düzleştirdigimde düz oluyor sonra hafiftende olsa dalgalanmaya başladı ve özellikle de 3-4 aydır nedenini anlamadım birde zamnla kırık yıpranma oluyor düzleştiriciden,hala da çözüm arıyorum ben düzleştiriciden sonra azıcık briyantin kullanıyorum elektriklernmesin ve şeklini korusun diye ama öyle aman aman faydasını görmüyorum şuan,ve asıl geleyim konuma şu sıkça duydugum mavi su şuan kuaförümden onu alacam çünkü bana düzleştiriciyi bana tavsiye eden arkadaşım söylemişti hem kırılmaları azaltır tam anlamıyla kırılmasını önler demiyorum çünkü illa düzleştiriciler saça zarar verebiliyor zamanla ama en aza indirebilmeye çalışıyorum kırıklarımı bu mavi su hem saçı korumaya çalışıyor hemde fön öncesi sürülüp saçın daha kolay şekil alıp daha düz olmasını saglıyor..zaten birdiger adıda fön suyu olarak anılıyor..bu sitedede mavi su diye bir topik var orada da kullanan sanırım bir iki arkadaş var.bende bugün yada yarın alacam gidip kuaförümden memnu kalacagımı düşünüyorumbenim başka bir tanıdıgım da düzleştirici kullanıyor ve saçları dümdüz oluyor şaşırıyorum onun saçlarını görünce meger oda mavi su kullanıyormuş.sonradan ögrendim biraz geç oldu ama yinede şimdi bunu bildigim için şanslıyım yarından itibaren deneyecem bu ürünüde düzleştirmeden önce bakalım nasıl olacak..umarım yardımcı olabilmişimdir bence sende bu mavi suyu dene..sevgiler

bide saçlarınızı düzleştirdik ten sora fındık kadar saç kremini alın ve uçlarına sürün elektriklenmeyi alıyor kıslar:teytey:

mavideniz ılla kırılıyor ben pantenın kremı var fon oncesı dıye onu aldım ıyı gelıyor gıbı fakat cabuk yaglanıyor

mavideniz ılla kırılıyor ben pantenın kremı var fon oncesı dıye onu aldım ıyı gelıyor gıbı fakat cabuk yaglanıyor

slm lafım sana degil yanlış anlama ama bana cvp verilecegini düşünmüyordum daha öncede yazmıştım şasırdım valla.neyse sagol..cnm bak ben daha önce fön için özel bir ürün kullanmadım ama bu mavi suyu duymuştum daha önce üstüne arkadaşımda söyleyince kullanan başkalrını görünce ki saçını görünce işe yarayacagını düşündüm ben henüz kullanmadım ama alacam hazır ürünüm ama gidip almadım daha.ben normalde de saçımı zaten 3.gün yıkarım çünkü saçım kirlenir benim saçlarım çok sık ve kalın telli ve fazla oldugundan yıkarken çok fazla arıtamıyorum zaman zaman o yüzden kepeklenme oluyor.p.tesi yıkadıysam çarş.yine yıkamam gerekir.krem biraz yaglandırabilir sanuçta az da olsa yaglı bir ürün ama benim dedigim su gibi bir şey hatta fön suyu deniliyormuş buna .bazı kuaförler fön çekmeden önce bu suyu sıkıyorlarmış.deneyecem ve sonucu görecem bakalım.birde ben kesin olarak kırılmaları engelliyor demiyorum ama en aza indirmeye korumaya çalışıyorum.zaten saçı düzleştirmeden önce mutlaka taramakta gerekiyor.zamanla ne gibi etkiler yaptıgını görecem ama önce saçımdaki kırıkları aldırmam lazım. sevgiler

ben watsons dan aldım watsons ın kendi ürünü,cogu kuaförün fönünden daha iyi dayanıyo diyebilirim... biraz elektriklenme yapabiliyor tabi :KK43:

fiyatı 30ytl ama bir ara kampanyası vardı 40 ytl lik alışveriş yaptıgım için 15 ytl ye almıştım, bilmiyorum kampanya hala sürüyor mu...

bende de şu dönen fırçalı olanlardan ve tost yapandan var.
tost yapan biraz eski o yuzden çok bişi beklemedim zaten. ama dönen fırçalı olan da düzleştirmiyor.
saçlarım belimde nerdeyse. o yuzden olsa gerek...

ya arkadaşlar ; ben de bir süre önce sinbonunkini kullanmaya başladım... saçlarım zarar görmesin diye hafif nemliyken şekil vermeye çalışıyordum ama saçlar nemliyken uygulanırsa daha çok zarar verir diye duydum doğrumudur ? bilgisi olan var mı ? teşekkürler...

evet ben nemliyken yaptım çatır çutur hep ötüo.sora kullanma klavuzunda okudum kuru saça uygulayın yazıo

aa kullanma klavuzunu okumuyor musunuz urunu kullanmadan once ??
mutlaka tamamen kuru saca kullanın yazar.. yazmıyorsa buyuk hata yanii

arkadaslar BABYLISS 2025CRE kullanan varmı acaba bı sıtede 40 ytl kullanan memnun kalanlar onerırmı?? yada uygun fıyata sac duzlestırıcı alıp memnun kalanlar bana hangı marka onerebılr acaba:uhm:

bende arzumun kullanıyorum seramik tabanlı olanından.çok memnunum 10dk da istediğim sonucu elde ediyorum.ama bu tarz ürünleri kesınlıkle ıslak yada nemlı saçta uygulamayın,çunku yakabılıyor.

Arkadaşlar Bende De Var Phipls 205 Dereceli Tabakasi Geniş Süper Bi ürün Aninda Düzleştirio Tavsiye Ederim

bana arkadaşım vermişti... kullanma klavuzu yoktu maalesef... teşekkürler ...

Kızlar bende remingtonun S2002 model saç düzleştiricisi var çok iyi bir ürün çok kalıcı yaptığı düzleştirme.Ama ben yalnızca 2 kez kullandım çünkü benim saçım zaten düz neden aldın diye sormayın tamamen salaklıktı özenme birazda sanırım:)Sadece 2 kez kullandım şimdi öle duruyo yepyeni.Saç düzleştiricisi almak isteyen arkadaşlar varsa onlara satabilirim.Normal fiyatı 119 ytl uygun bi fiyata veririm.İlgilenenlere duyurulur.Faturası falan her şeyi var.Resmi aşağıdaki linkte bi bakın isterseniz.Öptüm sizi:1hug:

canım satmak istediğin urunu arıyorum satıyorum bölumunden satabilirsin oraya bir bak istersen

Merabaa canmcım ürün hala duruyormu sende ? ben kız kardeşime alıcam ama ürün duruyorsa söylersin birde remingtonun S2002 modelinde elektriklenmeyi önleyen ayrı bir modu varmı ?

X