Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

Diyebilirimki Arzum'un AR582 Buka İyonlu Saç Düzleştiricisinin üzerine tanımam biçok marka denemiş biri olarak kesinlikle kusursuz sonuç..230derece saça elektriklenme yapmadan pürüzsüz düzleştiriyo özellikle iyon teknoloji özelliğine sahip olmasıydı zaten beni budenli cezbeden bu sayede sanki cila atmışsın gibi parlak bir görüntü oluşuyo saçlarda ayrıca hem Titanyum seramik hem geniş plaka ve saçlarımı yıkayana kadar asla en ufak bir bozulma olmuyor..anında ısınma özelliği süper zaman kaybı yok yani kısacası bir düzleştiricide olması gereken herşey var kablosuda oldukça uzun..Ben akakçe sitesinden aldım zaten ürünleri daha ucuza satan bir site daha yok ve son derece güvenilir..

arkadaşlar saçlarım ince telli ve az düzleştirici istiyorum saçımı pek yıpratmayacak zaten haftada bir kullanırım
bir de maşa alacağım öneirniz var mı remongton kullandım maşa olarak çok memnundum ablama bıraktım evlenince :)
şimdi ben maşasız ve düzleştiricisiz kaldım :)

arkadaşlar saçlarım ince telli ve az düzleştirici istiyorum saçımı pek yıpratmayacak zaten haftada bir kullanırım
bir de maşa alacağım öneirniz var mı remongton kullandım maşa olarak çok memnundum ablama bıraktım evlenince :)
şimdi ben maşasız ve düzleştiricisiz kaldım :)
İnce telli saçınıza zaten sürekli düzleştirici vs. yapmayın. Evde keratin bakım yapmanın incelikleri diye bir konumuz var, orada brezilya fönü de konuşuluyor. Hem 3-4 aylık düzlük veriyor hem bakım yapıyor (her marka değil, kızlar bu konularda bilgili; çok anlattılar hangi marka bakım yapar vs) Üşenmeyin orayı okuyun ve bakım yapanlardan birini alıp düz düz gezin.

duzlestırıcım sımbo belkı ondandır marma marka fark edıyordur duzlesınce yapısıor yuzume ve tel tel atıyor aralardan kırık kırık gorunuyor bılmıyorum o yuzden duzlestırmıyorum artık

çok teşekkür ederim konunun linkini verebilir misiniz

MERHABALAR BEN ARZUM PETTİNA SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ALMAK İSTİYORUM AMA BU ÜRÜNÜ BULAMIYORUM HİÇBİYERDE BİLDİGİNİZ BİYER VARSA BİLGİLENDİREBİLİRMİSİNİZ?

Saçı en az yıpratan saç düzleştiricisi hangi markalarda var bilgisi olan var mı?

Saçı en az yıpratan saç düzleştiricisi hangi markalarda var bilgisi olan var mı?

Genel bir bilgim yok ama ben Philips'in jojoba yağlı iyonizer düzleştiricisini 3 yıldır kullanıyorum, kırılmalarım normal zamanlardaki kadar oluyor hatta utanıyorum söylemeye ama 6ayda bir aldırırım kırıklarımı o kadar az :) Onunla kıvırırım düzleştiririm.. Tavsiye ederim

Genel bir bilgim yok ama ben Philips'in jojoba yağlı iyonizer düzleştiricisini 3 yıldır kullanıyorum, kırılmalarım normal zamanlardaki kadar oluyor hatta utanıyorum söylemeye ama 6ayda bir aldırırım kırıklarımı o kadar az :) Onunla kıvırırım düzleştiririm.. Tavsiye ederim
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Daha önce başka düzleştirici kullandınız mı, yani kıyas yapma imkanınız var mı?

Arçelik 5174 kullanıyordum çok yıprattı saçlarımı daha iyi bir düzleştirici öneriniz varmı?

Braun satin hair 7 ES3 kullaniyorum ve cok memnunum boyali saclar icin ozel uretilmis saclari asiri parlak ve saglikli gosteriyo. Benim saclarim boyali degil ancak parlakligi icin aldim:KK45: ancak ben iki sene once 120 tl ye almistim simdi 200tl nin üzerinde satildigini gordum:oha::KK57:

rowenta elite keratin olandan kullanıyorum ama üzerindeki kırmızı ışık sabitleniyor sacima sürünce tekrar yanip Sönmeye basliyor ısıyı düşürünce sabitleniyor snr tekrar yanip sonuyor kullanan var. mi ? SF3132 modeli

Remington s5525 şiddetle tavsiye ediyorum bugün elime ulaştı sonuç mükemmel ötesi

X