Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

2085cteooorn1.gif

arkadaşlar ben babylissin bu ürününü kullanıorm we saçlarım inanılmaz derecede kıvırcık olmasına rağmen dümdüz yapıo gerçekten süper bişe a.syerimseniben herkese tavsie ederim bizm burlarda fiyatı 108 ytl ama daha daha ucuza da bulabilirsiniz sanırımfisfisfis

Bu ürünün kodu falan kaç gözükmüyo da resimden, benim saçlar da çok kıvırcık rowenta dalgalı gibi falan yapıyomuş kıvırcık saçları öyle yapacaksa hiç almaya gerek yok. dimi ama :sm_confused:

Arkadaşlar ben de remington aldım dün.ve gerçekten çok güzel.Öneren herkese teşekkür ederim.

yaa bnmkinde bi sorun oldu çok memnundum ama yine aynısını mı alsam..remigtondu..babyliss için çok iyi diyolar..ne yapsam ki..

XXXXXXXXXXXXX

bu nasıl acaba yaa :) bo olmazsa

XXXXXXXX

bu olacak...

bu olmazsa babyliss nasıl :KK70:

yhiçbiri olmazsa eski makinemden alıcam :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
idilogos bende buradaki tavsiyelerle remington aldım çok memnunum ve üç yıl garantisi var.eğer alalı üç yıl olmadıysa istersen aldığın yerle görüş.Sonuçta müşteri memnuniyeti denen birşey var eminim yardımcı olurlar.

slm arkadaşlar,benimde saçlarım dalgalı arçelik ,braun,philips hepsini aldım denedim hiç bir faydası olmadı ısıları yetmiyor geri verdim bide dedim şu siinboyu deniyim dandik gibi duruyordu ama süper düzleştiriyor valla çok memnunum ben dalgalı saçlarıma rağmen bütün markalara taş çıkarttı :):)tabi 10 ytl deildi 2 sene önce falan almıştım 25 -27 arası bişidi ama tavsiye ederim güzel..

slm arkadaşlar ,kuzenim için saç maşası bakıyorum ama hangi marka iyidir bilemiyorum bilen ve kulanan arkdşlar varsa yazarsa sevinirim ..tatlicadiarzu

Kızlar ben sinbonun hakkını yiyemem.Benim saçlarımı bile düzleştiriyorsa..
Ben o makinaya iyi derim.Saçlarım yoğun dalgalı ve ince telli varın siz düşünün.
Ayrıca sinbonun elektrikli bigudilerini de 3-4 yıldır kullanıyorum.

ben yaklaşık bir yıldır remingtonun sleek&curl düzleştiricisini kullanıyorum aynı makineyle hem düz hem dalgalı modeller yapabiliyorsun tavsiye ederim

bende braun kullanıyorum benim saçlarımda dalgalı ve kabarıyor ama braunla harika sonuçlar elde ediyorum...fön çektirmeme gerek kalmıyor 15 dkka yetiyor.tavsiye ederim..a.s.

benimkisi babyliss...saçlarımı odun gibi yapıyoo....ama bu makineden kaynaklı değil sanırım,ben çok sık yaptığım içindir...ara ara yapınca güzel oluyoo

bende philips i kullanıyorum . çok memnunum ama saçlarım dökülmeye başladı. tek sorun o .

ben reminghton 3x kulllanıyoum.gayet memnunum.saçlarımkabarıktır ama bu çok iyi düzleştiriyor.

ben babylıss kullanıyoum çokda memnunum:sm_cool:
bence kuaförden daha iyisengözlerimebaksanab

PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

sgphhp4647wy5.jpg
PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.

cnm bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsin.ama ısısını çok yüksek yapma.ve saç uçlarına serum (besleyici.hem daha güzel düzleştirir hemde parlak görünür)sürmeyide unutma.:1hug:

arkaslar ben braun almayı düşünüorum bu ion-shine son çıkan ürün mü?yani aslında hem düzleştrci hem dalgalı 2 aparatlı yokmu braunda..ion shine sadece düzleştirici sanırım...

bnde philips var çok ta güzell onu alabilrsn tavsiye ederim..

arkadaşlar bi sitede buldum philips hp4643 modeli seramik kaplama 3 dk da ısınıyormuş 145 derece sabit ısıymış nasıl bi bakarmısınız? alayımmı bunu

51878.jpg

fiyatı da 47 ytl ?????

arçelikte bi tane düzleştirici var.160-180 ve 200 dereceye kadar ayarlanabiliyo.saçları ütü bile tutmayan bi arkadaşım bu aletten aldı.en düşük ayarında yapıyo.ve hiç uğraşmadan hemen dümdüz oluyo.ben bunu tawsiye edebilirim.bi de hemen ısınıyo.fiyatı:55ytl

X