Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

babyliss 2025cre seramik düzleştiriciyi ve babyliss pro 200 2362 ce model maşayı aldım kullanıyorum.bilgi almak isteyen arkadşlar olursa yardımcı olmak isterim.
yanlız düzleştirici dalgalı saçlar ideal çünkü kıvırcık saçlı olanlar zorlanıcaktır saçı düzleştrmekte.maşaya gelince 200 dereceye kadar ısıtıyor ve hemen şekil veriyor benimki 25 mm olanı doğal bukleler elde edebiliyorum ama 19 mm standart maşa kalınlığı ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olucam....

canım bende almak için araştırma yapıyorum.Şimdi bu 25 mm ne ince ne çok kalın gibi dimi..Burda mağazaya baktım braun marka vardı sadece ve 33 mm di çok kalın geldi diğerinin kaç mm olduğu yazmıyordu ama daha inceydi braunla boyutları aynıdır heralde dimi.Görmeden de almak istemiyorum ama ...Kısaca sana sorularım şu olacak canım :
set halinde var o nasıl ondada 19 mm maşa ucu var ...
25 mm tam orta boyutumu bunların ...
Ne çok kalın ne çok ince olsun istiyorum ...Teşekkür ediyorum tatlımm

bayblis pro 230 kullanıyorum ve çok çok memnunum...alırken dikket edeceğiniz konular kalın palakalı almayın saç dibine ve kulak arkasına girmiyor birde ısınma süresi önemli kaç sn yada dk ısınıyor...kolay gelsin

bugün fakirin düzleştiricisini aldım. hem de 22tl ye. sonuca inanamadım. 3yıldır philips kullanıyordum ve iğrençti. fakire bugün taptım resmen. migrostan aldım. düşünen varsa kaçırmasın. normal fiyatı 30tl idi kadınlar günü diye %25 indirimi var. pazar son gün.

bende braun es3 almak istiyorum ama bulunduğum şehirde satılmıyor internetten almayı düşünüyorum fakat hangi mağza daha güvenli ve kullanan arkadaşlar es2 ayrılan yönlerini yazarsa çok memnun olurum bir satıcı bana es3 derecesinin ayarlanamadığını bu yüzden es2 modelinin daha iyi olduğunu söyledi

arkadaşlar az önce ben rowentanın kini aldım. aklımda remington ve philips vardı ama ordaki kız bunu önerdi ve indirimde olduğu için rowenta aldım vala çok övdü bakalım nasıl olcak

içtenlikle teşekkür ediyorum, bir de tarifinizle deneyeceğim..(az kalsın yakıyomuşum saçlarımı 150 derecede kullanıyordum!?)

ben saçımı tamamen fön makınasıyla kuruttuktan sonra düzleştiriorum. Tutamlar 5 cmyi geçmicek şekilde alıyorum 2-3 kez de düzleştiriorum her tutamı pırasa halt etsin ama tabi ki kullandıınız şampuan, sularınızdaki kireç ve saçınızın yapısı çok önemli uzun lafın kısası herkesin yöntemi herkese uymaz diyet gibi yani kaydirigubbakcemile3

ben philips kullanıyorum çok memnunum.saçımı düzleştirmek 5 dakikamı alıyor tavsiye ederim.

kızlar felix saç düzleştiriciyi kullananan varmı iyi yada kötü bilgi verebilcekk birii
şu adreste resmi var

PratikEv - Felix FL-571 Myra Saç Düzleştirici - Kişisel Bakım - Felix - Saç Şekillendirme

canım duzlestırıcı guzel ama ınce oldgu ıcın duzlestırırken cok zaman alıyo.genelde sacı dalgalı yapmak ıcın kullanılıyo.ben aldım ama sacımı duzlestırmek ıcın deıl hafıf buklelı yapmak ıcın kullanıyorum.hele bı de sacların gurse hıc tavsıye etmem:1no2:

saç düzleştiricisini çok fazla kullanınca mahvediyor saçları..kardeşimin saçları mahvoldu.. yazık etti güzelim dalgalı saçlarına.. :mymeka: arçelik saç düzleştiricisi güzel. Sinbonunkini de kullandık ama seramik kısım aşındı artık kullanılmıyor ..

yok kuşum yakmıyo walla zaten derece ayarları war üstünde ısısını ayarlıyosun onun ben 1senedir kullanıyom maşallahı war:nazar:

canım bende kullanıorum düzleştiriciyi ma kullandıktan sonra benim saçlarım anormal biçimde dökülüo ?:KK43: bu gibi etkiler alan var mı ?:KK43: ya da bu durumla ilgili çözümleri olan ? kızlar acilen cevap bekliorum lütfennn fikri olanlar yanıt verirse sevinirim:)

bende de duzlestirici var tv shoptan almisdim.Adi Tourmaline Ceramic Style.bu ikinci duzlestiricim.2 senedir kullaniyorum.birincisini de tv-den almisdim o da guzeldi ama kardesim elinden dusurdu bikac defa ve kirildi.ama toplamda 4-5 senedir kullaniyorum duzlesdirici.sacim da normal hic yanmadi.

bende sinbo 2670 seramik ve fakir enta line seramik .resim koymayı henüz öğrenemedim daha yeniyim..bu iki düzleştirici arasında kaldım fiyatları 50 veya 60 arasında değişiyo kullanan varsa ve yorum yaparsa sevinirim.şimdiden teşekkür...

bende 2 yıldır remington kullanıyorum çok memnunum dümdüz yapıyor ve ısı ayaraları var saçıma zarar vermiyor

rowenta brush active kullanan varmı. ( döner başlıklı fırçalı fön ) bunu almayı düşünüyorum fakat fırça tüyleri fazla yumuşak gibi geldi.döner başlıklı olması açısından daha rahat kullanımı olur diye düşünüyorum.

rowenta lisima'ya baktım ancak fönün ucundaki metal tarak gibi aparatlar, sanki saçları yolucakmış gibi gözüktü vazgeçtim.

kızlar yardımınıza ihtiyacım varra.s.
benim saçlarım geçen yaz üstüte röfleden feci şekilde yanmıştı...ekima yında kısacık kestirdim, şimdi maşallah hem uzadılar hem de oldukça sağlıklılar:nazar: renk olarak da çikolata kahveye döndüm...artık düzleştirici kullanmaya devam etmek istiyorum.
düzleştiriciden zarar görmemem için önerebileceğiniz, sizin kullandığınız bi saç bakım ürünü var mıı
bu arada philips kullanıyoruma.s
şimdiden teşekkürlerrr

Arkadaslar eger seramık ağızlı ve rowenta markalı bır duzlestırıcı ıstıyorsanız bunu tavsıye ederım :)

ROWENTA OPTILISS CF 7100

cf7100.jpg

Kuzenım tam 3 senedır bunu kullanıyor ve sacları cok guzel duzlestırıyor , carcabuk ısınıyor , sızı zorlamıyor :) Eger duzlestırıcı arayan varsa bunu tavsıye ederım :)

Ben Philips 4668 kullanıyorum,çok memnunum.Hemen ısınıyor,çok çabuk düzleştiriyor,ince oluşandan dolayı da kulak arkası dahil her yerde rahat kullanılıyor.
Elektriklenme yapmıyor,kalıcı düzleştirme sağlıyor. Ayrıca dalgalı modellerde de çok başarılı.HD ekranı da diğer bir avantajı. Isısı 120-210 arasında
ayarlanabiliyor. Seramik plakalı.Fiyatı 120 TL
KUAFÖRDEN ÇIKMIŞIM GİBİ BİR SONUÇ ALIYORUM HER ZAMAN.Ha bir de serum uygulamayı asla ihmal etmem çünkü saçlarım ince telli.
Daha önce BRAUN kullandım ama pek memnun kalmadım,tabii Braun'dan memnun kalan arkadaşlarım da var:)

kesinlikle remington.. :KK70: üstüne düzleştirictanımıorum... resmen fön çekilmiş gibi duruyor.. biraz pahalıya almıştım ama daha 2 hafta olmasına rağmen kendini amorti etti çok memnunum valla..

X