Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

L

limonatam

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi limonatam
arkadaşlar ben normalde saçlarıma ütü yaparak düzleştiririm ısısını iyi ayarladıpğım için saçlarım yanmıyordu ayrıyetten bakımınıda yapıyorum zaten. ama bu sıcaklarda ütüleyemiyorum çok bunalıyorum zaten hamileyim çok zor oluyor. bir ara simbo marka saç düzleştirici aldım orda burda dandik küçük mağazalarda alışveriş yerlerinde satıyorlar fiyatıda 10ytl idi. aldığıma çok pişman oldum ütü yaptığımda ki gibi sonuç alamadım nedense ısısı yetmiyor gibime geldi iğrenç bir makinaymış. şimdi şöyle kaliteli düzleştirici arıyorum fiyatı hiç önemli değil saçıma değdirdiğim anda dümdüz kaymak gibi yapmasını istiyorum sizlerin kullandığı yada önerceğiniz bir düzleştirici markası varmı hemen almak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum

• Konu Sahibi limonatam
PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.

• Konu Sahibi limonatam
benimde saçlarım normalde düz senin gibiyim yani
dediğin gibi birşey arıyorum çok teşekkür ederim sanırım bende bundan alıcam bir kişi daha tavsiye etmişti

• Konu Sahibi limonatam
rowenta lissimayı tavsiye ederim..kaç senedir kullanıyorum ve memnunum

• Konu Sahibi limonatam
şiddetle braunu ES2 yi öneririm süper bi icat benim saçlarımda normalde düz gibi bununla 10 dkda kuaförden çıkmış gibiyim :)

• Konu Sahibi limonatam
sinbo güzel aslında, belki saç tipine göre farklılık gösteriyordur..

• Konu Sahibi limonatam
ben braunu kullanıyorum çok güzel ama o gün arkadaşımda philpsi kullandım o daa mükemmel harika yapıyor bende onu al

• Konu Sahibi limonatam
babyliss çok kıvırcık saçı bile düzeltti bi de ona bakın

• Konu Sahibi limonatam
benim saçlarım dalgalı ama kıvırcığa yakın dalgalı bende remington altım süper bişey benim kuaförümde kullanıyo zaten onun önerisi üzerine aldım müthiş birşey cidden saçlarım omuzlarımın altında 15 dk da kuaförden çıkmış gibi oluyoo tavsiye ederim :)

evet philips bendede var uğraşınca çok güzel düzleştiriyoo hiç bi sorun olmuyo bide saçlarım çabuk kabarmasa...

Bugüne kadar kullandığım ve arkadaşlarımında kullandığı ürünlerden çıkardığım sonuçç "Hangi ürün olursa olsun kesinlikle kuafördeki gibi olmaz"
Braunun ion shine ürününü aldım kullanıyorum kesinlikle çok güzel tek başlığı var ama kıvırcıkta yapıyosunuz saçlarınızı..ALdığım yerdeki kızın saçlarında denedik resmen hayran kaldım :eek:ama çok tuzlu bana göre..İlk kullandığım günler keşke almasaydım dedim ama elim alışınca ve nasıl kullanmam gerekdiğini deneme yanılma yöntemleriyle öğrendikçe çok memnun kaldım...
Ama asla kuafördeki gibi olmuyoo yinede arkadaşlar

Evet biz de geçen remigton almaya gittik, denedik baktım saçlar kabarcak gibi.. Dedim ona o kadar para verceğime, her zamanki gibi haftada bi, sabah erkenden, sıra yokken kuaföre giderim daha iyi.. Diğer türlü baktım, hem saç düzleştirmeye çok vakit gidecek hem de kuafördeki gibi olmayacak, benim de sürekli üstünden geçmeye vaktim yok, üstelik zararlı.. En iyisi paşa paşa kuaföre gitmek.. lülülülülülü

Bugüne kadar kullandığım ve arkadaşlarımında kullandığı ürünlerden çıkardığım sonuçç "Hangi ürün olursa olsun kesinlikle kuafördeki gibi olmaz"
Braunun ion shine ürününü aldım kullanıyorum kesinlikle çok güzel tek başlığı var ama kıvırcıkta yapıyosunuz saçlarınızı..ALdığım yerdeki kızın saçlarında denedik resmen hayran kaldım :eek:ama çok tuzlu bana göre..İlk kullandığım günler keşke almasaydım dedim ama elim alışınca ve nasıl kullanmam gerekdiğini deneme yanılma yöntemleriyle öğrendikçe çok memnun kaldım...
Ama asla kuafördeki gibi olmuyoo yinede arkadaşlar

Bu BRAUN ion shine ı benmi kullanmayı beceremiyorum acaba..Ya ben hiç memnun diilim...saçınızı araya yerleştirip bi kere üstünden geçin yeter diyo mesela ama yetmiyo,saçlarımda düze yakın olduğu halde 2,3 hatta 4 üncüde ancak fönlü gibi oluyo..birde uçları süpürge gibi oluyo,kuru,mat görünüyo__ki saçlarım boyasız,parlak,sağlıklı,hatta yağlı olduğu halde..
Son olarak elktriklenmeyide önleyeceği vaadediliyo ama ondan da fayda görebilmiş değilim..Ben nerde yanlış yapıyorum acaba?????

Valla Benim Philips Yanliz Benim Sacim çok Kivircik Ve Harika Yapiyor Dumduz Kuaförde Bile Bu Kadar Duz Olmuyordu

Bu BRAUN ion shine ı benmi kullanmayı beceremiyorum acaba..Ya ben hiç memnun diilim...saçınızı araya yerleştirip bi kere üstünden geçin yeter diyo mesela ama yetmiyo,saçlarımda düze yakın olduğu halde 2,3 hatta 4 üncüde ancak fönlü gibi oluyo..birde uçları süpürge gibi oluyo,kuru,mat görünüyo__ki saçlarım boyasız,parlak,sağlıklı,hatta yağlı olduğu halde..
Son olarak elktriklenmeyide önleyeceği vaadediliyo ama ondan da fayda görebilmiş değilim..Ben nerde yanlış yapıyorum acaba?????

çok az nemli saçınıza uygulayın...Ayrıca benim saçlarım kıvırcığa yakın asla birkereyle olmuyor...kuaförün uygulayış şekli gibi..Önce bii tutam fazla kalın olmasın incede olmasınfisfisfissaçınıza 2-3kez uygulayın saçınız zaten ısınacaktır..siz diğer saçlarınızı yaparken o saçta kendine gelir sonra üstünden yine 2-3 kez geçin.en son saçınıza ion shine yazan yere basın bide saçınızın üstünden öyle geçin..saçınızın elektriklenmesini önleyecektir..yerimseniben
uçlarınında güzel olmasını istiyosanız zaten kıvırcık yapabilme özelliği varya uçlarına gelince makineyi tamamen çevirin ama yavaş yavaş..
:teselli:umarım anlatabilmişim ne zormuş ya uygulamalı daha kolay gösterirdim..
ayrıca mesela bi gün öncesinde saçlarıma hafif jöle sürüyorum..ertesi gün tamamen kuruyunca saçlarımı bukle bukle yapıyorum..uuçlarından alın kıvırın saçlarınızı makineye dolayın az bekletin sonra dipten alın sonra makineyi elinizle döndürün...Gerçekten ozaman güzel oluyoo..:1rolleyes:
ilk başlarda yapamadım fena gıcık oldum bide öyle ucuz bi makinada diil...Ama zamanla denedikçe alıştım düz fönün aralarına bukle attım gerçi jölesiz fazla kalıcı olmuyo ama güzel ...:1hug:ama unutmayın en çekeceğiniz katta mutlaka ion shine özelliğiyle çekin ozaman hem parlak hemde az kabarıyo..orda ion shine düğmesi var zaten hafif sesler çıkarıyo açınca...70 75 derecede yapıyorum saçlarımı ...
inşallah yardımcı olurr

içtenlikle teşekkür ediyorum, bir de tarifinizle deneyeceğim..(az kalsın yakıyomuşum saçlarımı 150 derecede kullanıyordum!?)

remmington mu daha iyi yoksa philips pro xl mi? aralarında fiyat farkı da var.

içtenlikle teşekkür ediyorum, bir de tarifinizle deneyeceğim..(az kalsın yakıyomuşum saçlarımı 150 derecede kullanıyordum!?)

Ama arasında çok fark var ya acaba benmi yanlış hatırlıyorum dicemde fisfisfis yokk yani 75 80 yapıyorum çoğu zaman...Eve gittiğimde tekrar bakıyım dereceye canım

baybliss gerçekten çok güsel hem plakası diğerlerinkinden daha ince,saçın heryerıne gırebılıo kulak arkası vs.ve 1 kere geçmede dümdüz yapıo benım saçlarım hafif dalgalı olmasına rağmen 15-20dk da bitiriyorum herkese tavsiye ederim..

X