Lazer Lipoliz ve tecrubelerim

senedebir ayrica ucak konusunu konusacaktin, gelisme var mi?

senedebir tesekkur ederim...

daha detay paylasabilir misin? bu islemden once ve sonra yapmak ve yapmamak gereken seyler nelerdir.

Canim ucakla seyahat etmek icin 1 hafta gerekiyor acidan ziyade spor yaparsinda vucudun ham olur onun gibi bir sizi oluyor.Korkulcak birsey yok ama sana durust olayim sakin buyuk umutlarla girme ameliyata sonucu husran olmasin.Ben memnunum ama hala ameliyata girmeden onceki kilomdan fazlayim ve odem dedikleri seylerden vucudum da ceviz gibi sertlikler var cap olarak kuculdum ama sıkılasmam lazım.Korkma ben cok korkuyordum ınan bana bu sekılde ımkanım olsa yaptırırım.Soruların varsa sor canım

Canim ucakla seyahat etmek icin 1 hafta gerekiyor acidan ziyade spor yaparsinda vucudun ham olur onun gibi bir sizi oluyor.Korkulcak birsey yok ama sana durust olayim sakin buyuk umutlarla girme ameliyata sonucu husran olmasin.Ben memnunum ama hala ameliyata girmeden onceki kilomdan fazlayim ve odem dedikleri seylerden vucudum da ceviz gibi sertlikler var cap olarak kuculdum ama sıkılasmam lazım.Korkma ben cok korkuyordum ınan bana bu sekılde ımkanım olsa yaptırırım.Soruların varsa sor canım

o kucuk cevız gıbı dedıgın seyler odemdır cnm bnm ılk haftalarda coktu sonraları kayboldu ama hala azcık var tabı.. sıkılasma dıyınce bnm de sıkılasmaya calısıorum ınanın amelıyattan daha zor:KK52::KK9:

senedebir ben 2 yil once cd ile calistigim sporumda 10 kilo verdim 1,5 ayda... simdi yaglarim gidince yag yakmak icin ugrasmayacagim yine spor yaptigimda direk sikilasmaya gider diye dusunuyorum. yaptigim spor gillian micheal. istersen linkini falan veririm sen internettende indirirsin. gercekten cok kolay ve basarili hareketler. seyrederken bu neyaaa cok basit diyorsun ama yaparken oldum bittim mahvoldum diyorsun...

Ben İzmirdeyim bayanlar.Bu site sayesinde lazer lipolizi öğrendim,araştırdım ve Nejdet Şişman beye yaptırdım işlemi.Kafamda çok büyütmüşüm.Ameliyata girmeden önce çıldıracak gibiydim fakat şimdi o kadar rahatım ki.Tek başıma gittim,tek başıma çıktım.2 saate yakın sürdü.Sedasyon olsum.Zaten operasyon sırasında uyandım:)Pek bir acı hissetmiyorsun ki benim canım tatlıdır:)Korse ile hareket biraz zor,alışmaya çalışıyorum:).Haftada 2 kere kontrole gideceğim,şu an ödemli..Hiçbir ağrım sızım yok..gayet rahatım..her türlü sorunuzu bekliyorum kızlar:):KK19:

merhaba blairwitch ben de izmirdeyim bu işlemin izmirde yapılabıldıgını bılmıyordum sevındım. son halın ve sonuc ve fiyat hakkında biraz bilgi verebilirmisin

merhaba blairwitch ben de izmirdeyim bu işlemin izmirde yapılabıldıgını bılmıyordum sevındım. son halın ve sonuc ve fiyat hakkında biraz bilgi verebilirmisin

merhaba bende nejdet sisman araştırıyorum bende baseblerimden rahatsızim ama sarkma olur diye korkuyorum

rosespring bize son halinin resmini gösterebilir misin?Bende kısa zaman önce karın yaptırdım nasıl olacağını merak ediyorum

tşk

rosespring bize son halinin resmini gösterebilir misin?Bende kısa zaman önce karın yaptırdım nasıl olacağını merak ediyorum

tşk

inan moralını bozmak ıstmem ama bnm 6 ay kdar oldu eskı halını aldı bnde spor yapamadım yedıklerıme cok dıkkt edemedım ole ıste.pişman mısın dersen degılım param olsn gene yaptırırım ama korumak onmlı yanı bna cozum olmadı.:KK5:

yaptıran arkadaşlar beni de ekler mi acaba ?
ben de bacaklarıma yaptırmayı düşünüyorum. doktorlarınızı da söyler misiniz bir de ?

inan moralını bozmak ıstmem ama bnm 6 ay kdar oldu eskı halını aldı bnde spor yapamadım yedıklerıme cok dıkkt edemedım ole ıste.pişman mısın dersen degılım param olsn gene yaptırırım ama korumak onmlı yanı bna cozum olmadı.:KK5:

iyide adam orda resim gösterdi bana bak bu kadının karnını yaptım 60kiloydu. çocuk doğurdu şimdi 70 kilo dedi.. iki resmini de gösterdi onda bile okadar fazla artış olmamıştı..sende nasıl olur..gidip dr la görüştün mü tekrar..
benim de sıkıntım var..ben istediğim sonucualamadım ve hala göbek değilimin altında ödemlerim var. kilo verip gel dedi..henüz veremediğim için gidemiyorum.. ama verir vermez gidcem üzerinden 10 ay geçti hala o dalgalanmalar ne alaka.. hani sonuçları 4 ay içerisinde görecektik..
bence git görün..sonuç itibariyle seninde zor şartlar altında yaptırdığını hatırlıyorum..az para vermedik yani...

Bende aman aman bir değişim yok kızlar gerçi daha 10 gün oldu yaptıralı.Karın ve göğüs altı güzel ama midecikle gıdı olduğu gibi duruyor.:KK43:( erken bir hayal kırıklığı mı yaşıyorum?ceviz gibi sertlikler var vücudumda.Geçecek mi diye sorup duruyorum kendime yaptıran arkadaşlar bana bir cevap verirseniz sevinirim.
Canim simdi gidin nasil ne durumda

X