Lazer Lipoliz ve tecrubelerim

bence islem basarisiz sayilmaz ama sanrm brz gevseklik var sikilasmaniz lazim yalnz birsey dikkatimi cekti hic beliniz yok dumduz bir vucudunuz var erkek gibi..eger imkaniniz varsa belinizdende yag aldirin bence o zaman gobek goze fazla batmaz birde sikilasirsaniz fistik gibi olursunuz..ben ameliyatinizi basarili buldum ama sizde sporla sikilasin

ya aslında belden arkadan daha ii spor salonuna uyelım var zaten ama ıılesmem lazım kendımede zarar vermek ıstemıorum acıkcası bıraz zaman gecsın toplanım ıstıorum yorum için tesekkrler:-)

bel icin sana sopa hareketini onerebilirim zaten biliyosundur buyuk ihtimal sopayi belinin arkasndan 2 elinde tutup saga ve sola egilceksin hergun 100 tane yapsan 2 ayda belin cok farkeder..bendede ince bel takintisi varda :KK43: rica ederm cnm bende gobege smarlipo dusunuyorum ama az bi ayva gobegm var doktor yaparmi bilmiyorum

bel icin sana sopa hareketini onerebilirim zaten biliyosundur buyuk ihtimal sopayi belinin arkasndan 2 elinde tutup saga ve sola egilceksin hergun 100 tane yapsan 2 ayda belin cok farkeder..bendede ince bel takintisi varda :KK43: rica ederm cnm bende gobege smarlipo dusunuyorum ama az bi ayva gobegm var doktor yaparmi bilmiyorum

sımdıbısey dıemem ama git görüş bnce muane ücreti almıyor zaten duruma göre yapabılır bence . sölediğin hareketi biliorum sn soleyınce bnde tekrar baktım belıme ama sankı coskun bey ordan almıs yag yok gıbı dokununca acıo ust taraf daha fazla ödem olmuş benım 14 unde görüşme günüm var ondan sonra sorup sopra ole devam edıcem cunku bnm tek problemım karında oldugu ıcın bn genelde karın agırlıklı calısıorum yenı oldugu ıcın zarar verır diye düşünüorum :-)

Sadece göbek degil yandaki bıngıllar da gitmiş daha ne olsun gayet başarılı

yorumun için saol cnm doktor yanlarımdan cok memnun kalacagımı göbek kısmından snr memnun olcagımı solemıstı. doktordan daha resımlerı almadım sanırım ondakı resımler daha cok ortaya koyucak var olan durumu. :KK1:

Çökme oldu mu? yenıden kılo aldın mı ?

cok tesekkurler

çökme olmadı henüz daha cok yenı kılo almadım ama yuzme ve spor da yapıorum yedıklerıme dıkkat etmeye calısıorum belkı etkısı olabılır .Çok çok olaganustu olmadı ama pişman da olmadım.

insan kendindeki değişimi pek fark edemiyor, ben de 10kg verdiğim zamanda beni görenler inanamıyordu ama ben kendimi kilo vermiş gibi görmüyordum aynada.. genelde sadece kafamızda yarattığımız "ben" var bizim için görselde. sizdeki değişimi fark edemeyişiniz bundandır ya da bir anda bir damlacık bile göbek yağı olmayan bir hale geleceğiniz beklentisine kapılmışsınız ama unutmayın ki çocukluktan bu yana hiiiiç ama hiiiç kilo almayanlar dışında bu imkansız :) ayrıca biz akdeniz insanlarına hafifçecik yağ kıvrım yarattığı için yakışıyor. sizin görüntünüze gelince harika olmuş, bir işlemde alınabilecek en en en iyi sonuç.. göbeğinizin ortasındaki eğilmekten dolayı oluşan çizgi yok bi kere daha ne olsun :) ayrıca memnun değilseniz ve bel oyuntusu istiyorsanız sırttan yağ aldırmanızı tavsiye ederim, bu işlem göbeğinizin daha da gergin durmasını sağlayacaktır.

kısmetse para biriktirmeyi tamamlayıp ben de olucam, sizi görünce daha da motive oldum. geçmiş olsun.

insan kendindeki değişimi pek fark edemiyor, ben de 10kg verdiğim zamanda beni görenler inanamıyordu ama ben kendimi kilo vermiş gibi görmüyordum aynada.. genelde sadece kafamızda yarattığımız "ben" var bizim için görselde. sizdeki değişimi fark edemeyişiniz bundandır ya da bir anda bir damlacık bile göbek yağı olmayan bir hale geleceğiniz beklentisine kapılmışsınız ama unutmayın ki çocukluktan bu yana hiiiiç ama hiiiç kilo almayanlar dışında bu imkansız :) ayrıca biz akdeniz insanlarına hafifçecik yağ kıvrım yarattığı için yakışıyor. sizin görüntünüze gelince harika olmuş, bir işlemde alınabilecek en en en iyi sonuç.. göbeğinizin ortasındaki eğilmekten dolayı oluşan çizgi yok bi kere daha ne olsun :) ayrıca memnun değilseniz ve bel oyuntusu istiyorsanız sırttan yağ aldırmanızı tavsiye ederim, bu işlem göbeğinizin daha da gergin durmasını sağlayacaktır.

kısmetse para biriktirmeyi tamamlayıp ben de olucam, sizi görünce daha da motive oldum. geçmiş olsun.

çok teskkr edrım saolun sçledikleriniz bana moral oldu asla pişman olmadım maddı durumum el verse tekrardan yaptırmak isterim acıkcası ama kalanı dıyetle ve sporla vermeye calısıorum bu ara yuzmeye oldukça odaklandımm hayırlısı resımlerı almadım coskun beyden aslında kontrlde sonclar cıkcak o zmn sonucları daha net gorebılcem..

çok teskkr edrım saolun sçledikleriniz bana moral oldu asla pişman olmadım maddı durumum el verse tekrardan yaptırmak isterim acıkcası ama kalanı dıyetle ve sporla vermeye calısıorum bu ara yuzmeye oldukça odaklandımm hayırlısı resımlerı almadım coskun beyden aslında kontrlde sonclar cıkcak o zmn sonucları daha net gorebılcem..

hadi, resimler çıkmadı mı hala çok merak ediyorum iyi haberlerini :)

hadi, resimler çıkmadı mı hala çok merak ediyorum iyi haberlerini :)
cektırmedım kı gidemedim çalıstıgım için randevuma gıdemedım gün alıp gidicem ama cok bi degişiklik yok yanı 2 resımle aynı:-)
bnm gobegım cokj oldugu için açıkçası aman aman farketmedi.

Arkadaşım super görünüyor. Benimde kendimden büyük bir göbeğim var. Ve benimde kalca cıkıntım yok gibi senden daha düzüm diyebilirim :) zaten öyle oldugu icin göbekte birikme daha yogun oluyor. İnan senin resımleri gördükten sonra ilk fırsatta bende yaptırmak istedim. Umarım sonrası icinde yasadıklarını bizimle paylasırsın buradan. Gecmiş olsun :) mutlu bi şekilde göbegin olmadan güzel güzel tadını çıkar

Arkadaşım super görünüyor. Benimde kendimden büyük bir göbeğim var. Ve benimde kalca cıkıntım yok gibi senden daha düzüm diyebilirim :) zaten öyle oldugu icin göbekte birikme daha yogun oluyor. İnan senin resımleri gördükten sonra ilk fırsatta bende yaptırmak istedim. Umarım sonrası icinde yasadıklarını bizimle paylasırsın buradan. Gecmiş olsun :) mutlu bi şekilde göbegin olmadan güzel güzel tadını çıkar

evet canımm yınede az gbgım var ama tabı eskısı gbı de dııl ınsan bu yenı goruntusune cabuk alısıor ımkanımn olsa bı kere daha yaptırmak ıstıorum ama cektıgım kredıyı oduorum su anda:KK70: tsk edrım buara da cok mutlu oldum begenmene:-):KK52:

X