Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

Allahım nasıl bi rahatsızlıktır bizimki, anlamadım gitti. Rabbim beterinden korusun.
Bende pko'luyum...
Adetim gelmiyo, arkadaşım tarlusal kullan dedi, bende her gün 1 tane içiyorum, ama herhalde 2 tane içmem gerek.
İlaçı kullanalı 3 gün oldu, yanlız eşimle ilişkiye girdiğim zaman kan geliyo. sonra gelmiyo.
Adet olmam gerek, horman testlerini yaptırıcaz :KK43:(

günde iki tane içmek gerekiyo ama ilişkiye girerken kanama olmasının ilaçla alakası yok.belki gitmişsindir ama dr a görün derim

bende bekarım 19 yasındayım adetım 2.5 aydır gelmıo doktor tarnusal verdı kullandım bttıı 4 gun oldu hala gelen gıden yok.(

Tarlusal bende hiç işe yaramadı..Başka bir dr tavsiyesi ile cyclo-prognova ya başladım..Önce beyaz olan haplardan başla dedi..Bu akşam son beyaz hapı alıcam ve lekelenmem başladı yavaş yavaş..İnşallah 1-2 güne sökülür iyice...Çok şükür...

Tarlusal bende hiç işe yaramadı..Başka bir dr tavsiyesi ile cyclo-prognova ya başladım..Önce beyaz olan haplardan başla dedi..Bu akşam son beyaz hapı alıcam ve lekelenmem başladı yavaş yavaş..İnşallah 1-2 güne sökülür iyice...Çok şükür...

Sanırım bende de işe yaramadı,bende bu hafta doktora gidicem. Bakalım bu sefer hangi ilacı vericek.

Benim Tarlusal kullandığım 9. günü ....:KK43:((...senlerdir 28 günde hasta olurken nerdeyse 2 aydır olamıyorum... karnımda bazen çok ağrı oluyor göğüslerdede hassasiyet oluyor ama lekelenme bile yok:KK43:(

aynı sorun bende de var. Bende Tarlusal kullandım yeni bitti.Üstüne doktoruma gittim. Bana regl olmam için 10- 15 gün beklememi söyledi. Beklemedeyim şuan. Ardından yumurta destekleyiciye başlayacağım. 3 ay destek almam gerekiyormuş. Tabi bu arada kesinlikle korunmamamı söyledi. Senin gebeliği ileri tarihe atma gibi bir lüksün yok acil hamile kalmalısın çünkü geç kalırsan tüp bebeğe kadar gider dedi..Yaşım 32. yaş ilerledikçe gebelik zorlaşıyor özelliklede bizim gibi düzensiz regl olan bayanlar için..

tarlusalı kullandım aradan 8 gün geçti adet olamıyorum, bi arkadaşımın baskısı üzerine test yaptık ve hamile olduğum ortaya çıktı dün akşam :))
kızlar kullanırken dikkat edin benim gibi hatay düşmeyin :)

tarlusal kullanmıştım...bittikten sonra ilacım 10 .gün dr umu aradım dediki 12. güne kadar bekle ..bugün 12. gün ve hasta oldum nihayet:))))..şimdi 3. günü dr. gidecem hormonlarıma bakacak...

merhaba arkdşlr polikistik yüznden 2 aydr adetm gecikiyo gecen hafta pazrtesi doktara gittim tarlusal adet söktürücü verdi günde 4 tane aldım sabh 2 akşam 2 olmk üzere 3 günde ilaç bitti ilcım biteli 6 gün oldu hala adet görmüş değilim ilacı kullanan yada bilgisi olan varmı ? kaçıncı günde adet görülüyo ?

canım bende kullandım bekliyodum ve bugün adet oldum.. ben ilaç bittikten 6 gün sonra adet gördüm. Doktorum 10-15 gün bekle demişti..bide sanırım sen yanlış kullanmışsın.. sabah akşam 2 şer tane içilmemesi gerekiyor bildiğim kadarıyla..sabah 1 akşam 1 tok karnına içilmesi gerekiyor.. en azından doktorum bana böyle kullanmam gerektiğini söylemişti.. adetimin 5. günü cylo-progynova adlı ilaca başlıcam..yumurtalıklarım tembel olduğu için bu ilacı verdi..

bu tarlusal her adet gecikmesinde kulanılabilir mi?zararı olur mu,siz ne kadar sıklıkla kullanıyorsunuz acaba?

arlusalı kullandım aradan 8 gün geçti adet olamıyorum, bi arkadaşımın baskısı üzerine test yaptık ve hamile olduğum ortaya çıktı dün akşam :))
kızlar kullanırken dikkat edin benim gibi hatay düşmeyin :)

arkadaşım ben de senin gibi tarlusal kullandım ve adet olamadım ve hamile olduğum ortaya çıktı. ilk aklıma gelen"bebeğe zarar vermiş midir?" oldu. bayağı araştırdım ama kesin bir şey yok. her şeyin hayırlısı artık. ama ben de büyük şaşkınlık yaşadım çünkü doktor alttan muayene edip vermişti ilacı. pko lu olduğum için hamile olabileceğim aklıma bile gelmemişti. çünkü ilk çocuğuma çatlatma ile hamile kalmIŞTIM. şimdi şaşkınlığım geçti ve mutluyum. çünkü çok istiyordum. Allah her isteyene nasip eder inşallah...

benimde adetim 1 hafta geçmişti....doktor ultrasonla baktı,ağ yumurtalıkta kist var...bu yüzden adetin gecikti dedi....adet söktürücü verdi,yine olmadım..tekrar gittiğimde acaba dedi kist mi büyüdü diye bakalım dedi....6 haftalık hamile çıktım....yani anlicanız hamileyken kulanmışım....şimdi 17 yaşında sağlıkı....fakat pkos denildi....kendi kendimi halen suçluyorum acaba diyorum bu söktürücüden dolayı mı oldu diye....çünkü ne aile ne akrabada böyle bir hastalığın ismini dahi bilen yok.....

bende düzensiz adet var doktor farlutal yazdı farlutalın yerine tarlusal aldım eş değermiş zaten 1 buçuk yıllık evliyim bebek istiyom bu ilaçla adet olurmuyum yardım edin ne olur

canım bende kullandım bekliyodum ve bugün adet oldum.. ben ilaç bittikten 6 gün sonra adet gördüm. Doktorum 10-15 gün bekle demişti..bide sanırım sen yanlış kullanmışsın.. sabah akşam 2 şer tane içilmemesi gerekiyor bildiğim kadarıyla..sabah 1 akşam 1 tok karnına içilmesi gerekiyor.. en azından doktorum bana böyle kullanmam gerektiğini söylemişti.. adetimin 5. günü cylo-progynova adlı ilaca başlıcam..yumurtalıklarım tembel olduğu için bu ilacı verdi..

bana 2 kutu yazdı bugün başladım sabah öğlen akşam 1 tane atcam zaten 8 gün sürüyo tok karnına işe yararmı acaba ben bebek istiyorum şu mübarek günde rabbim herkese nasip etsin

kızlar ben geciktirici için doktora gittim bana tarlusal verdi ve ayın 20sinde kullan dedi ben ayın 22sinde başladım sabah akşam 1er tane aldım ve akşam kahverengi akıntı geldi hastalandım mı bilmiorum içmeye devam etsem mi onuda bilmiorum napcam ya:S

arkadaşlar ben de 2 aydır adet olamıyorum bende polikistik over ya da herhangi bi hastalık yok çok şükür.doktor stresten olamadığımı söyledi.tarnusal verdi. ben şundan çok korkuyorum güzel bi kilo verme süreci geçirdim.ve bu kilomu da koruyorum ama bu ilacın yan etkilerinde kilo alabileceğimizden bahsediyo.neticede hormon ilacı.sizce kilo mu korumak için napabilirim?

X