Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

kızlar bende polikistikoverla mücadele ediyorum.birçok yol denedim bitkisel kürler vs. ancak ben fazlaca sancılanıyorum adet görmesemde bunları içtiğimde daha yoğun oluyor sizde de aynı sıkıntı var mı?adet görmeseniz bile sancılanıyor musunuz? en son ilimde ki son doktora gittim ve bana tarlusal verdi daha önce climen kullandım o da bana 1 ayda 6 kilo aldırdı doktorum tarlusalın hem sancılarıma iyi geleceğini hemde kilo aldırmayacağını söyledi...açıkcası ben çok güvenemiyorum kullananlar olarak size sormak istedim tarlusal içip adet olduktan sonra kist tedavisine başlandı mı sizdede? baya yoğun soru trafiği yaşattım size ama aklımda çok fazla soru işareti var mazur görün lütfen:) şimdiden teşekküe ederim hastalıktaşlarım:)))))

Kist tedavisinin tümünde tarlusal kullanılabilir zaten.. Ben doğum kontrol ilacı kullanamıyorum hem kilo aldırıyor hem meme kanserini tetiklediği için doktorum vermiyor artık. Normaldeki sancı enfeksiyondan olabilir.. Bence bitkisel şeyler konusunda her duyduğunuzu yapmayın. Ben tarlusalı çok gecikirse kullanıyorum onun dışında hiç ilaç kullanmadan sadece kiloma dikkat ediyorum ki son olarak 16 ekimde regl olmuştum... Artık kullandım ilacı 10 gün kullandım günde 2 tane. Konu sahibi arkadaşım günde 4 tane yazmış ama bu ilaç bana hep, günde 2 tane 5 gün ya da 10 gün olarak verildi... Bittikten 2-3 gün sonra da regl başlıyor zaten. Nitekim dün başladı :)
Bir de regl araları çok uzayanlar lütfen doktora gidin rahim kanseri riskini arttırır, benim gibi 2,5 ay beklemeyin :s

slm kızlar bana 6 ay once pko teshısı kondu.ve ben subat 24 de kdr hep 32, gunde adet oldum. en son subat 24 oldu adetım .halada olmadım ztn. ıkı gun once gttım doktora kıst yok bebekde yok dedı bebek, tedavısı gordum 1 ay klomen kullandm olmadı sogan suyu ıcttm olmadı snr gecen ay ıncır suyu ıctm snrda 10 gun kala sogan suyu ama adet olmadım. xs ıste 2 gun once gttm bsy yok hormonlarm duzgun cktı kan degerlerm fln. ama gebelıkde yok. bana yasına gore ck zayfsın dedı :KK43: ılk once kılo alman lazım dedı vıtamın takvıyesı ypmamz lzm sana dedı. .. bıde tarlusal verdı ıc adet olunca 3,gunu gel dedı bazı testler daha ypcm dedı. 6 gunluk verdı ıcıyorm suanda 2.gunum daha ama bana 10 15 gun ıcınde adet olcn fln demedı ve benım adetımın 41.gunu hala olmadım . hadı suanda hap ıcıyorm her zmn olan adet belırtılerım bu ay nedense olmadı anlmdm gttı :KK43: bklm kc gun snr adet olcm .

bende onu merak ediyordum aslında.. 12 gün gecikti adetim doktor tarlusal verdi 3 gündür kullanıyorum ama okuduklarımdan sonra hap bitmeden kanama olmuyor mu acaba diye düşünmeye başlamıştım demek ki olabiliyor :44:

slm bnde pco var öle bi sinsiki bu kadar olur arkadaslar bnde aynı dertteyım ve endişeliyim tarlusal kullandım adet olmadım bekledım dun test yaptım hamıleyım anlamadım inş bişey olmaz

slm bnde pco var öle bi sinsiki bu kadar olur arkadaslar bnde aynı dertteyım ve endişeliyim tarlusal kullandım adet olmadım bekledım dun test yaptım hamıleyım anlamadım inş bişey olmaz

Öle olan çok arkadas var. Gebelik bölümünde adetiniz gectiyse hemen soktuurucu kullanmayın diye bı arkadasımız konu açtı oku için rahat eder CNm korkma.

71 gün gecikmeden sonra sonunda regl oldum kızlar çok mutluyum yemin ediyorum artık kendimi erkek gibi hissetmeye başlamıştım şu an şu yaşadığım katlanılmaz regl sancısını bile seviyorumki bana kadın oldugumu hatırlattı :) tarlusal dun sabah bitti bugun az önce regl oldum çok mutluyum pazartesi hormon testi vericem.kaç gün sonra sonuçlar çıkar?sonra dra göstericem ve bakalım ne diyecek.bebek için ilaç vericek mi oluruna mı bırakıcak görücez.rahim içine değil dışına doğru buyumuş 1.5cm miyomum varmış ve yumurtlama tembelliğim var ki 35 gunde bir regl olorum dolayısıyla yumurtalarım olağandan iriymiş.71 gun sonra reglim sıkıntılı geçecek eminim ama bebek olmayıp regl de olmayınca sıkıntımı ve şişkinliğimi anlatamam şimdi beni yeniden kadın gibi hissettiren bu kanamayı seviyorum :)

bende ilk adet oldugum günden bu yana yani yaklaşık 9 yıldır adet düzensizliği yaşıyorum pcos hastasym kendiliğinden 5 ayda bir 7 ayda bir hatta yılda 1 adet oluyorum hep farlutalla [tarlusal] adet oluyorm
ilaç bittiktn 7 gün sonrada olduğum oldu 20. günündede tavsiyem hemen hamileyim diye kendinizi ümitlendirmeyin bende çok oldu kan testi yaptırın şüpheniz warsa

71 gün gecikmeden sonra sonunda regl oldum kızlar çok mutluyum yemin ediyorum artık kendimi erkek gibi hissetmeye başlamıştım şu an şu yaşadığım katlanılmaz regl sancısını bile seviyorumki bana kadın oldugumu hatırlattı :) tarlusal dun sabah bitti bugun az önce regl oldum çok mutluyum pazartesi hormon testi vericem.kaç gün sonra sonuçlar çıkar?sonra dra göstericem ve bakalım ne diyecek.bebek için ilaç vericek mi oluruna mı bırakıcak görücez.rahim içine değil dışına doğru buyumuş 1.5cm miyomum varmış ve yumurtlama tembelliğim var ki 35 gunde bir regl olorum dolayısıyla yumurtalarım olağandan iriymiş.71 gun sonra reglim sıkıntılı geçecek eminim ama bebek olmayıp regl de olmayınca sıkıntımı ve şişkinliğimi anlatamam şimdi beni yeniden kadın gibi hissettiren bu kanamayı seviyorum :)

bende senin hissettiklerini hissediyorum adet olmayınca sinirlilik şişlik özellikle karnım hamile gibi oluyor çok nadir kendiliğimden adet oluyorm kendiliğnden olunca öyle mutlu oluyormki anlatamm çok sancım olsa bile>

bende senin hissettiklerini hissediyorum adet olmayınca sinirlilik şişlik özellikle karnım hamile gibi oluyor çok nadir kendiliğimden adet oluyorm kendiliğnden olunca öyle mutlu oluyormki anlatamm çok sancım olsa bile>
bakalım dr hanım ne diyecek.ilaç mı verecek kendi haline mi bırakacak.ama artık allah nasip etsin çocuk sahibi olmak istiyorum yasıtlarım hatta küçüklerim 2.bebeklerini aldılar kucaklarına.bi bana mı zor hamile kalmak :KK43:

bakalım dr hanım ne diyecek.ilaç mı verecek kendi haline mi bırakacak.ama artık allah nasip etsin çocuk sahibi olmak istiyorum yasıtlarım hatta küçüklerim 2.bebeklerini aldılar kucaklarına.bi bana mı zor hamile kalmak :KK43:

inş güzel şeyler söyler doktorun bende çok istiyorum çocugm olmasını benden sonra ewlenenler anne oldu bende tık yok birde herkesin soru sorması yokmu o çok sinir bozucu neden olmuyor gibisinden sanki çocuk doğurmak mağrifet işiymiş gibi allah werirse olur benmde eşimin kendnden küçükleri evlat sahibi oldu ailede bir bizim yok aslakıskanmıyorum ama özeniyorm haliyle allh isteyen herkese versin inş bizede sanada

amin.rabbim eksikliğini göstermesin.ne zamandır korunmuyuorsunuz diye soranlara 9 ay olmasına rağmen 2 ay 3 ay diyorum artık :KK43: bu bile bi psikolojik baskı aslında :KK43:

amin.rabbim eksikliğini göstermesin.ne zamandır korunmuyuorsunuz diye soranlara 9 ay olmasına rağmen 2 ay 3 ay diyorum artık :KK43: bu bile bi psikolojik baskı aslında :KK43:

aynen bende öyle istemiyoruz daha falan diyorum bende ama 2 yıldır istiyorm oysa aslında takmamak gerek ama elde değil sendede pcos war galiba anladığm kadarıyla tembellik falan demişsin zaten pcosun halkdilindeki adı yumurta tembelliği bende aynı dertten muzdarbm ama sen bana göre şanslısn ben 1 yıldan beri kendlğmden adet olamadm kiloluda değilim 64 kiloum ama farkedyrm 57 falankn 3 ayda bi falan oluyordu kilo almamak lazım ama başlı başına kilo nedeni hastalık insülin direncinden dolayı yemek yeme isteği artıyor malesef

drum muayene ettiğinde kistik bir yapı görünüyor ama pko hastası değilsin demişti inş değilimdir pazartesi günü tahlil vericem bakalım inş kötü bişey çıkmaz.tahliller 1 haftadan önce çıkmıyor sanıyorum?

drum muayene ettiğinde kistik bir yapı görünüyor ama pko hastası değilsin demişti inş değilimdir pazartesi günü tahlil vericem bakalım inş kötü bişey çıkmaz.tahliller 1 haftadan önce çıkmıyor sanıyorum?

inş değilsindir adetinin 3.günü hormon tahlili verdiysen birgünde çıkar

X