Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

kızlar drum adetinin 3.yada 4. günü gel hormon testi ver demişti bugun 4.gunu ve ben şehir dışındayım bu gece döneceğim.ancak salı gunu yani yarın tahlil verebileceğim sizce geç mi kalmış olucam cuma akşam üstü regl olmuştum lütfen cevap :KK43: eğer geç olursa bidahaki adetimi beklemek zorunda kalıcam bu sefer de bi daha yine böle 70 gunde mi olurum belli olmaz ömrümde ilk kez olmuştu ama korkuyorum.bi de geciktirici kullanmak genel anlamda gebe kalmaya manni mi?uzun vazdeli ya da kısa vadeli ele alırsak?

Arkadaşlar sorun bende mi acaba ?
Tarlusal ilacım biteli 4 gün geçti ben daha hala hastalanmadım, bi kutuda bitirdimm, sizde de böyle oluyomu

Arkadaşlar sorun bende mi acaba ?
Tarlusal ilacım biteli 4 gün geçti ben daha hala hastalanmadım, bi kutuda bitirdimm, sizde de böyle oluyomu

ben hap bittikten sonraki gun regl olmuştum ama dr um 15 güne kadar uzayabilir uzarsa endişe etme normal demişti merve kafana takma düşündükçe daha zor oluo...senin kaç gün gecikmişti ben 70.gunde tarlusal sayesinde regl olmuştum...

ben hap bittikten sonraki gun regl olmuştum ama dr um 15 güne kadar uzayabilir uzarsa endişe etme normal demişti merve kafana takma düşündükçe daha zor oluo...senin kaç gün gecikmişti ben 70.gunde tarlusal sayesinde regl olmuştum...

benimde 50 günü geçiyodu, ama çok şükür dün oldum rahatladım. Doktorun demesine göre tarlusal bittikten sonra 10 gün beklenmeli.

benimde 50 günü geçiyodu, ama çok şükür dün oldum rahatladım. Doktorun demesine göre tarlusal bittikten sonra 10 gün beklenmeli.

adına sevindim.şimdi bir sonraki döneme doğru yol alıyorum.umarım bu ay bebek yoksa gecikmesiz olurum.ama inşallah bebek vardırrrrrrrrrrrrrrr.

Ben İlk Gittiğmde Hormon Bozukluğu Var Dedi Bana cyclo progynova Verdi 3 Ay kullan dedi kullandım Geldi Ama İlaç Bitince Başa Dndüm Çarsamba Günü Gittim Bunu Verdi Bide Diana 35 Draje Hap Verdi dediki Bu Tarlusa Kullan Adet Görcen Dedi Adetin 5. Günü Diana 35 Draje Kullancan 4 Ay dedi Şimdimi Tarlusala Başlıcm ?

kızlar merhaba ya bende daha bugün tarlusal aldım eczaneden ama henüz kullanmadım.sat 14haziran bir öncekide 6nisandı bir sürü test yaptırdım anormal bişey çıkmadı troid hormon hepsi temiz.adet olmak istiyorum bebek düşünmüyorum daha ama adet olmayı hiç bu kadar istememiştim.en son bu hapı aldım doktora gitmeden sabah akşam 1 tane almam lazımmış hap bitmeden adet olursam hapı bırakmalımıyım.

merhaba arkadaşlar en son 30 haziranda adet oldum kafayı yemek üzereyim :KK43: dr progestan diye bi ilaç verdi ama oda beni kötü yaptı bende tarlusal içiyorum adet olabilirsem 3 gün hormon testi yaptırcam daha 26 yaşındayım acaba menopozamı girdim :KK43:(

kızlar bende de polikistik over var çok geç adet oluyorum 2,5 aydır adet olmadım tarlusal kullandım 10 gün geçti ve hala adet olmadım gebe de değilim çıldırmak üzereyim :KK43:(( daha öncede tarlusal kullanmıştım hep haftasında olurdum budefa neden böyle oldu benm gibi olan var mı lütfen yardımmmm

Ben 2 ay önce kullandım tarlusal ve bittikten sonra 8 ya da 9. gün adet olmuştum.
Bu akşam son tableti alıcam bakalım ne zaman olacak.

X