Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

yagmur_gulu

MEVLAM nylerse güzl eyler
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
492
4
merhaba arkdşlr polikistik yüznden 2 aydr adetm gecikiyo gecen hafta pazrtesi doktara gittim tarlusal adet söktürücü verdi günde 4 tane aldım sabh 2 akşam 2 olmk üzere 3 günde ilaç bitti ilcım biteli 6 gün oldu hala adet görmüş değilim ilacı kullanan yada bilgisi olan varmı ? kaçıncı günde adet görülüyo ?

merhaba arkdşlr polikistik yüznden 2 aydr adetm gecikiyo gecen hafta pazrtesi doktara gittim tarlusal adet söktürücü verdi günde 4 tane aldım sabh 2 akşam 2 olmk üzere 3 günde ilaç bitti ilcım biteli 6 gün oldu hala adet görmüş değilim ilacı kullanan yada bilgisi olan varmı ? kaçıncı günde adet görülüyo ?

bende bu ay tarlusal içtim 7.günü geldi adetim 10 gün bekle gelir mutlaka

beklesem mi doktora mı gitsem napıcamı bilemedim :KK43: yarn gitsem mi gitsem boşa mı gitmiş olcam normlde belrtım olur krın ağrısı vs ama bu defa belrtimde yok...

bir dahaki pazartesiyi bekle bence dediğin gibi boşuna gitmiş olursun ilacın prospektüsünde yazıyo zaten 10 gün diye çok da stres yapma gelir.bendede hiç ağrı falan olmazdı bu ay çok ağrım oldu belli olmuyo ki arkadaşım

bir dahaki pazartesiyi bekle bence dediğin gibi boşuna gitmiş olursun ilacın prospektüsünde yazıyo zaten 10 gün diye çok da stres yapma gelir.bendede hiç ağrı falan olmazdı bu ay çok ağrım oldu belli olmuyo ki arkadaşım

umarm dediğin gibi olur cnm ya :KK43: polikistiğim oldugundan gecikyo ama bu defa çok geckti sat 19 ekim ondan beri adet olmadım daha :KK43: moralim bozuk psikolojim berbat durumda bu ay adet olunca klomene başlıcam

umarm dediğin gibi olur cnm ya :KK43: polikistiğim oldugundan gecikyo ama bu defa çok geckti sat 19 ekim ondan beri adet olmadım daha :KK43: moralim bozuk psikolojim berbat durumda bu ay adet olunca klomene başlıcam

bende polikistik overim en son ramazanda kadir gecesinden 2 gün önce olmuştum sonra soğan suyu içtim ardından tarlusal kullandım adeti 16 aralıkta oldum sıkma canını arkadaşım

bende polikistik overim en son ramazanda kadir gecesinden 2 gün önce olmuştum sonra soğan suyu içtim ardından tarlusal kullandım adeti 16 aralıkta oldum sıkma canını arkadaşım

saol cnmn bnde 15 güne kdr beklicem... snra yumrtlama destekleyici ilaç kullanmaya başlıcam bir kez düzüşk yaşadım :KK43: sen hiç gebe kaldın mı arkadaşım polikistik overde hamile klmk zor oluyo çmkü düzenli yumrtlama olmadığı için. bn 5 aydr deniyrm olmadı ilaç kullancam ..

merhaba kızlar bende polikistik overim çok korkuyorum ya hamile kalamazsa diye ama bilmiyorum allahın takdiri artık. tarlusal adet söktürücü kullandım cuma günü bitti ama ben adet olmadım bekliyorum adetimin 3. günü hormon testi yaptırmam gerek bakalım ne olcak hayırlısı.

merhaba kızlar bende polikistik overim çok korkuyorum ya hamile kalamazsa diye ama bilmiyorum allahın takdiri artık. tarlusal adet söktürücü kullandım cuma günü bitti ama ben adet olmadım bekliyorum adetimin 3. günü hormon testi yaptırmam gerek bakalım ne olcak hayırlısı.

arkadaşlar bende aralıgın 12 sınde olmam lazımdı ama 1.5 aydır olamıyorum tarlusal kullandım bıttı bıtelı 2 3 gun oldu hala belırtı yok polıkıstık overım hamıle kalamıyorum reglinin 3 gunu test yaptırmam lazımm zaten troid hormonum 0.15 dr dusuk falan dedı bu ıkıncı yaptırısım olcak moral sıfır allahımm bı bebegım olacak mı

kızlar bende polikistikoverla mücadele ediyorum.birçok yol denedim bitkisel kürler vs. ancak ben fazlaca sancılanıyorum adet görmesemde bunları içtiğimde daha yoğun oluyor sizde de aynı sıkıntı var mı?adet görmeseniz bile sancılanıyor musunuz? en son ilimde ki son doktora gittim ve bana tarlusal verdi daha önce climen kullandım o da bana 1 ayda 6 kilo aldırdı doktorum tarlusalın hem sancılarıma iyi geleceğini hemde kilo aldırmayacağını söyledi...açıkcası ben çok güvenemiyorum kullananlar olarak size sormak istedim tarlusal içip adet olduktan sonra kist tedavisine başlandı mı sizdede? baya yoğun soru trafiği yaşattım size ama aklımda çok fazla soru işareti var mazur görün lütfen:) şimdiden teşekküe ederim hastalıktaşlarım:)))))

kızlar doktor bana da adet sokurucu ıcın ''tarlusal'' verdı .
hapı kulanmamım bugun 4.gunu .ıcın de zaten 12 tablet var .
sımdı 5 tablet kald .ama ben hala regl olmadm :KK43:
nezaman olacagım ben yaa off .
regl donemın hep dzensızdır .yanı hıc gun gunune olmam .
baze ıkı hafta da ,bazen ayda bır,bazen 1.5 ayda bı olurum .
en son 26.01.2012 de regl oldum .
o gun den sonra olmadım:KK43:
bu hap etkısnı ne zaman göstrır.

kızlar ben de en son 05.01.2012 tarinde adet gördüm tarlusal kullandım dün bitti .Hala adet görmedim ilaç bittikten kaç gün sonra olunuyor genelde...

2 aydır hastalanamıyorum polistik overim yok.. bugün doktora gittim banada bu ilaçtan verdi...bakalım görücez sonuç ne olacak..

kızlar ben de en son 05.01.2012 tarinde adet gördüm tarlusal kullandım dün bitti .Hala adet görmedim ilaç bittikten kaç gün sonra olunuyor genelde...

Canım ilaç bittikten sonra 10 gün içinde oluyormuş.. Bende senin gibi en son 06.01.2012 de adet gördüm. Tarlusal içtim 13.03.2012 de biitti. Henüz olmadım bekliyorumm :KK43:

bende de pko başlangıcı gözlendi.
banada bu ilaç verildi sabah akşam olmak üzere günde 2 tane aldım 6 günde bitti ilaç
bende telaşlandım baya niye olamadım diye zaten doktor bittikten sonra 10 gün müsade veriyor
ilaç bittikten 5 gün sonra bende adet gördüm
dünde hormon tahlilleri yaptırdık yarında sonuçlar nedir görücez

yani ilaç içerken veya ilaç bittikten sonra telaş sıkıntı yapmayan beklemediğiniz dolursunuz:)

Allahım nasıl bi rahatsızlıktır bizimki, anlamadım gitti. Rabbim beterinden korusun.
Bende pko'luyum...
Adetim gelmiyo, arkadaşım tarlusal kullan dedi, bende her gün 1 tane içiyorum, ama herhalde 2 tane içmem gerek.
İlaçı kullanalı 3 gün oldu, yanlız eşimle ilişkiye girdiğim zaman kan geliyo. sonra gelmiyo.
Adet olmam gerek, horman testlerini yaptırıcaz :KK43:(

Son düzenleme:
banada dr bu ilacı verdi soğan suyu içiyorum eğer olmazsam bu ilacı kullanıcam artık :S

saol cnmn bnde 15 güne kdr beklicem... snra yumrtlama destekleyici ilaç kullanmaya başlıcam bir kez düzüşk yaşadım :KK43: sen hiç gebe kaldın mı arkadaşım polikistik overde hamile klmk zor oluyo çmkü düzenli yumrtlama olmadığı için. bn 5 aydr deniyrm olmadı ilaç kullancam ..

arkadaşım geç cevap veriyorum ama okursun belki ben hamile kaldım düşük oldu.şimdi tüp bebek yapıyorum

X