adet olduğunda baş ağrısı neden olur

azram58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
18
0
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım ve fikrinize ihtiyacım var her adet dönemimde ilk 3 gün baş ağrısından deli olmak üzereyim bunun nedeni migren olabilirmi ? ben migren hastası değilim bana yardım edin:KK43:

bnde baş aqrımdan doktora qitmiştim bna reql dönemnde olup olmadıqımı sordu.. bnde o qünden snra hep dikkat ettm ve hep reql dönemimde baş aqrım oluodu ve çok şiddetli bi aqrı.. yani miqren yda sinizüt deil rahat ol :) ama yinede bi doktora qörün derim :)

bence de doktora görünmelisin bacakların,kasların filan ağrıması normal sanırım herkes te oluyor ama baş ağrısı duyadım hiç.

canım bendede 1 hafta önceden başlar o kadar şiddetli ağrırki anlatamam.önceleri karın ağrısından çekerdim saatlerce ağlardım.son bırkaç aydırda başım müthiş ağriyor bazen uyuduğumda geçiyor bazende ağlıyorum ağrıdan.

ağrılar için de ilaç kullanınca kanama azalıyor ee bu da iyi değildir heralde ama bazen dayanılmayacak derecede ağrılar oluyor mecburen ilaç alıyorsun sırf ilaç almayayım diye o ağrıları çekmek durumunda kalıyorum berbat bir şey

benimde çok şiddetli ağrır oradan anlarım hatta adet olucamı.......doktora sordum normal çoğu kadında oluyor dedi bende üstüne gitmedim ..ağrı kesici içiyorum geçiyor :KK31:

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım ve fikrinize ihtiyacım var her adet dönemimde ilk 3 gün baş ağrısından deli olmak üzereyim bunun nedeni migren olabilirmi ? ben migren hastası değilim bana yardım edin:KK43:

merhaba...
benim annemde de aynı sorun var... adet olmadan 1 gün önce ağrıları başlıyor ve adeti bitene kadar devam ediyor... migreni falan yok ama sinüziti var annemin de... ama migren ve sinüzitle ilgili olabilir mi bilmiyorum

X