Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

günaydın kızlar aranıza katılabilirmiyim ben insan gibi insan oldugumu düşünüyorum ama çokaz insan öyle kaldı galiba :2::2::2::2:

günaydınn tatlım hoşgeldinn insan gibi insanlar görmek ne hoşşş :KK16: gerçi hergün aynaya baktığımda görsem de ahah :KK9::KK9:

günaydın kızlar aranıza katılabilirmiyim ben insan gibi insan oldugumu düşünüyorum ama çokaz insan öyle kaldı galiba :2::2::2::2:

ayyy ne güzel konuşmuşsun öyle ümranın dediği gibi aynaya baktığında bi insan görüyosan tamamdır hala insansın demektir hoş geldinn canımm büşra ben :KK3:

ayyy ne güzel konuşmuşsun öyle ümranın dediği gibi aynaya baktığında bi insan görüyosan tamamdır hala insansın demektir hoş geldinn canımm büşra ben :KK3:

sağolasın canım bende gizem :nazar: 24 yasındayım evliyim cocuksuzum :KK42: istanbulluyummmm insan gibi insanları cok seviyorummm :KK9::KK9:

sağolasın canım bende gizem :nazar: 24 yasındayım evliyim cocuksuzum :KK42: istanbulluyummmm insan gibi insanları cok seviyorummm :KK9::KK9:
bende istanbuldayım bekarım ama evliliği dşünüyorum ama yakın zmanda değil sevdiğim ve sevgilim var şükürler olsunnn insan gibi insan düzgün diyosan hoş geldinnnnn :79: bende 21 yaşındayımm gencim güzelimmm :KK33: :KK52::KK52::KK52::KK52:
kiz yuvami mi dagittircan:KK1::KK1::KK1::KK1:
konusmalar devam ediyo kocisle.her an koya bilirim beni izlemeye devam edin:KK1::KK1::KK1:

reklam arasında koyarsın artık :KK1: ama kociş bişey demesin boşvver biz seni herhalinle seviyoruz beni görüyosunuz yeter o :KK70:

bende istanbuldayım bekarım ama evliliği dşünüyorum ama yakın zmanda değil sevdiğim ve sevgilim var şükürler olsunnn insan gibi insan düzgün diyosan hoş geldinnnnn :79: bende 21 yaşındayımm gencim güzelimmm :KK33: :KK52::KK52::KK52::KK52:

reklam arasında koyarsın artık :KK1: ama kociş bişey demesin boşvver biz seni herhalinle seviyoruz beni görüyosunuz yeter o :KK70:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kiz senin sevgilin biliyo mu resminin internet sitesinde dolandigini:KK1::KK1::KK1::KK1:

ghs hosgeldın cnm bn ozge:KK49:
ne kaynatıyorsunuz bakımm

günaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaydııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınn:KK16::KK16::KK16::KK16:

patsy nerde bugun ya ozledım onu kız alıskanlık yaptı

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kiz senin sevgilin biliyo mu resminin internet sitesinde dolandigini:KK1::KK1::KK1::KK1:

sen kimden ihbar aldın bilmiyor söyledim bi ara kabul etmedi yok erkek vardır dolanıyordur cart curt bende he he dedim geçtim askerde... Ama giriyon mu dediğinde evet demiştim bişey dememişti ama yazdığımı bilmiyor.. Şuda bi gerçek onun için giriyordum buraya şafak sayıyordum yine o yine o offf allahım neden bu erkekler odun olmak zorunda :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X