Maske Tarifleri Cilt lekelerine kantaron yagı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Ben kullandm cildimi çok yaglandirdi. Doktorum kizdi neden kafaniza gore internetten okudugunuz seyleri uyguluyorsunuz diye. :/

Sadece sari ciceklerimi gerekli kurumus yesil yapraklarini kullanmayacakmiyiz.elimde bir miktat kendi topladigim kantaron var. Hemen yapmaliyim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
geç cevap veriyorum, fakat haklısın çiçekleri derken bütün olarak sapı yaprağı hepsi birlikte bir kavanozun içine atıp saf zeytinyağı ekliyorsun

Ben kullandm cildimi çok yaglandirdi. Doktorum kizdi neden kafaniza gore internetten okudugunuz seyleri uyguluyorsunuz diye. :/
krem niyetine cildine sürüp bırakmamalısın zaten. pamuğa damlattığın kadarını hafif tampon yapar gibi sıkıntılı bölgeye uyguluyorsun sonra yıkıyorsun.

vicdan ;
Bu yazdıklarını düzenli yapıyorsan tebrik ederim seni
Mşlh deyip azcıkta kıskandıımı belirteyim

Bizde de URANUS un dediği gibi kendi toplayıp zeytinyağında beklettiğimiz kantoron yağı var
Bizimki sarı
Yengemdede aynen kendi yaptığı vardı onun ki kırmızı idi
Daha çok yaraları kısa sürede iyileştirme özelliğini biliyordum
Burlarda okuyunca bende sivilce oluşumuna sürüyorum
Tüm cildime uygulamadım
Sadece sivilce üzerien sürüyorum
Çabuk geçiriyor
İzlerde de ii ve çabuk sonuç almayı bekliyorum
Ve sanıırm artık akşamları tüm cildime sürücem
İnşlh aksi bi durum oluşmaz

Kantaron yağından sonuç aldın mı canım sivilce ve izler geçti mii

arkadaslar bende kantoron yosun yağı ve üzüm çekirdeği yağını karıştırdım eşit miktarda onu sürüyorum cildimde bayağı düzelme oldu yasım 30 aşırı sigara ve kahve alışkanlığım var bundan dolayı sivilce izlerim geçmiyodu bayağı hafifledi yosun yağı cildi sıkılaştırıyo üzüm çekirdeği yağıda cildi gençleştiriyo kokusu biraz ağır o yüzden çilek yağı karıştırmayı düşünüyorum szde bi deneyin isterseniz canlarım inş işe yarar

Merhabalar, tamamen geçti mi izleriniz?

kizlar faydasi olur mu bilmem ama ben cildiyeye gittim ve gunes lekesi icin sebamed 50 faktor kremi verdi ve cok faydasini gordumm

kantaron yağı başlıbaşına bir mucize bana göre
cilt lekelerine sivilce izlerine bana mısın demiyor yerimseniben
gece yatmadan evvel temizlediginiz cildinize masaj şeklinde uygulayabilirsiniz
o şekilde yatabilirsiniz bi sakıncası yok
yalnız her gece uygulamayın
2günde 3 günde bir falan uygulamanız daha iyi olur
Merhaba ben yeni katıldım aranıza ve öğrenmek istediğim kantoron yağı yüzde tüylenme yapıyor mu ? Cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben bu yagi kendim yaptim ve kullaniyorum cenemde ve yanaklarimda sivilcelerim ve izlerim coktu malum özel günlerde çokça cikiyodu.faydasini gordüm güzelleştim izlerim geciyor.sabir işi öncelikle 45 gün yagin olmasini bekledim ve her gece temiz yüzume parmaklarimla masaj yapip uyudum sabahlari uyaninca ilk isim yuzumu yikamak oldu kükürtlü sabunla ardindan gunes kremi disariya cikmasam bile kullandim.yani denendi onaylandi tavsiye ederim

Benim de kv kendi yapıp vermişti bana kantoron yağı, hf 1 kere gece az bişey sürerim ama her gece sürmek bana çok gibi geldi sanki

X