Maske Tarifleri Cilt lekelerine kantaron yagı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
ben denedim canım cidden iyi geliyor komple bir bakım yapıyor cilde.daha sonra üşendim bıraktım.deneyeceksen masaj yapar gibi kullan

ben pamukla suruelecgını duydum bugun aldım kantoron yagını pekı sadece aksam yatarken sursem yeterlı olur degıl mı canım?

ben pamukla suruelecgını duydum bugun aldım kantoron yagını pekı sadece aksam yatarken sursem yeterlı olur degıl mı canım?

pamukla sürme parmağına damlatıp dağıt zaten akşamları sürülür 1 saat kalsın yüzünde bazıları öyle uyuyor ama denemedim hiç, sürüldükten sonra güneşe çıkılmaz leke yapabilir. sengözlerimebaksanab

kantaron yağı başlıbaşına bir mucize bana göre
cilt lekelerine sivilce izlerine bana mısın demiyor yerimseniben
gece yatmadan evvel temizlediginiz cildinize masaj şeklinde uygulayabilirsiniz
o şekilde yatabilirsiniz bi sakıncası yok
yalnız her gece uygulamayın
2günde 3 günde bir falan uygulamanız daha iyi olur

bugday yagına cok ıyı dedıler ama dun bır kere kullandım rengımı koyulastırdı deneyen varmı kantaron yagıda koyulastırırmı acaba alsammı

Ben de alnimda kalan sivilce izlerinden sikayetciyim..
Günese falan cikinca daha da koyu bir hal aliyolar :a015:
Siparis ettim $u kantaron yagini... INsallah iyi gelir ya :çok üzgünüm:

kantrn yağı tam bir mucize arkadaşlar bende kullanıyorum lekelere felan birebir birde bir yeriniz mi yandi,yada yaralandınız hemen sürün acıyı alıyo ve iz kalmasını önlüyoyerimseniben

arkadaslar benım yuzumde egzamadan kalan kırmızı lekeler var kantoran yagı onlarıda gecırırmı

Kizlar ben de siparis ettim bu yagi.. Bugün gelmesi lazim..
Kullananlar gelismelerden bizleri haberdar etsin lütfeen..

kantaron yagı kullanan aakadaşlar size bi soru.bu yagın rengi kırmızımsı mı yoksa sarımı 2 tane farklı markanınki var bende de anlamadım bu işi

Arkadaşlar bu sivilce lekesi benim içinde büyük sorun fisfisfis O kadar cilt temizlik ürünlerine para harcıyorum, yok temizleme jeli yok toniği, yinede sivilcelerden kurtulamıyorum. bu kantaron yağını kullanayım bide umarım iyi gelirde şu izlerden kurtulurum a.s

X