Lekeler, Çiller Bim'de satılan Queen elizabet salyangoz kremini kullanan var mı ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende aldım bugün gece yatarken sürücem.inşallah iyi gelir.sivilce leke ince çizgiler ne ararsanız var cildimde :KK5:

Bende yeni aldım bunu..Yanagımın sol tarafında sivilcelerim var ve kuru bi cilde sahip değilim ... O yüzden daha da kötü yapmasından da korkuyorum çünkü yüzüme krem kullanmıyorum kuru cildim olmadığı için...Üstüne sivilceler gayet parlak ve içleri dolu olduğu için bu arko kremi andıran kremin işe yarayıp yaramayacağı konusunda tedirginim :/

Aldım kullandım sivilcelendim bıraktım.Kısaca ÇÖP!

Düzenli olarak aldığım günden beri sabah ve akşam kullanıyorum...

İlk kullanamaya ; daha az sivilcem olan yanağımda deneyerek başladım.. Akşam sürdüm sabah kalktığımda temiz olan bölgelerimde küçük minicik beyaz sivilcecikler çıktığını gördüm..Sonra korktum birgün ara verdim daha sonra tekrar aynı bölgeye uygulamaya başladım.
O minik pütürcükler döküldü.Sivilce ve sivilce izleri olan kırmızı yerler geçmeye başladı..Ama daha çok sivilceli hasarlı yanağıma kullanmadığım için ne olur ne olmaz diyerekten,diğer tafata gösterdiği etkiyi annemin farketmesiyle diğer yanağımada uygulamaya başladım korkarakta olsa...
Çünkü ağır sivilcelerim vardı o tarafta :KK43: Neyse artık bütün yüzümde bu kremi kullanmaya başladım ve mükemmel etki...Yağlı gibi olan bu krem sivilceleri kurutuyorrr hemde iz bırakmadan yok ediyor ..!!!! Şaşırdım hatta inanamadım başka birşeyden midir acaba dedim ..
Ama bu krem dışında başka da birşey kullanmamıştım... Kısacası ben memnun kaldım...! :) :) :)

Yağlı ciltler için işe yaramaz sivilceyi kesinlikle yok etmiyor hatta daha kötü yapıyor kuru ciltler için etkisi nedir bilmiyorum ama sivilce için alacaksanız almayın onun yerine eczaneden akniloks isimli sıvı jel kıvamında ilacı alıp gece uyumadan sivilceli bölgeye sürün sabah soguk su ile yüzünüzü yıkayıp kayısı çekirdeği yağı ile masaj yapın 3-4 günde etkisini fazlasıyla farkedeceksiniz. Daha etkili sonuç isterseniz buna ek olarak karacigerdeki yağı azaltmak için günde 1 doz monodoks alın ( dr. Kontrolünde) toplam maliyet 30-35 tl civarındadır.

bence bimden alma televizyonda reklami cikiyo 29.99 kargoyla 40 tl pahali deil yani dene derim yagli ciltlerde az etkisi oluyomus ama bunyeden bunyeye degisiyo tabi

X