Lekeler, Çiller Bim'de satılan Queen elizabet salyangoz kremini kullanan var mı ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben öyle bişey hissetmedm ama tuz tanesi pütürlk vs:KK53:

canım bende raflarda alttaki olandan aldım yani hiç ellenmemiş olanını diğer göz önündekiler 50 kere açıp bakıyo insanlar hoşlanmadım bu durumdan krem ambalajsız çünkü hatta süren bile olmuş meydandakileri çok kızdım bozuk desem değil yani böle sürerken yumuşak sulu gibi bir krem değil hafif pütürlü bişeyler var sanki umarım bozuk değildir iyice korkdum ellerime anti aging olsun diye sürcem artık napalım

Salyangoz kremini uzun zamandır almak istiyodum zaten, forumda bim de satıldığını duyunca ve menun kalanların yorumlarını okuyunca bgn gittim aldım ilk defa bugün kullandım ama ilk günden memnunum diyebilirim tabi biraz zaman geçsin tekrar yorumumu yazarım. Yüzümdeki kurumuş sivilcelerin kabukları direk elime geldi kremi yüzüme yedirmeye çalışırken bi de güzel nemlendirdi. Bu arada cildim yağlı.

Aynen, en güzel yanı zaten nemlendirirken yağlandırmaması bir de sivilce ve lekelerine çok iyi geliyor. Stok yapan arkadaşa ben de katılıyorum, inşallah Bim'de bu fiyata satışı devam eder...En Büyük TÜRKİYE

bu kremin sitesine bakdınızmı bence bakın sabunları göz kremi ozonlu zeytinyağı kremide var ne hikmetse sadece muğla bim lerde varmış o ürünler bu taraflara hatta tüm türkiyeye neden dağıtılmıyor acaba sabunları almak isderdim burdan inceleyebilirsiniz

Queen Elizabeth | Her Kadın Bir Kraliçedir

Kulllanıyorum ve çok çok memnunum.1.5 aydır her gün sürdüm yüzüme ve boynuma,az sivilce lekeleri vardı tamamen geçirdi,ben de stoklamayı düşünüyordum ama bulamıyorum maalesef.

kızlar bende bu kremi yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullanıyorum ne lekelerimde hiçbir değişiklik yok ama yüzümde bir yumuşaklık var inkar etmemek lazım .ama benim kremde pütür pütür dediğiniz şey yok normal krem yani hiçbişi yok :KK50:

ben 3 gündür kullanıyorum,hayretler içindeyim.burnumun ortasında ve kemer bölümünde güneş lekeleri var,
2 günde hafifledi ama sivilce lekelerimde (4-5 tane var)
bir değişme varsa bile henüz bir şey fark etmedim sürmeye devam ...:KK49:

bu markanın sabunları varmış çokda harikaymış ama muğla bölgesinde var akrabamdan duymuşdum bim e sordum bugün bölgesel üründür eğer tutulursa tüm bimlerde satılır diyince sevindim o bölgede almış gidiyo sabunları demekki iyi geldi çoğu kişiye en çokda inci tozu sabunu ve salyangoz sabununu merak ediyorum bekleyelim bakalım

internet sitesi var ordan araştırmak lazım.bir önceki sayfada linki vardı

sitesinde de herhangi bir uyarı göremedim mail attım umarım geri dönüş yaparlar yoksa boşuna almış olucam.

salyongoz kremini almıştım hiç bir işe yaramadı bendee 9.9 aldım sadece nemlendiriyorr okadar

ama üzerinde anti aging etkili yazıyo o ürünlerde genellikle 25+ veye 30+ gruba giriyo o yüzden sormak istedim:44: ona göre kullanmak lazım

hadi ya bnde gözeneklerim için alıcaktım, 20 yaşındayım tereddüt ettim bi an sen böyle diyince

X