Lekeler, Çiller Bim'de satılan Queen elizabet salyangoz kremini kullanan var mı ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

skocaili

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
351
19
arkadaşlar bim markette bu kremi gördüm 8 li etki yazıyordu bir kaçı renk degişimine,kırışıklıklara,cilltteki lekelere iyi geldiğiydi kullananlardan yorum bekliyorum fiyatıda 9.99 tl filandı....

merhaba,

Ben kullandım, henüz yeni olmasına rağmen çok memnunum, 8 etki olması dikkatimi çekti aslında, çünkü normal salyangoz kremleri tek etkili. Bunu günlük nemlendirici yerine de kullanıyorum, BİM'de görünce atladım hemen resmen:) çünkü fiyatı çok uygun.

cvp verdiğiniz için teşekkür ederim ama benim cildim yaglı oldugu için teredüt ettim çünkü etkilerden biride kuru ciltlere iyi gelmesiydi acaba cilt tipiniz nedir?

Merhaba, rica ederim. Benim cildim karma ve bazı yerlerde lekeler var. Bence yağlı ciltte kullanır, çünkü cildin yağlı olması demek nemli olması demek değildir bildiğim kadarıyla. Yani cildiniz yağlı bile olsa nemlendirmeniz şart. Benim cildim karma, yani alın, burun, çene kısmın yağlı olduğu halde buralarda da kuruma, pullanma olabiliyor. Ayrıca leke sorununa iyi geldiği için tüm ciltler kullanabilir.

arkadaşlar bende bugün aldım bimde çalışıyorum yeni satışa girdi deli gibi satıo fiyatıda çok uygn alıyım dedm ayrıca şunuda unutmayın bimden aldığınız her ürün için geçerli memnun kalmazsanız iade edebilirsiiniz.benim cildimde yağlı tereddüt ettim ama sürdüm bakalım kullandıkça gözlenimlerimi yazarım sizde yazarsanız sevnrm

2 gündür kullanıyorum.Alırken çok tereddütlüydüm.Acaba daha kötü olurmu cildim diye.korkarak kullandım ilk gün.
2 gün oldu yanağımdaki sivilceler baya küçüldü ve kızarıklığı geçti.Sivilce izim vardı,onda bi değişiklik yok ama.Bakalım inş faydası olacak gibi.

ben bugün gördm ama tereddür ettm çok ucuz çünkü. uzun süre kullanan arkadşlar yorum yapablr mi

az önce bi sitede bu kremle ilgili yazı okudum 4 gün sürmüş sonra daha beter sivilce çıkdığını yazmışlar başlığı görünce bi arasdırıyım dedim pişman oldum alıcağım varsada gitti korkudan :KK53:

keşke iyi olsada alırdım uzun süre kullanalar yorum yazarsa iyi olur

merhaba arkadaslar bende ilk geldiği gün almıstım. yüzümün t bölgesi yaglı ama hiç siyah nokta ve sivilcem yok ama önceki sivilcelerimden kalan kahverengi lekelerim vardı. onu kullanmaya basladıgımdan beri sadece o lekelerin üzeri kuruyup pul pul dökülmeye basladı ve alttan gelen cilt gayet beyaz ve sağlıklı görünüyor ben cildimi temizledkten sonra günde bi kez geceleri yatmadan önce sürüyorum bu formdaki bi çok seyi denemiş biri olarak size şunu söylemeliyim bir kişiye faydalı olan digerinde tam tersini yapabiliyo o yüzden hiç bir sey için deneyin diyemem. ama ben memnun kaldm. bitene kadar kullanıcam.. bi sürü uyguladıgım sey var baskadasıda etki yapmış olabilir bilemiyorum. diyecegim şudur ki cildinizi tanıyın zamanla neyin iyi geldiigini cözersiniz zaten en degerli giysinize iyi bakın :)

merhaba arkadaslar bende ilk geldiği gün almıstım. yüzümün t bölgesi yaglı ama hiç siyah nokta ve sivilcem yok ama önceki sivilcelerimden kalan kahverengi lekelerim vardı. onu kullanmaya basladıgımdan beri sadece o lekelerin üzeri kuruyup pul pul dökülmeye basladı ve alttan gelen cilt gayet beyaz ve sağlıklı görünüyor ben cildimi temizledkten sonra günde bi kez geceleri yatmadan önce sürüyorum bu formdaki bi çok seyi denemiş biri olarak size şunu söylemeliyim bir kişiye faydalı olan digerinde tam tersini yapabiliyo o yüzden hiç bir sey için deneyin diyemem. ama ben memnun kaldm. bitene kadar kullanıcam.. bi sürü uyguladıgım sey var baskadasıda etki yapmış olabilir bilemiyorum. diyecegim şudur ki cildinizi tanıyın zamanla neyin iyi geldiigini cözersiniz zaten en degerli giysinize iyi bakın :)

bende de çok sivilce yok ama önceden çıkmış sivilcelerimi oynadığm için izlerim var kahverengi.alsam mı acaba. inş bende de işe yarar

merhaba arkadaşlar ya bahsettiğiniz ürün yağlı ciltleremi iyi geliyor yoksa kuru ciltlere mi benim cildim çok kuru ve çok sivilce cıkıyor izleri kalıyor banim cildime de iyi gelirmi aceba kulanan arkadaşlar beni de bilgiledirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekür ler

bu ürünü kullanalı yaklaşık 2 hafta olacak arkadaşlar sivilce lekelerim gitti diyemem hatta çenemde sivilce çıktı bi kaç tane iltihablandı falan inadına üzerine sürdüm ve nasıl kuruttu yok etti anlatamam.sürünce yüzümde bi parlaklık oluyo yani krem kuruyunca.ve ben forumlarda okumuştum ilk etapta sivilce yaPabilio cildi kusturuyo die ben o etkiyi yaşadım.BENİM CİLDİM YAĞLI BENKİ NİVEA SOFTTAN BİLE SİYAH NOKTA OLUŞAN SÜRDÜĞÜM AN SİVİLCE ÇIKARAN Bİ CİLDİM VARKEN BUNU SADECE LEKELERİ GEÇİRMESE BİLE NEMLENDİRİCİ NİYETİNE KULLANIYORUM NE SİVİLCE NE BAŞKA BİŞE YAPIO NEDE CİLDİMİ YAĞLANDIRIYO BEN ÇOK MEMNUNUM.AMA YUKARIDA ARKADAŞIN 1İ YAZMIŞ HERKESE AYNI ETKİYİ YAPMAYABİLİR DİYE MUHAKKAK HERKESİN CİLDİ FARKLI AMA SORUNLU HASSAS VE YAĞLI 1 CİLDE SAHİBİM HİÇ YAN ETKİSİNİ GÖRMEDİM KIZARIKLIKLARIMI AZALTTI AMA SİVİLCE İZLERİM HALA GEÇMEDİ BU 1.5 2 HAFTALIK İZLENİMİM SADECE

Son düzenleme:
bende aldım bu kremi bu gün sürdüm yüzüme kokusu çok hoş yağlıda değil ki benim cildim yaglıdır bu kremi sürünce öyle çok yağlanmadı.benim çene bölgemde böyle hiç geçmeyen bir renk koyulugu var hamileyken bu leke daha da arttı
aldım bakalım kremi .ama ilk izlenimimi söylemem gerekirse cam kutuda olsaydı çok daha iyi olurdu baktım kutuya plastik alllah alllah dedim almasamıydım .bu kremi her gün sürücem size yazarım sonuçları

X