Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili günlük
Evde oturmak bana yaramıyor düşünmekten delireceğim
En saçma şeyleri bile öylesine düşünüyorum ki artık. Sanırım bunlar çok boş vakitten oluyor.
Yapmak istediklerimi yapamıyorum.
Asker beklemek çok zor. Hep düşünce hep bunalım :KK43:
Hızlı trende açılacak bugün sefer olur mu acaba akşam alıp başımı gitsem.
Burnumun dibine Tayyip gelicek günlük, Allahım kaçıp gitmeliyim. :KK9:
Neyse sonra görüşürüz. :KK3:

günlükk uzun zamandır yazamadım sana..
bugün 3 aydır görmediğim aşkıma kavuşuyorum günlük..
yarın da tanışmamızı yapıyoruz kısmetse :nazar:
temizlik, yemek vs. hepsi hazır bi aşkım eksik :KK17:
günlük dua et benim için gelince yazacağım yine..
ölücem sanki heyecandan :21:

Merhaba günlük ; evde yapayalnız oturuyorum :KK43: pardon o kadar da değil bebeğim karnımda olduğu için sadece yalnızım. Zeynep Hüma'm bana eşlik ediyor. Doğsa artık kollarımda olsa... ♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güle güle Ya Şehri Ramazan.Grecekten cok güzel gecti insallah darısı önümüzdeki ramazan bebegimle esimle ailemle birlikte gecirmeye.bayramdan sonra yeni heyecanlar baslıyor.bu kez ümitliyim günlük hissediyorum :KK19::KK54:

Ah günlük ah.
Buraya bile yazılmıyor bazı şeyler :KK14:
Kafamda bir dünya şey var. Sorular , sorunlar. Geleceğe dair planlar. Hepsi birbiriyle çakışıyor ne yazık ki.
Çok karışığım bugün

BABAM bayram gelldı gelmesın bayram sensız ılk bayram baba ıcım acıyo senınle hergun bayrammış baba bayram bıtene kadar saklnamak ıstıyorum baba senın elını opemıycam mezar tasını öpücam...baba yuregım kalbım tum bedenım paramparca ruhum senınle bırlıkte zaten öldü baba hanı derıdınya evlatlar babalarının gozunde hıc buymez hep kucuk kalır dogruymuş haklıymışşın baba ben sen varken hep küçükmüşüm sen ölünce bırden buyudum ben cunku sen yoksun kızın büyüdü baba .. BABA gözlerıme bakınca neyın var yavrum anlat babana derdın babamm sensızlık agır gelıyo kaldıramıyorum rüyalarımadaa gelmıyorsun artık senszlık anlatması zor işte baba bayram geldi sensız ılk bayram napıcam ben gelmesın bayram yetim kızın sensız nehalde gelde gör BABA.... insan babsız kalınca kımsesız kalıyor baba yapayanlız kalıyor...Küçükken her bayram yeni ayakkabım ve elbisem alınır yatagimin yanina koyardim sen derdın kızım koy karsı koltuga rahat uyu sabah gıyıceksın derdın BABA ogünleri özledım keşke gerıye donebılsek.. kendımı hiç böyle caresiz hıssetmedım BABA BİR AVUÇTOPRAGA BABA DEMEK ZORUMA GIDIYO KABBULLENEMIYORUM ÖLDÜGÜNÜ..INSAN ölmek için yalvarırmı duvalar edermı ben edıyorum baba ben hıc bıseyı bukadar çok ıstemedım başka hıc bısey ıcın bukadar yalvarmadım allah baba ben anne olmak ıcın bıle bukadar cok duva etmedım ölüm gibi istemedım bu dunyada hıc bırseyı dılerımkı allahtan HZ FATMA gibi baba bende senden sonra ilk ölen olurum oda babsına ılk kavuşan olmuştu.. cok ozledım senı acın hergun dahada cogalıyor koca dunya dr gelıyor nefes almak agır gelıyor paramparçayım ...

Ömrünüzün hikayesini yazan Rabbim; Gönlünüzden gecen hayirli dualarinizi alniniza kader diye yazsin...Ramazan Bayraminiz Mübarek Olsun...

Bugün bayram ve biz mesaideyiz günlük.
Olsun.. Canımız sağ olsun.. Sevdiklerimiz hayatta olsun o yeter..
Amcamsız ilk bayramımız...
Nasıl da koyuyor yokluğu....

Alınganım günlük. biliyor.
Ama yine de ben yaptığım zaman kendisinin delidiği hareketleri kendisi çok rahat yapabiliyor....
Başkalarının yanında benimle bir yabancıymışım gibi konuşuyor.
Sonra da......
of günlük of..
Erkek ya işte üste çıkıyor bir de. :KK43:
İlk defa sanırım bir mesajına cevap atmadım.

Hem içimden gelenleri söylemek istiyorum hem de kavga edip küsmemek istiyorum ...

Deliriyorumm yaa

Gunluk cok cok sukur yuce yaradana her gunumuz icin gecen yil bu bayrami cok dua etdim evladimiz olsun diye sukur Rabbime evladimm kucagima gelicek insa'allah cok yakinda Rabbimden dilerim herkese nasib eylesin tum evlat isteyen herkese banada dua edin sagsalim gelsin Ibrahim oglum kucagima insallah gelen yil bu bayram oglum yurusun evimize nese sacsinn insallah anne baba desin disleri ciksin Rabbim sen buyuksun herkese nasib eyle aminnnnnnn. :KK16:

Bu arada gunluk dogurmak oglumu gormek o gunu cok merak ediyorum..biran once dogurmak oglumu gormek koklamak istiyorum az kaldi gunluk ama benim icin vakit gecmiyor sanki bu dunyada herkes dogurdu birtek ben kaldim biran once dogurmak istiyorum insallah ay gunnluk insallah dogurayim sana yazayim oglum kucagimda emisiyoruz diye aminn ay yinne heyacanlandim gordunmu:) :KK16: :KK1: :KK17:

Bir an önce izmire geri dönmek istiyorum
:KK5:
Burada olmak çok zor
Burada olunca eski günler aklıma geliyor
Ona yakın olmaya dayanamıyorum
Çok özledim onu :KK5:

edit: bir an önce italyaya gitsem de kurtulsam şu durumlardan.

Son düzenleme:
En acisi da ne biliyor musun, bir daha asla ama asla o gunlerdeki kadar mutlu olamayacagiz. Bitmeye mahkumuz..

Sevgili günlük,

Foruma sana yazarak başlamak kısmetmiş.
Bazı insanları anlayamıyorum, oysa insanları anlama sorunum yokken.
Ayrıca o nispet yapan vicdansızı mübarek günde binlerce kez daha Allah'a havale ettim.:2:
Ben ne çok ağladım sevgili günlük, ben ne çok ağladım :KK14::KK14::KK14:

Merhaba günlük eski mesajları karıştırırken çıktın karşıma yazmam gerektiğini hissettim... O gelmiş burada aynı şehirdeyiz kafam karmakarışık seviyormuyum alışkanlıkmı özlemmi sinirmi ne bu şimdi... Gelse ne yaparım bilmiyorum ama içimde atmam gereken büyük cümleler var artık tutamadığım.. Sahibinde kalması gereken Belki birgün eski insan belki birgün...

günlük acı sadece aşklamı olur ???
Aşk acısı o kadar basitki daha ne kadar kaldı kaybedecegım kişi ??? Anne baba yegenım baska kim

:KK43::KK43::KK43:ah babam sensizgeçiridgim koskoca 5 yıldır bayraamları sensiz kutluyorum içim yanıyor babam biri bab adeyince küçük kızın seni çok özledi yetim kaldım be abam rüyama bile gelmiyorsun baba ne yaptıkkı artık gelimiyorsun en son seni gördügümde karşımdaydın dag gibi babam

sana sarıldım kokladım içime çektim kokunu babam dedim sarıldık aagladık babam sensizlik artık çok zor geliyor babam kokunu özleidm ban kızım deyişini özledim benle konuşmanı helede aglamanı benle özledim biri baba dese içim acıyor babam neden erken göçtün gittin bizi yetim bıraktın sen gittin herşey degişti babam bu gece rüyama gelsin elini öpsem senin kokunu içime şeksem babam bayramın mubarek olsun desem çok özledim be babammmmmmm:KK43::KK43:evladına seni anlatıyourm en son seni görüdgümde insan aglarmı rüya diyeoysa nasılda canlıydın karşımdabebegi olmuyor olupta ölüyor idye benle çok aglardım dogum ettigimde ne aglamışım babam sende gör düye:KK43::KK43:kızın çok mutlu babam 12 senelik özlemine kavuştuamam hep bri yanım yarım babam ne olur bugün rüyama gir girde seni göreyim evladım seni hiç görmedi:KK14::KK14::KK14:bu saatoldu uyku tutmadı beni sensiz geçen bri bayram daha ne kıskanıyorum allah affetsin babaları olanları kızın yetim kaldı babam:KK43::KK43::KK43::KK43:

Sana sevgili günnoş dediler ya artık gözüm arkada gitmem, sen rahat ol :)
Bu bayramda da tüm farklılıklarımızla birlikte olalım,
hayatı birlikte kutlayalım.
gel bakem yamacıma...

Günlük..
Uzun zamandır sürekli bi isyan hali içindeyim. Herkes mutlu sadece ben mutsuzum gibi. Kimseye söyleyemiyorum ama içimde büyük bi çatışma var. İnancımı bile sorgulamaya başladım. Günlük sence neden Allah bütün mutlulukları bazı insana nasip ederken bana etmiyor ? İnsanların şansı her zaman yaver giderken ben niye böyle umut ışığı bekliyorum ? Hadi şimdi günahkarım tamam ama ben çocukluğumu da yaşayamadım . Dua etmeyi , inanmayı bırakmaktan çok korkuyorum. Son demlerdeyim sanki..

Gunluk....
moralim bozuk..benim tanistigim kisiler teker teker evleniyor.sanki ben aciyorum kismetlerini..hatta 2tanesi tanidigim kizlarla nisanlandilar.nedir benim cilem?ben ne zaman yasiycam bu guzel duygulari??ne zaman sevip,sevilcem?sevdigim adamda nisanlandi..ben hala yalnizim;( allahim ben nezaman nisanlanicam?yakinda olsun nolurrrrr???

X