Cilt Bakımı Ürünleri SOLGAR HYALORUNIC ACİD kullanan arkadaşlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Burda yazılanlardan yola çıkarak bu ilacı bende aldım yaş 35 aynada fotoğraflarımda çizgileri farkediyorum. Kaçınılmaz elbetteki yaşlanacağım asla estetik düşünmem ama bakımı da elden bırakmak istemiyorum. Eczanede 86 tl dediler ama herkes 75 tl ye alıyormuş dedim verdi eczacı. Umarım faydasını görürüm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir gelişme var mı acaba fotoğraf ekleyebilir misiniz mesajınızın üzerinden 3 ay geçmiş merak ettim işe yarıyor mu?

Burda yazılanlardan yola çıkarak bu ilacı bende aldım yaş 35 aynada fotoğraflarımda çizgileri farkediyorum. Kaçınılmaz elbetteki yaşlanacağım asla estetik düşünmem ama bakımı da elden bırakmak istemiyorum. Eczanede 86 tl dediler ama herkes 75 tl ye alıyormuş dedim verdi eczacı. Umarım faydasını görürüm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Kullanalı 2 ay olmuş canım. nasıl memnun kaldın mi.

Evet 2. Kutuyu bitirdim. Eczacı verirken kısa sürede etki bekleme dedi. Gözle görülür bir etki yok.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ilginç. Kullananlar ilk haftalarda olumlu yorumlar yaparken 2 kutu bitmesine rağmen degisiklik yok. Kafam karıştı cidden.

ilginç. Kullananlar ilk haftalarda olumlu yorumlar yaparken 2 kutu bitmesine rağmen degisiklik yok. Kafam karıştı cidden.

Asıl ilk hafta da etki gördüğünü iddia edenlerin durumu ilginç. Daha önce kullanan arkadaşlar da 3. Kutudan sonra etkisini gördüğünü söylemişler. 75 tl verip alıyorum yeri gelir başka şeylerden kısarım çünkü sürekli kullanmayı düşünüyorum. Gözle görülür bir etkisi yok cildimde fakat eklem yerlerimden yürürken falan çıt çıt sesler gelirdi yere eğilmişsem zor kalkardımçok rahatsız olurdum. O ses 2 aydır yok bir rahatlık var üstümde bu ilaçtan olduğunu düşünmemiştim meğer içindeki madde eklem yerlerindeki sıvıyı bollaştırıyormuş. Ben uzun vadede kullanmak istiyorum etkisini göreceğimden de eminim

Asıl ilk hafta da etki gördüğünü iddia edenlerin durumu ilginç. Daha önce kullanan arkadaşlar da 3. Kutudan sonra etkisini gördüğünü söylemişler. 75 tl verip alıyorum yeri gelir başka şeylerden kısarım çünkü sürekli kullanmayı düşünüyorum. Gözle görülür bir etkisi yok cildimde fakat eklem yerlerimden yürürken falan çıt çıt sesler gelirdi yere eğilmişsem zor kalkardımçok rahatsız olurdum. O ses 2 aydır yok bir rahatlık var üstümde bu ilaçtan olduğunu düşünmemiştim meğer içindeki madde eklem yerlerindeki sıvıyı bollaştırıyormuş. Ben uzun vadede kullanmak istiyorum etkisini göreceğimden de eminim

Inşallah faydasını görürsün

Ben de 3 gün oldu başladım.Cildim çok kuru.Kuruyan cilt susuz kalmış toprakk gibidir,Kolajen üretimi zaten bizim yaşlarda azalıyor , HA 'de vücutta git gide yok oluyor.İşte bende bu vitamin ile eksiğimi takviye edicem.
Hyalorunic asit ossellem'in dediği gibi kıkırdakların ana bileşenidir.Vucudun esnek ve güçlülüğüne yardımcı olur.O söylediği sesler bende de vardır,bakalım iyi gelecek mi merak ediyorum ...
Ayrıca arkadasım HA dolgu yaptırdı burun dudak cizgisine.cok fark etti , ısıl ısıl güzel bir hali var cildinin..
Yani HA'nın her formu faydalı :)
Cildi kuru olan herkese de bu vitamini tavsiye ediyorum.

Golden Arizona Hyaluronic acid olan markayı kullandım ve kullanmaya devam ediyorum cildimde baya bir nemlenme oldu yine aynı markanın Krill yağını kullanıyorum hem fiyatı cazip Hemde ürünler kaliteli herhangi bir şikayetim yok
Ürünler Amerikan üretimli direk Amerika'dan geliyormuş ve satıcı firma çok ilgili

cildinize de hyaluronic acid içeren ürünler kullanın hatta saf hyaluronic acid jelleri kullanabilirsiniz serum olarak cddi fayda eder. besin takviyesi olaraksa 6 aydan önce etki göstermez. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kıkırdaklarınızı doldurur ilkin çünkü eklemlerinizn daha çok ihtiyacı vardır yüzünüzden önce.

cildinize de hyaluronic acid içeren ürünler kullanın hatta saf hyaluronic acid jelleri kullanabilirsiniz serum olarak cddi fayda eder. besin takviyesi olaraksa 6 aydan önce etki göstermez. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kıkırdaklarınızı doldurur ilkin çünkü eklemlerinizn daha çok ihtiyacı vardır yüzünüzden önce.
en dogal saf hyaluronic acid serumu hangisi ?

1 ay önce bu tabletlerden aldım. Kullandım. Yarın son tabletim. 30 tane var içinde . Çok pahalı olduğu için bir daha almayı düşünmüyorum. Yazanlar etkisini 2 ya da 3 ay sonra gösteriyor demişler. 1 ay kullandım , bir etkisini görmedim. Bir yan etkisi var mı bilmiyorum ;ama son 2 haftadır hiç uyuyamıyorum. Alacaklar 1 ay kullanıp bırakacaklarsa benim gibi , hiç almasınlar. Paranıza yazık olur.

Ben yaklasık 1 sendir kullanıyorum cildimin daha saglıklı oldıgunu soyleyebılırm bir de dudaklarıma botox yaptırmıstm etkısı gecmıstı ama bu ılacı kullandıkca we su ıctıkce dudaklarmda kalan az miktardaki botox maddesı de etkılenmıs olacakkı hala dolgun duruyor bunun yanında kiehls markasının kil maskesini ve midnight cover serumunu kullanıyorum hepsı bırden cıldımıze parlaklık we gergınlık kazandırdı
Dudağa botoks yapılmazki

Ay 120 tl.olmus vay arkadaş..ben bunu uzun zaman kullandım..cildimde memnum kaldım ..lakin zamanla burnumu büyüdüğünü fark ettim cildim güzelleşti ama burnum neden büyüdü..eski resimlerim ile yeni resimlerimi karsılastirdim..bariz belli idi valla..( sonra estetik oldum buda bana bahane oldu) ilaçtan ciddi manada memnun kaldım iki sene filan kullandım..acaba düzenli kullanan kısılerde böyle bir durum oldu mu paýlasirmisiniz merak ediyorum..sevgilerimle

merhabalar, daha daha kullananlar yokmu bende aldım başladım bir şişe bitti ikinciye geçtim inşaallah iyi sonuç alırım.nolmal hayatta içeriğideki asiti alamıyoruz tabiki dışardanda destekli olmalı..özellikle eklem bölgelere faydalıymış dizlerde gelen sesler çakur çukur gibi ses duyarız o bölgeye çok sıvı gerekiyormuş anlıcamız bu ürün çok çok faydalıymış...

merhabalar bu ürünü kullanan eski arkadaşlarımız neredeler ? kimse 6 şişe bittikten sonra sonuç ne oldu yazanda olmadı...

Meraba ben cevap vereyim boşuna kullanmayın etkisi kalıcı değil fayda etmedi için 2 kutu kullanmak gerekiyor. Cidden verdiğin parayı haketmiyor. Resveretol var adını tam yaşamamış olAbilirşm . Avrupa da dünyada güzellik için o kullanılıyor. Hatta dermatologlar bile onu tavsiye ediyorlar .

bu ürün tip 2 kolajen içeriyor.Eklemler için tip 2 kolajen.ben de kullanmıştım 1 ay cildim için almıştım yanlışlıkla (!) eklemlerime çok faydalı oldu...kayganlaştıgını hissediyordum eklem aralarımın ses geliyordu çünkü kemiklerimden bayaa sıvıyla doluyor yani...

X