Cilt Bakımı Ürünleri SOLGAR HYALORUNIC ACİD kullanan arkadaşlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gluten044

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2011
31
0
Merhaba..
Ben bu ürünü yeni aldım.Solgar ın internet sitesinden aldığım bilgiye göre Cildin bütünlüğü, kırışıklık derinliğinin azaltılması, esnekliğinin sağlanması ve nem dengesi için Hyaluronic Acid adlı takviye, günde 1 tablet, yemek sonrası, 3 aylık kürler halinde (3 ay kullanım 1 hafta ara, sonra tekrar kullanım) kullanımı önerilir. Bu ürün 2010 yılının güzellik ürünü seçilmiş ve Özge Ulusoy da düzenli kullanıyormuş.Aranızda kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ?

Merhaba..
Ben bu ürünü yeni aldım.Solgar ın internet sitesinden aldığım bilgiye göre Cildin bütünlüğü, kırışıklık derinliğinin azaltılması, esnekliğinin sağlanması ve nem dengesi için Hyaluronic Acid adlı takviye, günde 1 tablet, yemek sonrası, 3 aylık kürler halinde (3 ay kullanım 1 hafta ara, sonra tekrar kullanım) kullanımı önerilir. Bu ürün 2010 yılının güzellik ürünü seçilmiş ve Özge Ulusoy da düzenli kullanıyormuş.Aranızda kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ?

ben kullanıyorum evet çok fark ediyor

ben kullanmıyorum ama annem kullanıyor yalnız solgarın değil gnc'nin tabletlerini aralıklı olarak son 3 yıldır kullandı. kürler halinde kullanılmasını önermişlerdi.en son gittiğimizde ben de almak istedim ancak benim için henüz erken olduğunu söyledi satıcı bayan.. sizler kaç yaşındasınız? ben yavaştan başlasam iyi olur diye düşünmüştüm ancak gerek yok denilince birden yüklenmek de istemedim. bu arada yaşım 25.

ben kullanmıyorum ama annem kullanıyor yalnız solgarın değil gnc'nin tabletlerini aralıklı olarak son 3 yıldır kullandı. kürler halinde kullanılmasını önermişlerdi.en son gittiğimizde ben de almak istedim ancak benim için henüz erken olduğunu söyledi satıcı bayan.. sizler kaç yaşındasınız? ben yavaştan başlasam iyi olur diye düşünmüştüm ancak gerek yok denilince birden yüklenmek de istemedim. bu arada yaşım 25.

Senin yaşın çok genç gerek yok bence.Ancak benim yeğenim 26 yaşında iken solgarın Q-10 diye bir ilacı var onu kullandı.O daha farklı sanırım içeriğini bilmiyorum.Bence 30 u geç ondan sonra başla.Sadece uykuna ve belenmene dikkat et bence

ben bu ürünü 2 hafta kadar kullandım. cildi gerçekten nemlendiriyor. ama benim cildim zaten karma olduğu için bıraktım ve devamını kullanmadım. yaşın 28. ilerleyen senelerde kış donemlerinde kullanabilirim belki. şu an sadece solgar ester c kullanıyorum vitamin takviyesi olarak.

Senin yaşın çok genç gerek yok bence.Ancak benim yeğenim 26 yaşında iken solgarın Q-10 diye bir ilacı var onu kullandı.O daha farklı sanırım içeriğini bilmiyorum.Bence 30 u geç ondan sonra başla.Sadece uykuna ve belenmene dikkat et bence

Q10 koenzim q10 diye geçiyor sanırım. O da antioksidan diye biliyorum. Görevli bayan pycnogenol adında bir ürün verdi. Bir kutu bitir sonra başka bir şeyle devam edersin istersen dedi. Ben de düzenli olmasa da arada böyle takviye alırım diye planlıyorum ama dediğiniz gibi 30dan sonra düzenli olarak devam ederim. Teşekkür ederim ilginize:)

Merhaba..

bunu çagla şikel kullanıyor yanında da argan yagı sürüyor sanırımm ne kadara aldınn peki o kaç yaşındasın yani yaş sınırları var mı

Son düzenleme:
kızlar yeni fark ettim hyalorunic acid değil de alpha lipolic acid tableti içiyormuş.. Yanıltmak istemem sizleri :KK17: hyalorunic acidi gncde tablet alırken serum seklinde önermişlerdi onunla karıştırdım sanırım.. Ama AHA tableti için yazdıklarım baki :) sizin dediğiniz ürüne de bakıcam,gncde görememiştim nedense solgarın ürünlerine hiç bakmadım bu tarz antioksidan olarak başka öneriniz var mı?

bunu çagla şikel kullanıyor yanında da argan yagı sürüyor sanırımm ne kadara aldınn peki o kaç yaşındasın yani yaş sınırları var mı

ben 37 yaşındayım 30 yaşından sonra kullanılmalıymış.Ben bir kutu bitirdim.Cildim çok kuru ama bu ürünü kullandıktan sonra cildimin nem dengesi daha da arttı.Zaten ürünün bir özelliği cildi nemlendirmek.fiyatı 79 lira.Ama cerrahoğlu eczanesin de 64 tl.

ben 37 yaşındayım 30 yaşından sonra kullanılmalıymış.Ben bir kutu bitirdim.Cildim çok kuru ama bu ürünü kullandıktan sonra cildimin nem dengesi daha da arttı.Zaten ürünün bir özelliği cildi nemlendirmek.fiyatı 79 lira.Ama cerrahoğlu eczanesin de 64 tl.

ben daha 30 yaşına girmedim ama özge ulusoy şuan 29 yaşında hem kullandıgı söyleniyor anlamış degilimm git gide cildim kötüleşiyor kullanmak istiyorumm :KK43:(
http://www.kadinlarkulubu.com/olgun...cten-gelen-guzellik-yeni-cilt-tabletleri.html bu konuya bakabilir misiniz kullansam mı kullanmasammm

ben daha 30 yaşına girmedim ama özge ulusoy şuan 29 yaşında hem kullandıgı söyleniyor anlamış degilimm git gide cildim kötüleşiyor kullanmak istiyorumm :KK43:(
http://www.kadinlarkulubu.com/olgun...cten-gelen-guzellik-yeni-cilt-tabletleri.html bu konuya bakabilir misiniz kullansam mı kullanmasammm

bence 29 yaşındada kullanabilirsin.Cilt 30 yaşından sonra yavaş yavaş yaşlanmaya başlıyor.Ben bu ürünü çok araştırdım bundan sonra bu ürünü kullanacağım elimden geldiği kadar.Araştırmalarıma göre Çağla Şikel, Özge ULusoy, Demet akalın seren serengil bu ürünü kullanıyormuş.Birde bu ürünü kullanan bol su içmeliymiş..Fiyatı 79 TL.Birde Solgarın Formul SNH diye bi ürünü var O da saç tırnak ve cilt için o da çok iyi bi ürün onda yaş sınırı yok.Hem fiyatı da 32 TL..

bence 29 yaşındada kullanabilirsin.Cilt 30 yaşından sonra yavaş yavaş yaşlanmaya başlıyor.Ben bu ürünü çok araştırdım bundan sonra bu ürünü kullanacağım elimden geldiği kadar.Araştırmalarıma göre Çağla Şikel, Özge ULusoy, Demet akalın seren serengil bu ürünü kullanıyormuş.Birde bu ürünü kullanan bol su içmeliymiş..Fiyatı 79 TL.Birde Solgarın Formul SNH diye bi ürünü var O da saç tırnak ve cilt için o da çok iyi bi ürün onda yaş sınırı yok.Hem fiyatı da 32 TL..

ayy çok tsşkkr ederimmm solgarın formul SNH ürünü çok iyiyse alırımmm 29 yaşıma kdar o ürünü kullanayım ozaman

Solgar Vegetal Silica (Sağlıklı Deri, Saç Ve Tırnaklar) bu ürüne baktım ama formlu snh formal dan farklıymış acaba hangisi iyi :SSS

İçindekiler
Her bitkisel kapsülde
At kuyruğu ekstresi (8:1) 23 mg
Ham At kuyruğu tozu 337 mg

Solgar Vegetal Silica (Sağlıklı Deri, Saç Ve Tırnaklar) bu ürüne baktım ama formlu snh formal dan farklıymış acaba hangisi iyi :SSS

İçindekiler
Her bitkisel kapsülde
At kuyruğu ekstresi (8:1) 23 mg
Ham At kuyruğu tozu 337 mg

bi bakar mısınız rica etsem

kızlar bende solgarın alfa lipoik asitini aldım bir haftadır kullanıyorum henüz bir değişiklik yok 50 tablet var içinde bunu bitirdikten sonra yine solgarın siprulina hapını kullanmak istiyorum kullananlar burda yorumlarını paylaşırsa sevinirim

solgarın formul SNH ürünü bitirdim bi kutu saçlarım hızlı uzadı çok mutluyummmm

Son düzenleme:
SOLGAR'ın HYALORUNIC ACİD ürününü bende çok merak ediyorum
bu arada ben cilt için bir süre solgar nutri nano kullandım
içerisinde hem CoQ10 hem de Alpha Lipoic Acid var
gerçekten etki ediyor ancak kullanımında istikrar lazım
zira bayağı pahalı bir ürün

Ben bundan 3 şişe bitirdim. 240 lira tuttu. He bi faydasını gördüm mü... ilk 2 şişeyi çok düzenli kullandım, hiç atlamadan. Ve o zaman görenler senin cildin ışıl ışıl parlıyor, her ne yapıyosan ondan yapmaya devam et falan diyorlardı. 3. şişeyi düzensiz kullandım. şimdi bir etkisi kaldı mı sanmıyorum!! ya belki 5 6 ay çok düzenli kullanmak lazım. oda yaklaşık 80*6= 500 lira eder. belki o zaman ciddi ciddi etkisi görülür.

Evet işe yarıyor ama kalıcı bir etki değil bence.

X