Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lavanta suyu tonik olarak kullananlar?

1. Konu Sahibi : Keira1 #1
    Giriş tarihi
    May 2008

Lavanta suyu tonik olarak kullananlar?

Ben saf gül suyunu cok kez denedim ama cildime iyi gelmiyor. Lavanta suyu denesem mi? Tnik kullanmak istiyorum cünkü, ama saf olsun istiyorum...

2. Konu Sahibi : Keira1 #2
    Lavanta suyu hiç denemedim canım.O böyle gül suyu gibi mi yoksa yağı mı? Gül suyunu ben fondotenimi temizledikten sonra sürüyorum.Yüzüm sivilceli çünkü fondoten kullanmak zorundayım arada

3. Konu Sahibi : Keira1 #3

cilt tipiniz ne

merhaba lavanta yaglı ciltler için ideal bi üründür eger cildiniz yaglı ise kullanabilirsiniz.....

4. Konu Sahibi : Keira1 #4
    Giriş tarihi
    May 2008
    zehracim gül suyu gibi ama lavanta ciceklerinden.

gül suyu benim cildimi kurutuyor ve kizartiyo o yüzden alternatif ariyorum.

skocaili - sen kullandin mi hic?

cildim pekde yagli sayilmaz.. karma, yanaklar ve alin kuru.
    Düzenleyen: Keira1 Düzenleme Tarihi : 04-01-2012 Düzenleme Saati :13:31

5. Konu Sahibi : Keira1 #5
    Gül suyu siyah nokta yapıyor bende denedim.Lavanta suyunuda denedim cilde değişik güzel bir ışıltı veriyor

6. Konu Sahibi : Keira1 #6
    Giriş tarihi
    May 2008
    aa bir kullanan buldum.. hala memnunmusun?

7. Konu Sahibi : Keira1 #7
    Lavanta suyu ayrıca yumuşaklık da veriyor. Lavanta suyunu pamuk ile yüzüme sürüyorum ben. O kuruduğu zaman yüzümdeki yumuşaklığı hissedebiliyorum. Hissedilir şekilde yumuşatıyor cildini.
    Ayrıca lekeleri de hafifletiyor.
    Düzenleyen: Melekxx Düzenleme Tarihi : 04-01-2012 Düzenleme Saati :13:35

8. Konu Sahibi : Keira1 #8
    Evet çok memnunum gece yatmadan önce cildimi temizleyip uyguluyırum birde ben 15 günlük lavanta kürünü yaptım cildimde güzel bir duruluk oluştu tavsiye ederim

9. Konu Sahibi : Keira1 #9
    Ayrıca yüzdeki lekeleride hafifletiyor. Ben lavanta suyunu lavanta kürünü okuyunca denedim. Kürü bıraktım ama suyunu da yinede uyguluyorum.

10. Konu Sahibi : Keira1 #10
    Alıntı Melekxx kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ayrıca yüzdeki lekeleride hafifletiyor. Ben lavanta suyunu lavanta kürünü okuyunca denedim. Kürü bıraktım ama suyunu da yinede uyguluyorum.
    Aynen bende öyle kürü içiyordum dibinde kalanınıda dedim yüzüme sürim öyle keşfettim bende

Sayfa: 1/3 123 SonSon