Cilt Bakımı Ürünleri Lavanta suyu tonik olarak kullananlar?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Keira1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
42
0
43
Ben saf gül suyunu cok kez denedim ama cildime iyi gelmiyor. Lavanta suyu denesem mi? Tnik kullanmak istiyorum cünkü, ama saf olsun istiyorum...

Lavanta suyu hiç denemedim canım.O böyle gül suyu gibi mi yoksa yağı mı? Gül suyunu ben fondotenimi temizledikten sonra sürüyorum.Yüzüm sivilceli çünkü fondoten kullanmak zorundayım arada :KK43:

merhaba lavanta yaglı ciltler için ideal bi üründür eger cildiniz yaglı ise kullanabilirsiniz.....

zehracim gül suyu gibi ama lavanta ciceklerinden.

gül suyu benim cildimi kurutuyor ve kizartiyo o yüzden alternatif ariyorum. :KK50:

skocaili - sen kullandin mi hic?

cildim pekde yagli sayilmaz.. karma, yanaklar ve alin kuru.

Son düzenleme:
Gül suyu siyah nokta yapıyor bende denedim.Lavanta suyunuda denedim cilde değişik güzel bir ışıltı veriyor

aa bir kullanan buldum.. :KK3: hala memnunmusun?

Lavanta suyu ayrıca yumuşaklık da veriyor. Lavanta suyunu pamuk ile yüzüme sürüyorum ben. O kuruduğu zaman yüzümdeki yumuşaklığı hissedebiliyorum. Hissedilir şekilde yumuşatıyor cildini.
Ayrıca lekeleri de hafifletiyor.

Son düzenleme:
Evet çok memnunum gece yatmadan önce cildimi temizleyip uyguluyırum :21: birde ben 15 günlük lavanta kürünü yaptım cildimde güzel bir duruluk oluştu tavsiye ederim:KK76:

Ayrıca yüzdeki lekeleride hafifletiyor. Ben lavanta suyunu lavanta kürünü okuyunca denedim. Kürü bıraktım ama suyunu da yinede uyguluyorum.

Ayrıca yüzdeki lekeleride hafifletiyor. Ben lavanta suyunu lavanta kürünü okuyunca denedim. Kürü bıraktım ama suyunu da yinede uyguluyorum.

Aynen bende öyle kürü içiyordum dibinde kalanınıda dedim yüzüme sürim öyle keşfettim bende :KK9:

Tskler. kizlar. Ben ha gül suyu ha lavanta suyu pekde fark etmez dedim icimden, ama fark var demek ki. o zaman ismarlicam. malesef almanyada aktar yok, ismarlamam gerekiyor, o yüzden bi kizlara sorim dedim, onlar kesin test etmisdirler. :)

Bizim uzaktan bi akrabamız güzellik uzmanı ben gül suyu kullanırken bi ara sordum ona yüzümüde gösterdim baya siyah nokta dolmuştu sakın gül suyu daha kullanma dedi cildi baya kötü yapıyormuş ki normalde bende ne sivilce olur ne siyah nokta ama gül suyu yaptı işte. Lavanta suyu arkadaşında dediği gibi lekeleri hafifletiyor cilde duruluk kazandırıyor hemen temin et derim:KK12:

Son düzenleme:
sizde destile edilmis (hazir) lavanta suyu kullaniyorsunuz dimi? yani kendiniz kaynatmiyorsunuz?

Ben kendim hazırlıyorum. Kaynamış kullanacağım kadar suya 1 tutam lavanta atıyorum 10 dk demleniyor o sıcaklıkla ağzı kapalı.Yalnız hergün yenisini hazırlıyorum taze kullanıyorum beklemişi kullanmamalısın nette lavanta kürünü araştırdığımdada öyle yazıyordu hergün tazesi olmalıymış

merhaba ben lavantanın sampuanını kullanıyorum ve cok memnunum yaglı saclar ıcın ıyı gelıyor arada onunla cıldımıde yıkıyorum super kulanabılırsın cnmmmm :KK76::KK76::KK76::KK76:

Hangi şampuan bu? Saçı yumuşatıyormu etkilerini biraz yazabilirmisin canım:26:

Ben hazirini deniyim yinede. hergün hazirlamam, kendimi biliyorum. :26:
ama lavanta kürünüde denicem.. googelledim, sakinlestiriyormus birde rahat uyuyormussun. :-)

Tskler Ecrin, hangi sampuan? :-)

Son düzenleme:
Vize dönemimde uyku düzenim bozulduğunda uygulamıştım ben bu kürü uykumu düzene sokmuştu melekler gibi uyuyorsunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hangi şampuan bu? Saçı yumuşatıyormu etkilerini biraz yazabilirmisin canım:26:

canım aktardan alıyorum lavanta dıye 1 kutu bıtırdım 2. kutuya gectım benım sacım asırı yaglı oldugu ıcın ben zaten krem kullanmıyordum hep sac analızı yapım bırsuru para verip şampuanalr aldım sonra lavantanın bu ozlelıgını duydum ve aktardan 10 tl ye aldım 1 kutusu yaklasık 2 ay gıbı gıdıyor oyle yagı temızlıyor yumusatıcıya gerek yok mıs gıbı kokuyor dustansonra mısafırım gelırse evde ne kokuyor bu parfumden bende ısıtıyorum dıyor bana :KK1::KK1: yaglanmayı cozdu bende en azından 1 kutuya yenı baslamıstım 6-7. yıkamada sac analızı yaptırdım ve yaglanama azıldı dedıler tavsıye edrım cnm aktarda var baska sampuanlarda var sordum adama dedım bıraz kepek yaptı ve cok kasındı dıye degısıtırımmı dedım gecıstı yapar dedı oyle 2. kutuyuda aldım bunalrda krem olamdıgı ıcın hangısı olursa olsun bıtkılerden sacınızı duzenler dedı :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım aktardan alıyorum lavanta dıye 1 kutu bıtırdım 2. kutuya gectım benım sacım asırı yaglı oldugu ıcın ben zaten krem kullanmıyordum hep sac analızı yapım bırsuru para verip şampuanalr aldım sonra lavantanın bu ozlelıgını duydum ve aktardan 10 tl ye aldım 1 kutusu yaklasık 2 ay gıbı gıdıyor oyle yagı temızlıyor yumusatıcıya gerek yok mıs gıbı kokuyor dustansonra mısafırım gelırse evde ne kokuyor bu parfumden bende ısıtıyorum dıyor bana :KK1::KK1: yaglanmayı cozdu bende en azından 1 kutuya yenı baslamıstım 6-7. yıkamada sac analızı yaptırdım ve yaglanama azıldı dedıler tavsıye edrım cnm aktarda var baska sampuanlarda var sordum adama dedım bıraz kepek yaptı ve cok kasındı dıye degısıtırımmı dedım gecıstı yapar dedı oyle 2. kutuyuda aldım bunalrda krem olamdıgı ıcın hangısı olursa olsun bıtkılerden sacınızı duzenler dedı :nazar::nazar::nazar::nazar:

ççok tşk ederim canım bende bi denim lavantaya bayılıyorum çünkü:KK16::KK16::KK16:

X