Kim Milyoner Olmak İster Atv

neslee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
78
0
37
Mrb arkadaşlar mükalata katılacağım dana önceden katılan varsa nasıl oluyor bilgi verebilir mi? teşk.

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün 2de gidiyorum. gelişmeleri buradan yazacağım. çağırılan olursa mülakata, bilgi amaçlı :)

Selam neslee ;

Ben de bugün mülakata katıldım. Senin nasıl geçti ? Umutlu musun ? Haberleşelim buradan

mülakat çok kısaydı . bana göre iyiydi ama...

yapılan sınavda düşüktü umutsuzum oyüzden..

ama kadın tek sınava bakılmıyo birsürü kriter var dedi.

zaten öyle olması saçma olurdu herkes cep tel den internetten bakıp bakıp yaptı soruları.

senin nasıldı ?

Soruların çok zor olduğunu düşünüyorum. Evet herkes cep telden baktı. Ben bakmadım. Kendi bilgimle yapabildiğim kadar yapmaya çalıştım. Eğer tek kriter sınavsa hiç adil değil. Cep telinden bakanlar başarılı, kendi yapanlar başarısız sayılacak. Benim mülakat fena geçmedi. Ama henüz arayan soran yok :) Sana kaç gün içinde döneriz dediler ? Özel mesaj atma hakkım olmadığından mesaj atamadım. Senin varsa mesaj at bana.. Umarım ikimizi de çağırırlar :)

malesef benmde yok özel mesaj hakkım :KK43: umarım ararlar ikimizi de

aynen sınav benimde iyi değildi.

sana mülakatta ne sordular. bende form üzerinden gitti kadın.

ailenlemi yaşıyosun , ne iş yapıyolar, sen ne yapıyosun, parayla ne yapcaksın gibi sorular sordu

sonra süreçten bahsetti. ama ne kadar süre sonra dönceklerini söylemedi ya da ben hatırlayamıyorum

çıkanlar genelde 1-2 hafta içinde dediler.

olumlu olursa bir mülakat daha olacakmış o da olumlu olursa provalar falan filan..

uzun bi süreçmiş. 2.si olumlu olsa bile yarışamama ihtimali de varmış

karışık anlattı biraz :S

kısmet diyorumm..

Benim de form üzerinden gitti. Nerede çalıştığımı, parayla ne yapacağımı sordu. Bir de benim sağlık problemim var. Parayı tedavi masrafım için kullanacağımı söyledim. Onun üzerine biraz konuştuk. Olumlu olursa 1 hafta 10 gün içerisinde dönüleceğini,ikinci mülakat yapılacağını, dönmezlerse olumsuz olduğunu anlamamı söyledi. Çok kısa sürdü mülakat. Ama bana sanki olumlu olsaydı bugün yarın ararlardı gibi geliyor. Aramadıkları için ümidim azaldı. Bilemedim :) Yarışmaya katılan biri varsa belki bize bilgi verir... Hayırlısı olsun canım. Herşey kısmet. Mülakata çağrılmak da kötü. İnsan ümitleniyor :KK43: Gözüm telefonda bakıp duruyorum :)

bende ümitsizim . bir de herşey 2 mülakat da olumlu olsa bile girememe ihtimalini duyunca iyice kestim ümidi

dediğin doğru ararlardı olumlu olsa. ama ben 1 hafta veriyorum. çarşambaya kadar aramazlarsa beklemicem :)

bende öğrenciyim, zonguldaklıyım (kadın da zonguldaklıymış:) ) belki ondan bir attım olur dedim :p tabi işin şakası bu :))

Öğrenciymişsin.. Ooo çok güzel... :KK9: Çok isterim katılmanı. İhtiyacı olan birileri yarıştığında çok seviniyorum.:KK16: Bence ihtiyacı olan kişilere öncelik vermeleri lazım. Aramadıkları için ümitsizliğe kapılmamın sebebi milyonerin facebook sayfasında 2. mülakata çağrılanların ertesi gün davet edildiklerini okumam oldu. Birkaç kişi o gün arandım. Ertesi gün 2. mülakata gittim demiş. Ama belli olmaz tabii ki.. Belki de sistem değişmiştir. Bir hafta için katılanları haftasonu değerlendirip ; öbür hafta arıyor olabilirler. Bir de günde 90 kişinin mülakata alındığını duyunca iyice şaşırdım. :KK53: Artık nasip diyelim canım. Gelişmeleri yazalım birbirimize :)

evet öğrenciyim. yüksek lisans yapıyorum. lisanstan snra 2 yıl çalıştım sonra işten ayrıldım falan filan.. şimdi devam

ooo ertesi gün dönüyolarsa bizimki olumsuzdur büyük ihtimalle :KK43:

ama bir umut işte :) ararlarsa hemen yazcam burdan. kaçtaydı görüşmen senin o gün ?

Canım Facebook Milyoner sayfasına biri şunu yazmış :

"merhabalar ben mülakata çağırıldım ,test ve 2 dakikalık ssözlü sınav oldum 3 hafta içinde olmulu sonuç olursa dönücez dendi orda tanıştığım arkadaşlara sordum bir tanesine 2 saat sonra dönülmüş.yarışmacı arkadaslara da 1 saat sonra filan dönülmüş genelde elendim mi???? nietzche der ki: ümit iacıların en kötüsüdür.çünkü işkenceyi uzatır.lütfen elendim ise 3 hafta umutlandırmayın! testin çoğunu yanlşıs yapmıstım zaten 12 yanlıs mı 13 mu ne vardı..sonuçta mülakattan sonra telefonla döndüğünüz kişilerde doğru sayısı çok olanların bazılarıyla konuştum telefonla arkadaşlarına mesaj atmışlar ve kopya çekmişler!! eğer doğru sayısı fazla olanlara dönülüyorsa, kopya çekenlere dönülüyor demektir kendi hakkıyla yapıp az doğru yapanlara dönülmüyorsa bu sizce ne kadar etiktir???

işte bunu okuyunca ümidim bitti sayılır :) Ben çarşamba günü 13.30'da girdim yazılı sınava.

o zaman elenmişizdir gibi geldi bana . umudu kestim ben

en iyisi öyle birşey yokmuş gibi davranmak tabi yapabilirsek :)

Hayırlısı olsun canım. Sorular zor olduğundan bence kopya çekmeyen biri en fazla 15-20 net yapabilir. Çünkü sorular 60.000-125.000 ayarındaydı.Orada yarışanları getirsen jokersiz o soruları yapamazlar. Aslında yarışma ekibi de bunu biliyordur. Ve tek kriter sınav değildir. Ben şunu düşünüp rahatlıyorum. Oraya gidip basit bir sorudan dolayı 1000 TL alıp ayrılmaktansa böylesi daha iyi :) Ama yine de 1 hafta bekleyelim derim :) Belki aradıklarını beğenmeyip ikinci seçeneklere geçerler... Ben sana derslerinde başarılar diliyorum. Haberleşiriz yine...

hayırlısı olsun evet . teşekkür ederimm bir gelişme olursa yazarız .

başkaları için de bilgi olmuş olur hem :)

Bızde arkadasımla ınternetten basvurduk ama bıze donen de olmadı :)
sız yıne mulakata katılmıssınız arkadaşlar :KK9:

evet katıldık ama pek birşey ifade etmiyo bana yine de :) kısmet bence..

ama sizi de çağırırlar inşallah :nazar:

Mülakata çağrılan bin pişman çağrılmayan bir pişman :KK1: Biz çağrıldık ama maalesef pek umutlu değiliz. Ne yapalım. Herşey nasip.. İnşallah sizi de çağırırlar ve siz tüm aşamaları geçersiniz... :KK9:

Merhaaba bayanlar :) Ben de başvuruda bulundum yalnız ne arayan ne soran var yahu :)

Selam giza ;

Ben temmuzda başvurmuştum. Aralıkta aradılar. Süre belli olmaz arayabilirler. Ancak aramaları ile iş bitmiyor. Birinci mülakat , onu geçersen ikinci mülakat vs vs. Uzun bir süreç yani... Şansın bol olsun.. :nazar:

bana da 1,5ayda döndüler . süre belli olmuyor. sonuçtan umudum yok ama merak da etmiyorum değil yanii :)

X