Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Mecitefendi sarımsak şampuanı hakkında saç dökülmesine çözüm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kesinlikle öyle, ömür boyu bi daha sls ve sodyum içeren şampuan kullanmayı düşünmüyorum...Mümkün olduğu kadar çevremdeki insanlarada bu maddelerin zararlarını anlatmaya çalışıyorum çünkü bu maddelerin bize olan zararlarının haricinde ekolojiye de büyük zararları var bu yüzden herkes bu konuda bilinçlenip üzerine düşeni yapmalı...

valla süpermişş, hemen başlıkta bahsettiğiniz şampuanlardan denicem. hoş bundan çok da memnundum ama :KK1:

valla süpermişş, hemen başlıkta bahsettiğiniz şampuanlardan denicem. hoş bundan çok da memnundum ama :KK1:

Memnunsan sana mudahale etmiş gibi olmayayım ama tatlım, bu ara Nude'dan da çok şikayet var ben bile değiştirdim mesela... Neys eo başlıktan kendine göre bir şeyler seçersin artık :)

sarmısağın saçlara iyi geldiğini duymuştum. hatta saçkıran tedavisinde bile kullanılıyormuş. faydalı olabilir. denemek lazım.

ben bu markanın sarmısak şampuanı ve saç bakım yağını 1 yıldır kulanıyorum 2 haftada dökülmem azaldı 2 aydada yeni saçlar çıkmaya başladı ben çok memnum acaba sahtesi felanmı var ürünün

ben varım.bana çok iyi geldi eczaneden aldığım şampuanlar daha çok döktü
Fakat mecitefendi sarımsaklının içine çam terebentin koydum tavsiye ederm:nazar::

bende bu şampuanı kullanmıştım ilk şişede biraz normale döndü gibi oldu ama 2. şişede dökülmemi hiç azaltmadı şu an da otacı kullanıyorum malesef onunda hiç bir faydası yok :KK43:

Hanımlar, bu şampuan hakkında yorumlarınız çok etkileyici fakat kimse saç tipini yazmamış. Mesela ben mecitefendi'nin zeytin şampuanını kullanmıştım çok yağlandırmıştı haliyle kullanmayı bıraktım. Saç tipim: ince telli, 2 günden önce yağlanmaz (normal oluyor sanırım) Acaba bu şampuan iyi gelir mi bilemiyorum?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konu baya bi geçmiş ama bence son derece iyi bir şampuan. Tamam içinde kimyasal olabilir ama kullandıgımız her şeyin içinde var bunu kimse inkar edemez. Ayrıca o saçı çok dökülen arkadaş sorun şampuandan degil de senden kaynaklanıyor olmasın ? İçinde birçok bitki var alerjin olabilir yani bide böyle düşün. Her şey herkese iyi gelicek diye bişi yok

Sampuanı 2.kullanısım yani suan elimi her attıgımda rahat 5 tel saç dökülüyor,zaten tararken faciaydı :/ canım cok sıkıldı,acaba sacım sampuana mı alısıyor nedir durum,boyle gıderse bı haftada kel kalırım :KK43:(((((((((((((((

Merhaba arkadaşlar bende bu şampuanın kullancısı olarak yorum yazmak istedim... 2. kulanımdan sınra gerçekten gözle görülür bir faydasını gördüm saçlarım kemotrepi gören hastaların saçları gibi akıyordu hem banyoda hem tararken artık ağlayacak vaziyete geliyordum. Aktar direk bunu önerdi memnun kalmazsam iade ederim dedi tabi dediler ama ne mümkün gidip 2 şişe daha alacağım saçlarım gürleşiyor akma dökülme çok azaldı gözle görülür fark var kesinlikle tavsiye ediyorum

Arkadaşlar merhaba,
Saçlarımın dökülmesinden ve çok az kalmasından şikayetçiydim. topak topak dökülüyordu. AKtardan tesadüfen bu şampuanı aldım denemenizi tavsiye ederim. saçlarımın dökülmesini tamamen durdurdu. Ayrıca gürleşmesine faydalı.
ay basta bi umut doldum sonra yazilanlari okudum :KK43:(
sen hala kullaniyomusun canım tavsiye eder misin

Bsa natural'in sarmsak şampuanı da fena değil

Son düzenleyen: Moderatör:
X