Saç Bakım Ürünleri Argan Yağı

ben de bir markanin sac urununu kullanıyorum memnunum ancak yuz icin arayisim suruyor. internette satılanlara guvenemiyorum nedense.

konu sahibesi arkadaşım parasını göndersek bize de alsan nasıl olur Kılıçbalığı sağolsun keratinlerimizi tedarik ediyo senden de argan yağı için ricacı olsak?

merhaba kızlar
m...fose marka olan ürün %100 argan yağı değilmiş firmaya sordurdum

başka marka alıyorsanız temin eden arkadaş kim? ben de almak istiyorum
keratin dediğiniz nasıl birşey? kaça satılıyor evde kendim uygulayabilir miyim? ondan da almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ben dün mail atmak için doa nın sitesine girdim de, orada da vardı argan yağı. Özellikle sormadım ama başka karışım yoktur diye düşünüyorum doanın kinde.
Ben de silikonsuz olanından istediğim için deneme şansım olursa bu markayla ilgili yazarım

Bir de cocoa butter, hint yağı vs. da gördüm. Belki farketmişsinizdir aktardan aldıklarımızın bazıları doğal değil. Birkaç sebepten dolayı (Van daki öğrencilerime yardım vs.)bu firmaya güven duydum, yani sadece kar amacı gütmediklerini farkettim, o yüzden diğer yağ ihtiyaçlarımı da oradan temin edip yine buraya yazarım sonuçlarımı

Kızlar, adı geçen M*** markanın ürünü %100 argan yağı değil yalnız, bu ürün argan yağlı içinde muhtemelen %2 argan yağı var piyasadaki bir çok argan yağlı saç ürünü gibi ve yalnızca saça sürülebiliyor bilginize... Benim ihtiyacım saç için olduğu için ben bu ürünü düşündüm bana bakaraka hareket etmeyin yani.

Son düzenleme:
kızlar benımde buna ıhtıyacım var acıll oncelık saçlarımın ıcın fakat kafam karıstı hangı marka ve nerden temın edelım bılgısı olan detaylıca yazsa çok guzel olur...

Argan yağını anlatın ama marka vermenizde iyi niyet göremiyorum ! Bir kez daha marka verirseniz reklam amaçlı üyelik uygulaması yapılacaktır.

Aaaa çok rica ediyorum böyle bir niyet mümkün olamaz
Sadece kafa karışıklığını çözmek ve kendim kullandığım memnun olduğum için marka ismi verdim!

konu sahibesi arkadaşım parasını göndersek bize de alsan nasıl olur Kılıçbalığı sağolsun keratinlerimizi tedarik ediyo senden de argan yağı için ricacı olsak?

Canım seve seve yardım ederdim malesef iş sebebiyle şehir dışındayım iyi bir süre kalacağım ama bu ürünün hızla yayğınlaşacağını düşünüyorum
markanın diğer ürünleride çok başarılı çünkü
bende firmayla görüştüm ve bana %2 gibi bir rakamdan bahsetmediler!
yarın emin olmak için firmayı tekrar arayıp soru ve cevapları sizlerle paylaşacağım yanlış yönlendirmek istemiyorum:nazar:

Doa nın argan yağı da güzel. Ben tüm saçıma sürmedim, nemli saç uçlarına az kullandım ve birkaç damla elimde kronik hale gelmiş kanayan çatlaklara sürdüm. Bu kadar pahalı bir yağı ele sürmek garip gelebilir ama benim ellerim çok fena. Her neyse gerçekten etkili bir yağ. Saç uçlarımı yumuşacık yaptı ve yağlandırmadı.

Ben asıl etkisini elimdeki yaralarda gördüm. Birşeyi tutarken bile acı hissediyordum ve çok iyi geldi.

Doa nın argan yağı da güzel. Ben tüm saçıma sürmedim, nemli saç uçlarına az kullandım ve birkaç damla elimde kronik hale gelmiş kanayan çatlaklara sürdüm. Bu kadar pahalı bir yağı ele sürmek garip gelebilir ama benim ellerim çok fena. Her neyse gerçekten etkili bir yağ. Saç uçlarımı yumuşacık yaptı ve yağlandırmadı.

Ben asıl etkisini elimdeki yaralarda gördüm. Birşeyi tutarken bile acı hissediyordum ve çok iyi geldi.

İyi nemlendiriyor demek ki:nazar:

Bu arada ellerinde egzama mı var? Exipial lipoyu dene bir derim...

İyi nemlendiriyor demek ki:nazar:

Bu arada ellerinde egzama mı var? Exipial lipoyu dene bir derim...

Bilmiyorum canım, gösteremedim. Buraya gelince oldu, soğuktan galiba. Exipial iyi birşeydi hatırlıyorum annem sürerdi. Sağol canım tavsiyen için:KK1:, eczaneye uğrayayım yakında

Bilmiyorum canım, gösteremedim. Buraya gelince oldu, soğuktan galiba. Exipial iyi birşeydi hatırlıyorum annem sürerdi. Sağol canım tavsiyen için:KK1:, eczaneye uğrayayım yakında

Bir göster bencede, birde exipiali arada limonla karıştırıp sürersen bu da iyi olur, tabii limon elini yakmazsa canım...

kızlar selam benim %100 organik Jo.... marka argan yağım geldi,
çok güzel bir ürün ,diğer bitkisel yağlar gibi bir kokusu yok, mesela zeytinyagı badem yagı sürüp dısarı cıkamayız
ama ben bu ürünü elime sürüyorum dısarı cıkarken bile, kokusuza yakın

yüzüme de bazen nemlendirici altına bazen de üstüne sürüyorum

yabancı sitelerde günlük nemlendirici gibi kullananlar ve üzerine makyaj dahi yapanlar varmış-- kendi kullandıgım markayı kastediyorum
belki karışım olanlar bu şekil kullanılmaz
ben biraz fazla sürüyorum galiba, alnıma yanaklarıma burnuma ceneme 2 şer damladan 10 damla sürüyorum
bu ara cildim iyi değil, çok aşırı kurumuştu
krem vs yetmiyor kış oldugu için

ayrıca çok hassas bir cilt benimki

sonuç olarak üründen çok memnun kaldım yine alıcam

sadece saf ve organik olanları almanızı öneririm

diğerlerinin ne oldugu belli degil

MOR... marka ürünün firması ile görüştüm saf olmadıgını söylediler

kazen kızıyor bir daha yazmıycam:18:
evvelik sayfalarda yazmıstım zaten türkiyede satılan bir ürün degildi benimki :KK53: kızma kazen ben masumum
yakınlarım aracılıgıyla aldım getirttim

bu arada saçıma da sürdüm fakat yine çok sürdüm sanırım
bundan sonra 1-2 damlayı geçmeyeceğim
onu da avucuma damlatıp avucta ne varsa fön öncesi saca şöyle bir değdirecegim kesinlikle 2 damlayı gecmemeli derim sac icin uygulandıgında
%100 saf olanlarında koku olayı olmayacaktır sacta dahi

ayrıca yüzüme de 5 damlaya indirdim uygulamayı
çok sürüyormusum

pardon evelik diye yazmışım evvelki olmalıydı doğrusu mesajı düzenleyemedim
sabit bir konu mu bu anlayamadım

doanın argan yağından memnun olmana sevındım canım bende alacagım çevremde kullanan herkeste memnun argan yagından ama fırma olarak doanınkını tercıh edecegım bende.cunku oldukca ılgılıler ve organık urunler bakımından guvenılebılecek ender fırmalardan bırı.bende alınca yorumumu yazarım kızlar...

X