Saç Bakım Ürünleri Argan Yağı

doa markanın ürünü 100 ml ,37 tl
karışım oldugunu düşünüyorum firmaya mail yollayacagım bu fiyata %100 argan yagı satamazlar
belki badem veya zeytinyagı karısım olabilir, ya da uygun buldukları bir yag olabilir diyorum
cunku herhangi bir yag kuruyan cilde iyi gelir
mesela mor.. marka üründe %2 argan yağı varmış, şaka gibi
madem %2 koyuyorsun o zaman üründen en cok ne kullandıysan adı da o olsun , %2 oranında koydugun yagla neden isimlendiriyorsun ki ürünü
komik

doa markanın ürünü 100 ml ,37 tl
karışım oldugunu düşünüyorum firmaya mail yollayacagım bu fiyata %100 argan yagı satamazlar
belki badem veya zeytinyagı karısım olabilir, ya da uygun buldukları bir yag olabilir diyorum
cunku herhangi bir yag kuruyan cilde iyi gelir
mesela mor.. marka üründe %2 argan yağı varmış, şaka gibi
madem %2 koyuyorsun o zaman üründen en cok ne kullandıysan adı da o olsun , %2 oranında koydugun yagla neden isimlendiriyorsun ki ürünü
komik

bende doa dan almıştım mesajını okuyunca, aklıma takıldı fiyatı sordum mail atıp aldığım cevap aynen şöyle.

" sayın xxxx hanım, klasik piyasa algısında olmadığımızı ve sadece kar odaklı bir firma olmadığımızı biliyorsunuz, bu durumda dahi ürünümüzün saflığından şüphe etmeniz bizi çok üzdü, ekte size ürün alış faturasını yolluyoruz, malum biz açık ticarete inanan bir firmayız"

canım faturada 5 kg argan yağı 1180 tl yazıyordu böldüm kilosu 236 liraya falan geliyor, bu durumda 100 gram ürün 23 liraya maloluyo ebaydan baktım dünya fiyatları ne civarda diye 70 € ile 100 $ arası değişiyor, yani fiyat doğru yağ saf.

Kızlar, şahsi fikrimi söyleyeceğim...

Yıllardır aslında gayet uygun fiyatlı olan ürünleri dünya paraya almamız algımızı bozmuş... Ucuz olan hiç bir şeyin kaliteli olduğuna inanmamaya başladık...

Size sadece şu kadarını söylüyorum, bahsedilen yağ piyasada ender bulunan saf ve sertifikalı yağlardan biri...

Bahsedilen fiyat piyasa rayici normal fiyat, siz bu yağın altın fiyatında olduğunu mu sanıyorsunuz yoksa?

Kızlar, şahsi fikrimi söyleyeceğim...

Yıllardır aslında gayet uygun fiyatlı olan ürünleri dünya paraya almamız algımızı bozmuş... Ucuz olan hiç bir şeyin kaliteli olduğuna inanmamaya başladık...

Size sadece şu kadarını söylüyorum, bahsedilen yağ piyasada ender bulunan saf ve sertifikalı yağlardan biri...

Bahsedilen fiyat piyasa rayici normal fiyat, siz bu yağın altın fiyatında olduğunu mu sanıyorsunuz yoksa?

hadi bakalım saç için olanını ben onayladım gayet memnunum sanırım el birliğiyle cilt için olanıda bulmuş olacağız:KK34:En Büyük KK

O kadar çok kazıklanıyoruz ki güvenilir ürünlerle karşılaşınca kesin birşey arıyoruz altında. İçinde bulunduğumuz sistem bizi böyle bir algıya sürüklüyor maalesef.
Fakat doa ya güvendiğim için hiç sorma gereği duymamıştım ben, kesin saf diye düşündüm. İçinde katkı olsaydı bile üzerine yazarlardı zaten, çünkü şampuan ve saç kremlerinin içerikleri sitede açık şekilde yazıyor. Bu yağ karışım olsaydı o da yazardı

ya o zaman bi alalım bakalım
ben tahlil edebileceğime inanıyorum
ama şu an yeni bir ürün alamam çünkü jo... marka yeni bir şişe daha aldırdım usadan..
o da pahalı bildiğiniz üzre

acaba bu firmada başka ne gibi güzel ürünler var bir inceleyelim
madem dürüstlüklerine güveniyorlar

ama mor.. marka açıkça dedi yani, ürün karışımmış

bende doa dan almıştım mesajını okuyunca, aklıma takıldı fiyatı sordum mail atıp aldığım cevap aynen şöyle.

" sayın xxxx hanım, klasik piyasa algısında olmadığımızı ve sadece kar odaklı bir firma olmadığımızı biliyorsunuz, bu durumda dahi ürünümüzün saflığından şüphe etmeniz bizi çok üzdü, ekte size ürün alış faturasını yolluyoruz, malum biz açık ticarete inanan bir firmayız"

canım faturada 5 kg argan yağı 1180 tl yazıyordu böldüm kilosu 236 liraya falan geliyor, bu durumda 100 gram ürün 23 liraya maloluyo ebaydan baktım dünya fiyatları ne civarda diye 70 € ile 100 $ arası değişiyor, yani fiyat doğru yağ saf.

ya evet pahalı satılıyor
ben elbette ürünün asıl değerinin o kadar dolar etmediğine eminim ama gel gör ki herkes öyle satınca bunlar niye ucuz satıyor diye kusku oluyor insanın içinde

ama şu an yeni bir ürün alamam çünkü jo... marka yeni bir şişe daha aldırdım usadan..

Söylemek zorundalar çünkü söylemeseler bile ürün ambalajında içeriğini yazmaları zaten yasal zorunluluk...

Bu arada bahsettiğin marka J.m mi?

Ben asıl bu ara eclipta alba peşindeyim, otu olur yağı olur ama cesaret edemiyorum ebaydan almaya yine gümrüğe takılır diye... Ne kıl iş anlamadım...

kılıcbalıgı evet j.ma... marka aldırmıştım
evet alışverişin bu şekilde kısıtlanması çok moral bozucu yurtdısında yakının varsa rica et alsınlar gelirlerken getirirler

eclipta alba nedir ne için kullanılıyor?

kılıcbalıgı keratin bakımı konusunda mesajını gördüm
özel mesaj almıyorsun sanırım
bana kullandıgın markayı özelden yazabilir misin? bir de nerden alabilirim?

kılıcbalıgı evet j.ma... marka aldırmıştım
evet alışverişin bu şekilde kısıtlanması çok moral bozucu yurtdısında yakının varsa rica et alsınlar gelirlerken getirirler

eclipta alba nedir ne için kullanılıyor?

Eclipta alba ayurverdik bir ot, distilasyon yöntemi ile yağı ve özü çıkartılıp saç bakımı için kullanılıyor... Burada bulmak imkansız tabii Hindistan'a giden biri olursa rica etmek gerek... Araştırdım bulamadım anlayacağınız...Ebayda var ama özel bilmem kaç yağın karışımını yapmışlar, ben sevmiyorum öyle karışımları, alıp kendim hazırlamam lazım...

khadi diye bir site vardı. Ben de oradan shikakai tozu, amla kına vs alacaktım. Orada aradığın ot bulunuyor olabilir. Türkiye ye sorunsuz sipariş gönderdiklerini söylediler. Sonra alamadım durumum müsait olmadı. Oradan bakabilirsin kılıçbalığı

Güzelim ben M.. argan ını cilt içinde kullanıyorum ve cildi tretin gibi cilde zarar vermeden kızartmadan pul pul soyuyor pembe beyaz bir cildim var ve renk dengesizliğimi toparlamış durumda fazla yağınıda aldı diyebilirim e buradanda başarılı olduğu sonucuna çıkabiliriz ki karışımda cilde sorun yaşatacak bir ekleme yok hassastır cildim mutlaka reaksiyon yaşardım.

Saç açısından bakarsak banyodan sonra saç uçlarıma serum gibi kullanıyorum fön tutması çok iyi kolay şekil alıyor pırıl pırıl:KK34:

khadi diye bir site vardı. Ben de oradan shikakai tozu, amla kına vs alacaktım. Orada aradığın ot bulunuyor olabilir. Türkiye ye sorunsuz sipariş gönderdiklerini söylediler. Sonra alamadım durumum müsait olmadı. Oradan bakabilirsin kılıçbalığı

Canım oradaki de karışım, daha önce bakmıştım :KK43: Teşekkür ederim yardımın için...

Lady'm sen o ürünü yüzüne kullanmam tatlım, bana güven...İçerik uygun değil...Sadece saç için kullan...

Son düzenleme:
arkadaşlar benim saçımda kızıl vardı hep aktığı için boyatayım dedimn, ya kızıl ya da siyah tutar dedi kuaförüm.. mecburen siyah yaptım.. siyahtan da geri dönüş yokmuş :KK43: neyse saçımı hürrem sultan yapacaktım :)) kuaföre 100 lira bayıldım, oreal ile açtı ve üstüne hürremin saç rengini uyguladı.. ama saçım oyuncak bebek saçı gibi oldu, esniyor kopuyor vs. vs.
neyse işte çaresi yok uzadıkça ucundan kesecekmişi saçımı, hayal kırıklığı oldu oreal benim için..
velhasıl-ı kelam saçımı kestirmek için kuaföre gittim, niye kestiriyosun ki dedi.. argan yağı saç kremleri standı vardı kuaför de... tanıtımını yaptı %100 garanti verdi. saçın eski haline döner dedi.. piyasa da sahtesi çok dedi.. ve o kutuya 80 tl dedi...ama ürün hakiki argan ürünü ve kuaför ünlü bir kuaför, kayserili olanlar bilir kayseripark caddesinde KÜRŞAD KUAFÖR
almalı mıyım acaba.. !!!

X