Saç Bakım Ürünleri Argan Yağı

LadySubaru

Maviş Subarusuna meftun(:
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
2.001
38
40
Merhaba Hanımlar :KK3:
Piyasada sahtesi çok fazla, yüksek rakamlarla satıldığı ve şahsen markaya güvendiğim kullandığım için sizlerede önermek istedim.
'Morf.... argan yağı saç için'
Saç diplerime henüz bir kere uyguladım sarı saçın sıkıntısı malum yıpranmış sert ve kuru saç yumuşacık oldu.
Banyodan sonra genelde saç serumu mantığıyla nemli saçıma az miktar sürüp fön çekiyorum hem ışıl ışıl ipek gibi elimden kayan saçlarımla barıştık:KK1:

Yağ yoğun olduğu için deneyimim uzun sürecek sonuçları sizlerle paylaşmaktan keyif duyarım:KK42:

Argan Oil (Nemlendirici & Kondisyoner Etki)
Parlak pürüzsüz sağlıklı saçlar
Tüm saç tipleri uygundur

-Alkol içermez
-Anında emilerek saça nem ve parlaklık kazandırır
-Saç ucu kırıklarını engeller kondisyoner etkiye sahiptir, neme karşı dirençlidir

Uygulama Şekli:
Az miktarda avuç içine alınız(Saç uzunluğuna göre arttırabilirsiniz)
Temiz ve nemli saça uygulayınız. Dilediğiniz gibi şekillendiriniz. Parlaklık verme ve saçı koruma amacı ile şekil verilmiş saça da uygulanabilir.

Google da 'Adnan Akat Argan Yağı' kelimelerini yazarak ürüne ulaşabilirsiniz. (Saç içindir)
(Ayrıca bu ürün saf argan yağı değildir!)

Cilt bakım önerisi için buyrun topiğime:KK42:
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...ri-sabunlari-kati-parfumleri-kullananlar.html

Son düzenleme:
Sevgili Lady Subaru,

İlginize ve cevabınıza çok teşekkür ediyorum..

Sevgilerimi iletiyorum..

Sevgili Lady Subaru,

İlginize ve cevabınıza çok teşekkür ediyorum..

Sevgilerimi iletiyorum..

Rica ederim herşey paylaştıkça güzelleşir, lütfen her zaman istediğinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum:KK42:En Büyük KK

bu konu çok iyi olmuş
canımcım kendi sitesinde fiyatı 42 lira olmuş
daha geçen hafta 30 küsürdü alıcaktım ama bu zammı görünce vazgeçtim
organixin daha ucuz buldum nette bi yerde
ama kararsızım şimdi de
bi de eminönüne bakıcam sen 25 liraya almışsın o ayarlarda bulursam alıcam

organixinki saf değil galiba amonra. İçinde silikonlar ve bazı kimyasallar da var. Ben de almak istemiştim ama gerçeği bulunuyorsa onu tercih ederim. Morfose markasınınki sadece argan mı acaba

organixinki saf değil galiba amonra. İçinde silikonlar ve bazı kimyasallar da var. Ben de almak istemiştim ama gerçeği bulunuyorsa onu tercih ederim. Morfose markasınınki sadece argan mı acaba

gerçeği aktarda minnacık şişede 20 liraydı alsam kullanmaya kıyamam
sanırım bu tarz olanlar saç serumu gibi kullanım için daha uygun
argan yağı çok çok pahalı bi yağ malesef

bu konu çok iyi olmuş
canımcım kendi sitesinde fiyatı 42 lira olmuş
daha geçen hafta 30 küsürdü alıcaktım ama bu zammı görünce vazgeçtim
organixin daha ucuz buldum nette bi yerde
ama kararsızım şimdi de
bi de eminönüne bakıcam sen 25 liraya almışsın o ayarlarda bulursam alıcam

hanımlar fiyat 3 aşağı 5 yukarı oynar ben arkadaşımdan aldığım içinde uygun almış olabilirim
diğer firmalara hiç güvenmiyorum bence sizde netleşmeden diğer firmaları denemeyin :KK42:

gerçeği aktarda minnacık şişede 20 liraydı alsam kullanmaya kıyamam
sanırım bu tarz olanlar saç serumu gibi kullanım için daha uygun
argan yağı çok çok pahalı bi yağ malesef

Evet baya pahalı ama bende doğala karşı bir istek var. Bir de ben banyodan sonra birkaç damla sürüyorum zaten yüzüme de öyle ondan baya yetiyor. Hindistan cevizi yağım iki aydır bitmedi o yüzden katkısızını bulursam almak istiyorum. Ama güvenemzsem veya bulamazsam serum şeklinde olanı düşünebilirim

Kızlar aktarda satılan o 50 ml lik argan yağlarını saçınıza sürün ama yüzünüze sakın sürmeyin, yüz için kesinlikle uygun değil... Lady Subaru bu yağ kafama yattı benim araştırdım yorumlar olumlu, geriye bulmak kalzı :) Olmadı sana muracaat edeceğim kuzum...

Kızlar aktarda satılan o 50 ml lik argan yağlarını saçınıza sürün ama yüzünüze sakın sürmeyin, yüz için kesinlikle uygun değil... Lady Subaru bu yağ kafama yattı benim araştırdım yorumlar olumlu, geriye bulmak kalzı :) Olmadı sana muracaat edeceğim kuzum...

Canım her zaman yardımcı olurum herşeyden önce marka güvenilir diğer ürünlerinden tecrübeyle sabit
cildimdede çok memnunum :KK9::21:

Umarım burada bulablirim

geçen gün twitter ünlü bi ablamız bu yağdan kuaförünün önerdiğini ve çok memnun kaldığını yazmış

oradan aklımda kalmıştı

burada da görünce iyi oldu

inş.bulabilirim :KK66:))

arkadaslar bu urun büyük bir şişe galiba, fiyatı nasıl 25 lira oluyor?
çünkü benim aldıgım organık josie maran marka 50 ml 48 dolar, 25 tl ye ya da 40 tl ye argan yagı saf ve ek madde içermeden mümkün değil diyorum
fikriniz nedir?
öyle ucuz ve organikse tamamen safsa ben de alayım

Argan yağını anlatın ama marka vermenizde iyi niyet göremiyorum ! Bir kez daha marka verirseniz reklam amaçlı üyelik uygulaması yapılacaktır.

X