Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum

1. Konu Sahibi : mutluolmak #1

Sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum

Herkese merhaba;
    Sürekli çişim geliyor niye böyle oluyor anlamıyorum.10 dk içinde 4-5 defa tuvalete gidiyorum ve her defasında işiyorum.Kusura bkamayın böle bi konu açmak zorunda kaldım ama gerçekten durumum böyle.Hani böyle çişin varmış gibi olur tuvalete gidersin bişey yoktur.Benim öyle değil gidiyorum ve her defasında işiyorum.Okuldayken olmuyor bu durum.Yurttayken oluyor.Doktora gitmeyi düşünüyorum.

2. Konu Sahibi : mutluolmak #2
    Alıntı mutluolmak kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Herkese merhaba;
    Sürekli çişim geliyor niye böyle oluyor anlamıyorum.10 dk içinde 4-5 defa tuvalete gidiyorum ve her defasında işiyorum.Kusura bkamayın böle bi konu açmak zorunda kaldım ama gerçekten durumum böyle.Hani böyle çişin varmış gibi olur tuvalete gidersin bişey yoktur.Benim öyle değil gidiyorum ve her defasında işiyorum.Okuldayken olmuyor bu durum.Yurttayken oluyor.Doktora gitmeyi düşünüyorum.
    Benimde oyle olur bazen genel de usutmeden derler ayaklarını sıcak tut cnm :))

3. Konu Sahibi : mutluolmak #3

merh canım

evt üşütmeden kızlar bende bazen oluyo sıksık üşütünce hatta kendimce dalga geeçrim prostatmı oldum ne diye:) halbuki bayanda olamz da..benzeri oluyo..

fakat altına kaçırablyrsan kesin sorun vardır antibiyotik filn verir doktr..yinede bi doktra görün derim tşklr..

4. Konu Sahibi : mutluolmak #4
    bendede oluyo çorapsız gezdığimde bak yıne çorapsızım ve çişim var...üşütmekten canım ayaklarını sıcak tut geçer..

5. Konu Sahibi : mutluolmak #5
    Alıntı 10umutsuz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bendede oluyo çorapsız gezdığimde bak yıne çorapsızım ve çişim var...üşütmekten canım ayaklarını sıcak tut geçer..
    2 kat çorap giyiyorum havalar soğuk farktmeden üşütüyorumdur belki de dikkat de ederim halbuki montumu giymeden dışarı çıkmam şimdi odadayım 2 kat çorap var ayağımda.

6. Konu Sahibi : mutluolmak #6
    bu kadar açık konuşman cinsiyetin konusunda şüphelendirdi beni

7. Konu Sahibi : mutluolmak #7
    allam yaaa =)=))))))))) ödem vardır vucudunda onu atıosundur yada prostat olmuşsundur =)=)))

8. Konu Sahibi : mutluolmak #8
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Bari tuvaletim falan diyin ya...

9. Konu Sahibi : mutluolmak #9
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    idrar yolları iltihabı.

10. Konu Sahibi : mutluolmak #10
    Alıntı nur12026 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bu kadar açık konuşman cinsiyetin konusunda şüphelendirdi beni
    Allah allah niye ki bayanım merak etmeyin:) tuvaletim var desem büyük küçük hanigisi olduğu anlaşılmaz ki ben de ''sürekli küçük su döküyorum'' diye mi konu açsaydım.

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon