Nişanlımın tacizine uğradım..

çok geçmiş olsun. Allah bütün bunları unutturacak güzel günler göstersin inşallah size.

geçmiş olsun canım...Bence bu adamdan ayrıl.nişanlıyken çok istekli olmayanlarda sorgulanmalı bence.yoksa niye evleniriz.sonra monatonlaşınca evililik adam geceleri sadece uyur.Ama her şeyin bir sınırı var.Bu adamdan ayrıl bence.çok zorladıysa seni.sonra başka huyları çıkar.mesela şiddet.bekaretini vermeden cinsel uyum gözlenmeli.birde dünya görüşlerimiz ve aile yapılarımız yakın mı?Aşk bile geri planda kalabilir bunlar varsa.

öncelikle bende bekaretinin bozuluğunu düşünmüyorum bu konuda rahat ol ve baban emekli olduğu için bi hastaneye gidebilirsin yanında kimse olmak zorunda değil doktorun ile paylaşıp muayene olabilirsin bence özel bi hastaneye git rahat edersin maddi açıdan bakarsan 20 lira fark alıp muayene oluyorsun..

İkincisi eğer ben böyle bir adamla nişanlı olsaydım ilk işim nişanı bozmak ove kendi hayatıma yön vermek olurdu nerden bileceksin ki evlenince sana ilişki istemediğin zaman saldırmayacağını bence bu çok önemli hayatını karartma ...

cnm bu bir felaket yaa bide şöyle düşün allah seni korumuş bi nevi ya daha ileri gitseydide bekaretinide kaybetseydin allah muhafaza :KK43: felaket yaa okurken tüylerim diken diken oldu :KK43: cnm bence zaman ver çok seviyosan da ara verelim de bi kendini toparla ... kendini toparlamadan görüşme bence derim allah yardım etsin sana cnm :KK43:

gecmis olsun ne yaaa.sanki yoldan gecen biri tecavuz etmis gibi.nisanlilik doneminde olur boyle seyler adamin cani istemis nisanlimi opim sevim demis.zaten cok ileriyede gitmezdi kanimca.amma abartilmis olay tobeee tobeeee.nisanliniz size dokunmasa bu seferde benden hoslanmio mu beni begenmio mu baska biri mi var die konu acarsiniz buraya...

gecmis olsun ne yaaa.sanki yoldan gecen biri tecavuz etmis gibi.nisanlilik doneminde olur boyle seyler adamin cani istemis nisanlimi opim sevim demis.zaten cok ileriyede gitmezdi kanimca.amma abartilmis olay tobeee tobeeee.nisanliniz size dokunmasa bu seferde benden hoslanmio mu beni begenmio mu baska biri mi var die konu acarsiniz buraya...

nişanlı değil nikahlı kocası dahi olsa kadın istemiyorsa yaptığı tecavüze teşebbüsdür. nazlanıyor sanmış olamaz, kızcağız bağırmış ağlamış... yarın evlenince de karısı uyurken falan "nasılsa nikahlım, benim malım" diyip canı ne istiyorsa yapar. nişanlı ya da nikahlı olmak erkeğin cinsel anlamda her istediğini her istediği zaman yapmaya imkan vermez.

yangina korukle gitmesine bayiliosunuz valla.evli misin degil misin bilmiorum ama kocan isteyince olmaz demene ragmen yapmicak mi?bu kafayla giderseniz coookkk da aldatilirsiniz.yok hemen at nisani yok evlenilmez bu ne arkadas??adam sanki kizi aldatmis ya da kumarbaz..aman nese karismiorumm.

Allahım nasıl insanlar var.İnanılır gibi değil.Aklınca öyle yapınca sizin ona mecbur bağlı kalacağınızı düşünen bir zihniyete karşı verilecek en doğru kararı vermiş bulunuyorsunuz.
Ayrılmak en doğrusu olmuş.
süreci atlatmk için lütfen bir psikologtan yardım al canım.

Ama aynı şey değil canım ya,sonuçta kız istememiş ,kızı korkutmuş ,canını yakmış.Normal bir öpme sevme olayı değil yani.Kızcağız adam elle tacizde bulunduğunda bile bekaretini kaybedeceğini düşünmüş.Yani demekki çok muhafazakar bir çevrede bulunuyorlar.Nişanlısının bu kızı tanıyor olması gerekirdi.Yaptığı şeyin onun istemeyeceğini onu korkutacağını bilmesi gerekirdi.Bence normal bir olay değil düpedüz taciz etmiş.Aradaki yorumları okumadım ama konu sahibi ayrıldıysa en doğru kararı vermiş demektir.

Son düzenleme:
Ama aynı şey değil canım ya,sonuçta kız istememiş ,kızı korkutmuş ,canını yakmış.Normal bir öpme sevme olayı değil yani.Kızcağız adam elle tacizde bulunduğunda bile bekaretini kaybedeceğini düşünmüş.Yani demekki çok muhafazakar bir çevrede bulunuyorlar.Nişanlısının bu kızı tanıyor olması gerekirdi.Yaptığı şeyin onun istemeyeceğini onu korkutacağını bilmesi gerekirdi.Bence normal bir olay değil düpedüz taciz etmiş.Aradaki yorumları okumadım ama konu sahibi ayrıldıysa en doğru kararı vermiş demektir.

canim benim bak muhafazakar diosun dikkat! madem bu kadar tutucu ikisi yalniz evde ne isi var???ates ile barut yanyana durmaz bunu herkes bilir.bana oyle gelio ki bu kizin yasi kucuk ve nisanli diil.basina boyle birsey geldi laf cakmasinlar die nisanliyim die yazdi buyuk bir ihtimal

bana oyle gelio ki bu kizin yasi kucuk ve nisanli diil.basina boyle birsey geldi laf cakmasinlar die nisanliyim die yazdi buyuk bir ihtimal

Haklı olabilirsin ,öyle de olabilir, o zaman da ona asıl sormak istediği şeyin cevabını verelim:Bu şekilde bişey olduysa bekareti bozulmaz.Eğer biri o istemediği halde bu tip bişey yaptıysa da o kişiden uzak dursun.(nişanlısı veya değil)

Son düzenleme:
Haklı olabilirsin ,öyle de olabilir, o zaman da ona asıl sormak istediği şeyin cevabını verelim:Bu şekilde bişey olduysa bekareti bozulmaz.Eğer biri o istemediği halde bu tip bişey yaptıysa da o kişiden uzak dursun.(nişanlısı veya değil)

yaklasimindan dolayi sana tesekkur ederim canim.evet dediklerine de katiliorum tatlim.

yangina korukle gitmesine bayiliosunuz valla.evli misin degil misin bilmiorum ama kocan isteyince olmaz demene ragmen yapmicak mi?bu kafayla giderseniz coookkk da aldatilirsiniz.yok hemen at nisani yok evlenilmez bu ne arkadas??adam sanki kizi aldatmis ya da kumarbaz..aman nese karismiorumm.

evliyim, sadece kocamın istediği benim hasta ya da başka sebeple istemediğim zamanlarda, istemediğimi söylüyorum. eşim istemedğimde yapmayacak mı nasıl bir sorudur? senin eşin sen istemesen de mi yapıyor yani? (senin uslubunla cevap veriyorum).

kadın istemedği halde, kadın ağlamasına hayır demesine rağmen eş ya da değil erkek devam ediyorsa bu hukuken tecavüzdür. kocan sen hayır demene rağmen canını yakarak nefsini üstünde köreltiyorsa, ondan davacı olabilirsin.

aklı başında hiç bir koca, karısı istemezken zorlamaz. benim eşim de dahil. nişanlılıkta yakınlaşma olması ayrı. karşılıklı rıza ile olur bu. isteyen cinsellik yaşar. ama kız istemiyorsa zorla yapılmaz.

evliyim, sadece kocamın istediği benim hasta ya da başka sebeple istemediğim zamanlarda, istemediğimi söylüyorum. eşim istemedğimde yapmayacak mı nasıl bir sorudur? senin eşin sen istemesen de mi yapıyor yani? (senin uslubunla cevap veriyorum).

kadın istemedği halde, kadın ağlamasına hayır demesine rağmen eş ya da değil erkek devam ediyorsa bu hukuken tecavüzdür. kocan sen hayır demene rağmen canını yakarak nefsini üstünde köreltiyorsa, ondan davacı olabilirsin.

aklı başında hiç bir koca, karısı istemezken zorlamaz. benim eşim de dahil. nişanlılıkta yakınlaşma olması ayrı. karşılıklı rıza ile olur bu. isteyen cinsellik yaşar. ama kız istemiyorsa zorla yapılmaz.

Zaten kadın istemediği halde erkek diretiyorsa ruh sağlığı yerinde değil demektir, hastalıktır. Bunu normalleştirmeye çalışmamak lazım.

bu nasıl bir zihniyettir şaştım kaldım:KK47::KK47:
1.si kızlıgına hıcbırsey olmamıstır rahat ol..
2.sı derhal bırak kafası ıkı bacagının arasında gezınen adamı:KK47::KK47::KK47::KK47:

Hala doktora gidemiyorum korkuyorum ve utanıyorum. düşünüyorum Allah korusun ama bişey olduysa demek ki kocamla yaşadığımda da kanamam olmayacakmış. aklım karışıyor. ne kötü birşey insanın bedeninin en özel haliyle ilgili birilerine hesap vermek zorunda olması :KK43:

yorumlarınızı okudum şüphelenen insanlar var. nişanlı olmadığımı söyleyenler var. neden inanmak zor anlamış değilim.evde yalnız nasıl bırakılır diyenler var eve oturmaya gelmedi beni almaya geldi. annemlerde ogün o gelmeden çıkmak zorundaydılar nerden bilebilirsin sütsüz olduğunu. fırsat kolluyordu demekki.

yorgun ve herşeye karşı isteksizim. bekaretim gitti veya gitmedi bilmiyorum ama yaşananlardan insanlara güvenim, güzel bir yuva ümidim bitti.

cnm çk üzüldm ama krkma bekaretne bşy olmamştr ama anlttklarn çk kötü gözümn önünde çırpınymşn gbi oldu Allah unutturur sna inş. sen yoluna bak üzme kendni

Hala doktora gidemiyorum korkuyorum ve utanıyorum. düşünüyorum Allah korusun ama bişey olduysa demek ki kocamla yaşadığımda da kanamam olmayacakmış. aklım karışıyor. ne kötü birşey insanın bedeninin en özel haliyle ilgili birilerine hesap vermek zorunda olması :KK43:

yorumlarınızı okudum şüphelenen insanlar var. nişanlı olmadığımı söyleyenler var. neden inanmak zor anlamış değilim.evde yalnız nasıl bırakılır diyenler var eve oturmaya gelmedi beni almaya geldi. annemlerde ogün o gelmeden çıkmak zorundaydılar nerden bilebilirsin sütsüz olduğunu. fırsat kolluyordu demekki.

yorgun ve herşeye karşı isteksizim. bekaretim gitti veya gitmedi bilmiyorum ama yaşananlardan insanlara güvenim, güzel bir yuva ümidim bitti.

Canım senden şüphelenen yok sadece internette okuduğu bişeye karşı insanların aklına her ihtimal geliyor.Yukardaki yorumlar bu yüzdendi.Sen sakın kafana takma.

Bi defa şu bekaret meselesini aklından çıkar ,anlattığın gibi bişeyle bekaretinin bozulması inan mümkün değil.Kanama olduğunu zaten hiç zannetmiyorum.
İkincisi o adamı hayatından çıkart.
üçüncüsü bu olay seni değersiz falan yapmadı.O tip düşüncelerden kurtulmaya çalış.Maalesef bu kadar olmasa da pek çok kadın tacize uğruyor.Bu durumda sen mağdur oluyorsun ,değersiz değil.Belki bir süre böyle depresif takılacaksın ama bir gün kendine gelip bu durumdan kurtulacaksın.İnsanlardan sakın ümidini kesme.Ama önce kendine güven.Sen istemeden kimse senin vücuduna dokunamamalı ister nişanlın olsun ister sevgilin hatta kocan.Umarım kendini bir an önce toparlarsın.İnşallah bir gün senin de güzel bir yuvan olacak.

Balık baştan kokar derler.He kimileri nişanlısıdır ne olacak diyordur ama öyle değil işte... İşin için de gerçekten bi zorlama varsa.Arkaya bakmadan kaçmak gerekir bugün bunun için zorlayan beni yarın kim bilir ne için zorlayacak..Böyle bi potansiyel olduğu görülüyor.Ki huy suyda pek değişmez..

X