Nişanlımın tacizine uğradım..

korkdugun şey muhtemelen olmamışdır , fakat her ne olursa olsun anneciğinle konuş çünki senin şu anda şefkat ve desteğe ihtiyacın var bununda en iyi seni dünyaya getiren insan verebilir .rezillikmi çıkacak diye düşünüyosun çıksın evladım bu adam seni sahipsiz gördüğü için buna cesaret edebilmiş zaten .anneciğine uygun bir lisanla anlat lütfen sakın o adamla artık yüz yüze gelme güzel kızım ailen sana destek verirse ömür boyu çekmek zorunda kalacagın bir adamdan bir çırpıda kurtulursun lütfen kendine bu şansı tanı

kanama olmadı diyosun ama
merak etme, kanama olmamışsa birşey yok, olmuşsada yüzeysel bi zedelenme olmuştur ki o o kadar önemli değil ama oda kesin değil, en ufak zedelenme olsaydı kanama olurdu az da olsa

sen utanma, senin bir suçun yok ki, suç o terbiyesiz ahlaksızın

Evet çok dikkat ettim olmadı kanama.

Biliyorum o suçlu ama yinede utanıyorum.. Onun suçu olduğunu kimse anlamaz ki ailem hemen evlendirmeye kalkar. Benim tek suçum yanlış birine güvenmek.

kanama olması şart değil,bir yakınımda nişanlısıyla biraz ileri gitmiş,canı yanmış,sonra pişman olup dr a gitmişlerdi,malesef olan olmuştu...şimdi evliler

Son düzenleme:
Saldırganlığını ve gerçek yüzünü göstermiş hala kararlımısın bu insanla evlenmeye iyi düşün bunu...

Değil evlenmek sesini duymaya, yüzünü görmeye tahammülüm yok!!!!!!!!!!! atıcam nişanı ama olan olduysa naparım ilerde başka birini seversem bunu nasıl anlatırım ki...

Ben hiç böyle hayal etmemiştim. Gelinliğimle, Allah'ın huzurunda evlendikten sonra, sevgiyle onunla olmak istemiştim herşey mahfetti.............

Değil evlenmek sesini duymaya, yüzünü görmeye tahammülüm yok!!!!!!!!!!! atıcam nişanı ama olan olduysa naparım ilerde başka birini seversem bunu nasıl anlatırım ki...

hiçbişey için geç değil canım üzme kendini o terbiyesiz adamın yaptığı yanına kar kalmamalı hayallerini yıktı o senin nefsine hakim olamayan bu adam ilerde yine hakim olamaz sana karşı olan tacizleri bi kenara koy aldatır bile. üzme tatlı canını sen ve o adamı hayatından çıkar..:KK34:

Evet çok dikkat ettim olmadı kanama.

Biliyorum o suçlu ama yinede utanıyorum.. Onun suçu olduğunu kimse anlamaz ki ailem hemen evlendirmeye kalkar. Benim tek suçum yanlış birine güvenmek.

Sen neden utanıyorsunki utanacak birisi varsa oda kişiliksiz olan nişanlın utansın..

Sen en güzeli ailenle konuş durumu anlat,yol yakındende bitsin bu iş..

Ailen neden evlendirsinki sen,i bu durumda sanamı inanacaklar yoksa o kişiyemi sen evlatlarınız elbette senin yanında olacak ailen ...

ben olsam affederdim nasıl olsa evleniceksiniz diyen arkadaşların aklına şaşarım ben, böyle bi terbiyesizlik olabilir mi ya, nasıl olsa evlenicek diye bi insanın vücuduna saldırılmaz bu evliykende yapılmaz, kendine birey gözüyle bakan hiçbi kadın bunu kabul edemez, bi adım sonrası tecavüzdür bunun, nasıl olsa evliler dövedebilir nasıl olsa evliler tecavüzde edebilir mi dicez bu durumlarda!!

Verebileceğin en güzel karar bu işi bitirmen zaten,ruhen şimdi çok yıprandın eğer imkanın varsa git bir doktora için rahatlasın..

Kesinlkikle bişey olmamıştır kızlık öyle kolay kolay yırtılmaz canım...

Ben hiç böyle hayal etmemiştim. Gelinliğimle, Allah'ın huzurunda evlendikten sonra, sevgiyle onunla olmak istemiştim herşey mahfetti.............

bu düşüncene kesinlikle katılıyorum yanlız merak ettiğim şeyler var konuyu tam olarak anlamamız için birincisi bu şahız senin sevgili olarak görüştüğün ve severek nişanlandığın birimi ( öyleyse bu adamın bu tavırlarını bu zamana kadar anlardın bu tarz konulardaki tutumunuda bilirdin aynı şekilde oda senin ) ikincisi görücü usulü yapılan bi nişanmıı (eğer öyleyse ki en güzelii hiç kafana bile takma seni hiç tanımamış ve evliliğin süresince seni anlamaya çalışacak bi adam değildir bunu anlayacak bi adam nişanlıyken sevdiği insana böyle güzel bi şeyi eziyet edermiş gibi yaşatmaz ) bekaretine gelince bu en son düşündüğün şey olsun birşey olduğunu düşünmüyorum rahat ol bu öyle hemen zedelenicek bi yer değil bunu evlendiğin zaman daha iyi anlayacaksın psikolojine gelince yaşadığın herşeyden bi ders al insanlar neler yaşıyo şükret haline kendini oyalayacak bişeyler bul dertleş kendine yakın hissettiğin insanlarla çok bunaldın gel burda bize anlatt ama içinde yaşama böyle bi olayıı böyle yaparsan kafanda kurar durursun nedne beni başıma geldii diye çok uzattım sanırım kendine iyi bak ve sakın üzme kendinii hayat böyle şeyleri düşünüp zaman kaybetmeye değmeyecek kadar kısa :KK34:

Geçmiş olsun cnm ya. düşündüğün olmamıştır korkma. düşün biraz, zaman tanı kendine. ne yapmak istediğine sonra karar verirsin. kendini suçlu da hissetme. suçlu olan o. utanacak olanda o.

Verebileceğin en güzel karar bu işi bitirmen zaten,ruhen şimdi çok yıprandın eğer imkanın varsa git bir doktora için rahatlasın..

Kesinlkikle bişey olmamıştır kızlık öyle kolay kolay yırtılmaz canım...

Evet çok güçsüz savunmasız hissediyorum kendimi doktora gitmem gerekiyor. Çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibidir.

bu düşüncene kesinlikle katılıyorum yanlız merak ettiğim şeyler var konuyu tam olarak anlamamız için birincisi bu şahız senin sevgili olarak görüştüğün ve severek nişanlandığın birimi ( öyleyse bu adamın bu tavırlarını bu zamana kadar anlardın bu tarz konulardaki tutumunuda bilirdin aynı şekilde oda senin ) ikincisi görücü usulü yapılan bi nişanmıı (eğer öyleyse ki en güzelii hiç kafana bile takma seni hiç tanımamış ve evliliğin süresince seni anlamaya çalışacak bi adam değildir bunu anlayacak bi adam nişanlıyken sevdiği insana böyle güzel bi şeyi eziyet edermiş gibi yaşatmaz ) bekaretine gelince bu en son düşündüğün şey olsun birşey olduğunu düşünmüyorum rahat ol bu öyle hemen zedelenicek bi yer değil bunu evlendiğin zaman daha iyi anlayacaksın psikolojine gelince yaşadığın herşeyden bi ders al insanlar neler yaşıyo şükret haline kendini oyalayacak bişeyler bul dertleş kendine yakın hissettiğin insanlarla çok bunaldın gel burda bize anlatt ama içinde yaşama böyle bi olayıı böyle yaparsan kafanda kurar durursun nedne beni başıma geldii diye çok uzattım sanırım kendine iyi bak ve sakın üzme kendinii hayat böyle şeyleri düşünüp zaman kaybetmeye değmeyecek kadar kısa :KK34:

Severek nişanlandım. Çok kontrollü biri ama birkaç defa sinirlenince kontrolünü kaybedip hareket etti şiddet eğiliminden şüpheleniyordum. Birazda bu yüzden nişanı uzun tutmaya karar vermiştim. Tabii ki beterin beteri var Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu şekilde bedenim inşallah zarar görmemiştir....

Geçmiş olsun cnm ya. düşündüğün olmamıştır korkma. düşün biraz, zaman tanı kendine. ne yapmak istediğine sonra karar verirsin. kendini suçlu da hissetme. suçlu olan o. utanacak olanda o.

Çok teşekkür ederim canım. İnşallah düşündüğüm gibi olmamıştır..

bekaret ailem için çok önemli demişsin.bu yüzden mutlaka annene durumu anlat,o bir çözüm yolu bulur...ya korktuğun olmuşsa....canım çok yandı diyorsun,sadece dokunmakla kalmamış,diğer arkadaşlar kadar rahat değil benim içim...bu adamdan ayrılırsan ileride illaki evleneceksin,herhangibir soruna karşı ailen yaşananları mutlaka bilmeli...

ailelerden olay saklamayı aklım almıyor bir türlü,en zor zamanımızı paylaşmayacaksak aile ne için var ki....:KK19:

Canım çok üzüldm geçmiş olsun.. İnşallah bu psikolojik travmayı hemen atlatırsın.. Ben bişey sormak istiyorum bu olay yaşanırken nerdeydiniz bide daha önce cinsel anlamda neler yaşadınız merak ettm açıkçası( cevaplamak zorunda değilsin) Bende annene anlatman taraftarıyım. En azından doktora gideceksen bile yanında sana destek verecek birinin olması hele ki annenin olması çok önemli bişey..

Bekaretten önce düşünmen gereken şey, nişanlın olacak abazanın (cok pardon) davranış sekli.

Hayvanlar bile eşiyle ciftlesirken önce koklasir.

Bekarete taktiysan eğer ben de sanmıyorum bir zarar geldigini.

Ben böyle bir adamla asla aynı çatı altında duramazdim. Zaten bu olayı silmen de kolay görünmüyor.

Resmen tecavüz bu. Aileden biriyle paylaşman şart canım. Gecmis olsun :KK43:

canım bak şiddet eğilimide var diyorsun en baştan böyleyse bu adamdan pek hayır gelmez.bekaretinede bişey olmamıştır.hadi oldu diyelim evleneceğin kişiye kanama olmazsa esnekmiş zar dersin bizim bütün aileninın kadınlarının yapısal olarak kanaması olmazmış dersin buda bi fikir.

bekaret ailem için çok önemli demişsin.bu yüzden mutlaka annene durumu anlat,o bir çözüm yolu bulur...ya korktuğun olmuşsa....canım çok yandı diyorsun,sadece dokunmakla kalmamış,diğer arkadaşlar kadar rahat değil benim içim...bu adamdan ayrılırsan ileride illaki evleneceksin,herhangibir soruna karşı ailen yaşananları mutlaka bilmeli...

ailelerden olay saklamayı aklım almıyor bir türlü,en zor zamanımızı paylaşmayacaksak aile ne için var ki....:KK19:

Haklısın annemin tepkisini bilmiyorum nasıl olur. Hemen evlendirmeye kalkarsa nolacak.. Birde şu soru aklıma takılıyor olaydan sonra araştırdım zorlama olduğunda kaslar acıyormuş, kanama olmuyormuş ve bekaret bozulmuyormuş. ikinci durum ise herkeste kanama olmuyormuş bunları bilmiyordum. Eğer ben ikinci gruba giriyorsam kanama olmayanlara durumu şuanda nişanlım olan terbiyesize bile anlatamam.

Ne zormuş kafam allakbullak................

X