Nişanlımın tacizine uğradım..

canım bak şiddet eğilimide var diyorsun en baştan böyleyse bu adamdan pek hayır gelmez.bekaretinede bişey olmamıştır.hadi oldu diyelim evleneceğin kişiye kanama olmazsa esnekmiş zar dersin bizim bütün aileninın kadınlarının yapısal olarak kanaması olmazmış dersin buda bi fikir.

Evet şiddet eğilimi artık cinsel boyutada taşındı.......... Evlensem ne pislik çıkacak Allah bilir..

Yalan söylemek istemiyorum ama şuanada ileride ne yaparım bilemiyorum. Gerçi eğer olmuşsada gerçekten kanama olmayan bir yapım var demek ki...

Evet çok güçsüz savunmasız hissediyorum kendimi doktora gitmem gerekiyor. Çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibidir.

Severek nişanlandım. Çok kontrollü biri ama birkaç defa sinirlenince kontrolünü kaybedip hareket etti şiddet eğiliminden şüpheleniyordum. Birazda bu yüzden nişanı uzun tutmaya karar vermiştim. Tabii ki beterin beteri var Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu şekilde bedenim inşallah zarar görmemiştir....

İçini ferah tut sen merak etme bişey olmamıştır ...

Bir an evvel doktora git ve muayene ol.
Bekleme yapma.
O adamla da görüşme ve ayrıl.
Allah yardımcın olsun.
Ailene anlatırsan anladığım kadarıyla seni değil onu tutarlar ve hemen seni evlendirmeye kalkışırlar.
Bu da tecavüzden daha beter bir durum.
Umarım bir şey olmamıştır...

1. Kanama olmadıysa kızlığın bozulmamıştır canım rahat ol, o acı bir anda kendini sıktığın ve oda sert davrandığı için oluşmuştur büyük bir ihtimalle.

2. Hemen ayrıl bence yüzüne bile bakma. Sonuçta sen istememişsin yalvarmışsın ve o gözü dönmüş birşekilde buna devam etmiş, tamam sende isteseydin o na diyecek lafım yok ama biraz daha ilerisi tecavüz olurmuş o yüzden hemen ayrıl bu adamdan ne yapacağı belli olmaz Allah korusun bir daha güvenilmez daha kötüsünüde yapabilir ve işin en kötüsü sen aile korkusundan onunla evlenmek zorunda kalabilirsin yol yakınken dön derim.

Canım çok üzüldm geçmiş olsun.. İnşallah bu psikolojik travmayı hemen atlatırsın.. Ben bişey sormak istiyorum bu olay yaşanırken nerdeydiniz bide daha önce cinsel anlamda neler yaşadınız merak ettm açıkçası( cevaplamak zorunda değilsin) Bende annene anlatman taraftarıyım. En azından doktora gideceksen bile yanında sana destek verecek birinin olması hele ki annenin olması çok önemli bişey..

Çok teşekkür ederim canım :KK43:(( Dışarı çıkacaktık beni almak için eve geldi annemler amcamlara gitmişlerdi. Gelince hemen çıkmaya yeltendim kapıdan su istedi ben almaya giderken bende bu evin oğluyum ben alırım diye arkadam geldi.. sonrası malum........... Cinsel anlamda sadece öpüşüyorduk bazen.. Daha ilerisini istediğinde evleninceye kadar olmayacağını defalarca anlattım. Anneme ancak ayrıldıktan sonra anlatabilirim. Ozaman barıştırmaya çalışmaz heralde.

1. Kanama olmadıysa kızlığın bozulmamıştır canım rahat ol, o acı bir anda kendini sıktığın ve oda sert davrandığı için oluşmuştur büyük bir ihtimalle.

2. Hemen ayrıl bence yüzüne bile bakma. Sonuçta sen istememişsin yalvarmışsın ve o gözü dönmüş birşekilde buna devam etmiş, tamam sende isteseydin o na diyecek lafım yok ama biraz daha ilerisi tecavüz olurmuş o yüzden hemen ayrıl bu adamdan ne yapacağı belli olmaz Allah korusun bir daha güvenilmez daha kötüsünüde yapabilir ve işin en kötüsü sen aile korkusundan onunla evlenmek zorunda kalabilirsin yol yakınken dön derim.

Çok teşekkür ederim canım. Resmen yalvardım nolur bunu bana yapma mafolurum diye. sus ağlama rahat bırak kendini filan dedi hala o sözleri kulağımda:KK43:((((((((((
Kesinlikle ayrılıcam ne olursa olsun bana bunları yaşatan biriyle yapamam.......

Çok teşekkür ederim canım :KK43:(( Dışarı çıkacaktık beni almak için eve geldi annemler amcamlara gitmişlerdi. Gelince hemen çıkmaya yeltendim kapıdan su istedi ben almaya giderken bende bu evin oğluyum ben alırım diye arkadam geldi.. sonrası malum........... Cinsel anlamda sadece öpüşüyorduk bazen.. Daha ilerisini istediğinde evleninceye kadar olmayacağını defalarca anlattım. Anneme ancak ayrıldıktan sonra anlatabilirim. Ozaman barıştırmaya çalışmaz heralde.

nasıl yaa :KK53: annene olanları anlatsan,hiçbirşey yokmuş gibi seni evlendirir mi o adamla ..........kelimelerin kifayetsiz kaldığı an

bıan once doktora gıdıp durumu anlatmalısın cok zordur ıllakı ama boyle kendı kendını mı yıyeceksın ,
aılene ayrılmak ıstedgnı soylesen ne tepkı verırler cnm ?

Çok teşekkür ederim canım. Resmen yalvardım nolur bunu bana yapma mafolurum diye. sus ağlama rahat bırak kendini filan dedi hala o sözleri kulağımda:KK43:((((((((((
Kesinlikle ayrılıcam ne olursa olsun bana bunları yaşatan biriyle yapamam.......

Evet canım ilerisinide düşünmen lazım. Tamam desen kabullensen şimdi bunları yapan adam ilerde neler yapar, seni başkasıyla mı aldatır gidip başkasına tecavüzmü eder belli olmaz. Çok doğru bir karar vermişsin ve annene bu durumu anlat eğer seni zorla evlendirir diye korkuyorsan elini çamaşırının içine soktuğunu anlatma sadece" saldırdı ama çok direnden kaçtım şimdi böyle yapan ilerde daha neler yapar ayrılmak istiyorum böyle haysiyetsiz bir adamla evlenemem bizim ailemizede yakışmaz böyle adam" de o zaman oda sana destek verecektir.

sana yuzde yuz soyluyorm bozumamıstır kesınlıkle doktra gtmene gerek yok ole kolay deıl bozlması. kanama olmamıs bı kere. cok az sokmustr parmagını bakıre oldgn ıcın acımıstr sadce dar oldugun ıcın.
ıkıncı sorunda bnce ayrıl. adam ınsan deıl hayvan bıldıgın. tamm nısanlıyken olabılır yatadabılırsn ama sen ıstemıosan bırakması lazmdı

Bekaretten önce düşünmen gereken şey, nişanlın olacak abazanın (cok pardon) davranış sekli.

Hayvanlar bile eşiyle ciftlesirken önce koklasir.

Bekarete taktiysan eğer ben de sanmıyorum bir zarar geldigini.

Ben böyle bir adamla asla aynı çatı altında duramazdim. Zaten bu olayı silmen de kolay görünmüyor.

Resmen tecavüz bu. Aileden biriyle paylaşman şart canım. Gecmis olsun :KK43:

Çok teşekkür ederim canım yanlış bir insan bütün bir hayatı mafedebiliyormuş. Ona hiçbir tahammülüm kalmadı.

bu ş..siz insandan kendini bi an önce kurtar bence. biliyorum kolay değil ama sonrasında çokk pişman olacağın aşikar.

Hayvan herif.. İnsan sevdiğine böyle bişey yapabilir mi hiç kıyamaz bir kere.. Bide bu derece çığrından çıkmış seni zor bırakmış aklıma direk bi madde mi kullanıyo acaba sorusu geldi yoksa neden kendini bu kadar kaybetsin ki.. Sonuçta sen sokaktaki herhangi biri değil onun karısı olacak kişiydin..

sana yuzde yuz soyluyorm bozumamıstır kesınlıkle doktra gtmene gerek yok ole kolay deıl bozlması. kanama olmamıs bı kere. cok az sokmustr parmagını bakıre oldgn ıcın acımıstr sadce dar oldugun ıcın.
ıkıncı sorunda bnce ayrıl. adam ınsan deıl hayvan bıldıgın. tamm nısanlıyken olabılır yatadabılırsn ama sen ıstemıosan bırakması lazmdı

Çok teşekkür ederim canım birinin bukadar net konuşması beni çok rahatlattı.
İnsanlar tabii ki istediğini yapabilir nişanlıyken ama ben ona defalarca istemediğimi söyledim.

Canımcım öncelikle çok geçmişler olsun. Allah beterinden korusun..

Burada uzun uzun yazmak istemiyorum ama emin ol ki bekaretin kesinlikle bozulmamıştır. İlla ki içine sinmesini istiyorsan, biraz para biriktir, her gün kenara 3 5 kuruş at, bir ay sonra özel bir hastanede muayene olursun, için iyice rahatlar.

Nişanlın demek istemiyorum, o heriften hemen ayrılmalısın. Hatta mümkünse şöyle güzelce bir dövdür o deyyusu..

Etrafında dövdürecek kimse yoksa, adını ve açık adresini bana bildir, ben hallederim :)

Şaka bir yana, sıkma canını canım.. Ya bu insan azmanıyla hasbel kader evlenmiş olsaydın da sana şiddet falan uygulasaydı? Ruh sağlığının bozuk olduğunu anlamış, kendini kurtarmışsın.. Psikolojini bunları düşünerek rahatlat biraz..

çok geçmiş olsun yaşadığın şeyler çok ağır gerçekten...dr.a gidemiyorum sosyal güvencem ötürü demişsin..nerdesin bilmiyorum ama kadınsağlığı merkezleri sana yardımcı olabilir..hem jinekoloji anlamında hem de piskolojik desdek olarak..üstelik ücretsiz...

İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

kendini daha iyi hissetmene bir nebze olsun katkı sağlar...

http://www.saglikas.com.tr/icerik.aspx?id=51

Son düzenleyen: Moderatör:
bıan once doktora gıdıp durumu anlatmalısın cok zordur ıllakı ama boyle kendı kendını mı yıyeceksın ,
aılene ayrılmak ıstedgnı soylesen ne tepkı verırler cnm ?

Bikaç olay yaşandı ilerde şiddet uygular mı diye şüphleri vardı davranışlarından canım. oyüzden tanı diyorlardı. istemezler ikna etmeye çalışırlar biraz kendimi toparlayıp onlara karşı sağlam durmam gerekiyor. kararımın kesin olduğunu anlamaları gerekiyor.

çok geçmiş olsun yaşadığın şeyler çok ağır gerçekten...dr.a gidemiyorum sosyal güvencem ötürü demişsin..nerdesin bilmiyorum ama kadınsağlığı merkezleri sana yardımcı olabilir..hem jinekoloji anlamında hem de piskolojik desdek olarak..üstelik ücretsiz...

İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

kendini daha iyi hissetmene bir nebze olsun katkı sağlar...

Çok teşekkür ederim canım. Eskişehirdeyim. burda da var mı merkez??

Merhaba,

4 ay önce nişanlandım. fakat birkaç gün önce bana normalde kızmayacağı bir olaydan dolayı kızdı. daha önce onu hiç öyle görmemiştim. etrafa bişiler fırlattı. çok korktum benden uzak durmasını söyleyince delirmiş gibi bağırmaya başladı. 1 yıldır beraberiz ve onu hiç böyle görmemiştim. şuanda aşırı tepki verdiğini bir daha asla böyle birşey yaşatmayacağını söylüyor. onu affetsem bile bu olay beni çok tedirgin etti.

sizce ilişkimiz devam ederse ileride daha kötü olaylar yaşanabilir mi? yani şiddete eğilimi var mı?
bu olay dışında hiçbir sorunumuz yoktu. bana bu olay bile ayrılmaya yeten bir sebep gibi geliyor. ne dersiniz

E böyleymiş ya zaten kuzum o zamandan anlamışssın sen zaten :KK43: geçen zamanına yazık olmuş.yinede seviyosan düşün ayrıl diyemem ama sogumuşsundur

X